هوای سرد بسیار شدید به منطقه مرکزی رسید

هوای سرد بسیار شدید به منطقه مرکزی رسید

[ad_1]

پیش بینی های مرکز ملی هواشناسی و هیدرولوژی می گوید که هوای سرد همچنان بر سایر مناطق ساحل مرکزی جنوبی تأثیر می گذارد. به دلیل تأثیر این موج هوای سرد در استانهای مرکزی ، باران ، باران متوسط ​​و در مکانهایی با باران شدید وجود دارد.

پیش بینی آب و هوا برای امشب ، فردا ، 8-9 ژانویه: هوای سرد بسیار شدید به مرکز 1 رسیده است

برای استانهای شمال و شمال مرکزی ، هوا با کمترین دما 7-10 درجه ، مناطق کوهستانی 4-7 درجه ، مناطق کوهستانی که مکانهایی زیر 0 درجه وجود دارد و احتمال برف و یخ سرد است. قیمت

شرایط کشیده شده از Quang Bin به Quang Ngai سرد بود ، شمال بسیار سرد و با کمترین دما در کل 13-17 درجه بود. استانها در کوههای مرکزی سرد و بعضی از مناطق سرد است. در استان های ساحل جنوبی و جنوبی جنوب شب و صبح زود سرد می شوند.

منطقه هانوی

باران نمی بارد؛ هوای سرد با کمترین دما در کل 7-10 درجه مضر است.

شمال شرقی

ابری همراه با باران خفیف. وزش باد شمال شرقی سطح 3 ، منطقه ساحلی سطح 4. این سرمای مضر است. کوه های بلند مستعد بارش برف و یخبندان هستند. دمای میانگین از 7-13 درجه متغیر است. مناطق کوهستانی 4-7 درجه ، در مکان های زیر 0 درجه.

شمال غربی

ابری همراه با باران خفیف. درمان. سرد است کوههای بلند مستعد بارش برف و یخبندان هستند. میانگین دما 7-13 درجه است و برخی مناطق کوهستانی زیر 5 درجه است.

Thanh Hoa – Thua Thien Hue

ابری ، باران پراکنده در شب ، در بعضی از نقاط روز بارانی. در جنوب باران ، در بعضی نقاط باران متوسط ​​، باران شدید وجود دارد. وزش باد شمال غربی به شمال غربی در سطح 3 ، مناطق ساحلی در سطح 5-4 است. هوا بسیار سرد بود ، شمال مضر بود. دمای متوسط ​​9-17 درجه.

دا ننگ به بن طوان

ابری ، بارانی ، در مناطقی باران معتدل و سیل آسا. به ویژه Ninh Thuan-Binh Thuan در بعضی نقاط ابری و بارانی است. سطح شمال شرقی وزش باد 3-4. در شمال هوا سرد بود ، در جنوب سرد بود و صبح زود بود. دمای متوسط ​​16-26 درجه.

کوه ها

ابری همراه با دوش. سطح شمال شرقی باد 3. هوا سرد است ، در جاهایی سرد است. دما از 15-25 درجه متغیر است.

جنوب

ابری با کمی بارش. سطح شمال شرقی باد 3. اوایل صبح و شب سرما. دمای هوا بین 20-31 درجه است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *