هوانگ توئی لین با آشکار ساختن شواهد ملاقات با گیل ، مخفیانه اعتراف کرد که عاشقی دارد

هوانگ توئی لین با آشکار ساختن شواهد ملاقات با گیل ، مخفیانه اعتراف کرد که عاشقی دارد

[ad_1]

بعد از بسیاری از وقایع شخصی ، یک رابطه عاشقانه با شکست مواجه می شود ، هوانگ توئی لین مردم را دائماً نگران شایعات مربوط به عشق همجنسگرایان با گیل لو می کند. اگرچه این دو بار بیش از یک بار تأیید یا تکذیب شده اند ، برای جلوگیری از بروز مشکل سکوت را انتخاب کرده اند ، طرفداران همیشه شواهد زیادی را در رابطه با هم بودن این دو پیدا می کنند.

هوانگ توئی لین با آشکار ساختن شواهدی از قرار ملاقات با گیل ، مخفیانه اعتراف كرد كه عاشقی دارد 1

خط وضعیت پنهان Hoang Thuy Linh (عکس صفحه)

به تازگی ، پس از یک سری شواهد در مورد قرار ملاقات با نوجوانان ، هوانگ توئی لین باعث شد تا شهروندان توجه ویژه ای به جزئیات ویژه مربوط به عاشقانه ها در اینستاگرام نشان دهند. بر این اساس ، خواننده تصویر خنده دار در عکس ، مکالمه گربه با معشوقش در عکس قرار داده است.

هوانگ توئی لین با آشکار ساختن شواهد ملاقات با گیل ، مخفیانه اعتراف کرد که عاشقی دارد

این دو اغلب با هم ظاهر می شوند

همین مکالمه پوچ است که باعث می شود طرفداران این باور را داشته باشند که خواننده به طور ضمنی تلویحاً صاحب گل است. حتی بسیاری از نظرات بر این باورند که این عکس بسیاری از افراد را به یاد رابطه هوانگ توئی لین و گیل لو می اندازد. از آنجایی که نمی توانید عمومی بروید ، باید تصویر دو گربه را قرض بگیرید تا با شما صحبت کند.

>> همچنین مشاهده کنید: سرکوب جنگ اطلاعاتی دو خواهر Phuong Trinh – ثو هین در ابر روشنفکران ویتنامی

Hoang Tui Lin با آشکار کردن شواهد دوستیابی گیل ، مخفیانه اعتراف می کند که عاشق است 3

Hoang Thuy Linh و Gil Le دو خواننده مورد علاقه بسیاری از مخاطبان هستند و آنها از زمان پیوستن به Project No. 1 – اولین از آن زمان ، طرفداران بارها و بارها این دو نفر را با هم خرید کرده و با هم سفر کرده اند … اما تاکنون ، این دو صحبت نکرده اند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *