هواپیمای بوئینگ 737-500 اندونزیایی حامل بیش از 60 مسافر به طرز مرموزی ناپدید می شود

هواپیمای بوئینگ 737-500 اندونزیایی حامل بیش از 60 مسافر به طرز مرموزی ناپدید می شود

[ad_1]

طبق گزارش شینهوا ، سقوط هواپیمای Sriwijaya Air (اندونزی) به شماره 182 که در 9/1 بعد از ظهر قطع شد ، سقوط در آبهای این کشور تأیید شد.

وزارت حمل و نقل اندونزی پس از دریافت اطلاعاتی مبنی بر قطع ارتباط Sriwijaya Air ، در همان روز اعلام کرد که تحقیق در مورد این پرونده را آغاز کرده است.

یک کاربر توییتر آنچه را که لاشه هواپیمای سریویجایا ایر به حساب می آید به اشتراک گذاشت. (منبع: توییتر)

زولکیفلی ، مقام امنیتی محلی به CNNIndonesia.com گفت که بسیاری از کابل ها ، یک قطعه شلوار جین و مقداری فلز در سطح دریا پیدا شده است.

یک مقام محلی همچنین به کانال تلویزیونی کومپاس گفت ، ماهیگیران آنچه را که به نظر می رسید لاشه هواپیما در آبهای شمال جاکارتا پیدا کرده اند ، پیدا کرده اند.

هواپیمایی که توسط Sriwijaya Air اداره می شود. عکس: ضبط تجارت

براساس وب سایت FlightRadar24 ، پرواز 182 هواپیمایی سریویجایا پس از پرواز از پایتخت جاکارتا در کمتر از 1 دقیقه 3 کیلومتر را از دست داد.

هواپیما از پایتخت جاکارتا به شهر پونتیاناک – اندونزی در حرکت بود و در ساعت 14:20 دقیقه 9/1 (به وقت محلی) ارتباط خود را قطع کرد. عکس: FlightRadar24

شناخته شده است که پرواز شماره 182 هواپیمایی Sriwijaya Air اندونزی با شماره ثبت PK-CLC (MSN 27323) اولین پرواز خود را در ماه مه 1994 انجام داد.

مشخص است که پیش از آن خدمه هواپیمای فوق الذکر 6 نفر شامل 2 خلبان و 59 مسافر از جمله 6 کودک داشتند. Sriwijaya Air گفت قبل از اظهارات بیشتر اطلاعات بیشتری در مورد پرواز جمع می کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *