هوانگ آن متهم به عاشق شدن همسر سابق خود هنوز توسط ستاره زن در دروازه خورشید محافظت می شود

هوانگ آن متهم به عاشق شدن همسر سابق خود هنوز توسط ستاره زن در دروازه خورشید محافظت می شود

[ad_1]

در ماه گذشته ، ازدواج پر سر و صدا بازیگر هوانگ آن و همسرش در آن سوی اقیانوس ، ویتنامی ، همچنان مورد توجه طرفداران قرار گرفته است. به نظر می رسد که سر و صدا با پایان یافتن مراحل طلاق و گفتن اینکه به صلح احتیاج دارند ، سر و صدا به پایان رسید ، آنها اخیراً در شبکه های اجتماعی با یکدیگر درگیر شدند.

پس از اینکه کوین نوو ، همسر سابق بازیگر هوانگ آن ، هویت واقعی همسرش را بارها افشا کرد ، پس از طلاق از این فرصت استفاده کرد. بازیگر هوانگ آن در مورد سر و صدای طلاق این زوج صحبت کرد و اتهام همسر سابق را توضیح داد.

هوانگ آن بازیگر متهم به عاشق شدن همسر سابق خود هنوز توسط ستاره زن

بازیگر هوانگ آن و همسرش در آن سوی اقیانوس ، ویتنامی ، هنوز هم پرشور بودند.

بر این اساس ، این بازیگر تمام اتهامات قبلی را مانند استفاده از همسرش برای گرفتن گرین کارت ، نگهداری نکردن از کودکان و سوing ظن به شخص ثالث کاملاً رد کرد. هوانگ آن گفت که همه تناقضات در روابط این دو ناشی از حسادت کورکورانه همسر سابق وی بوده است. در همان زمان ، او همسر سابق خود را به ضرب و شتم فرزندانش متهم می کند زیرا او از شوهرش عصبانی است و با پدر پیر درگیر می شود.

هوانگ آن بازیگر متهم به عاشق شدن همسر سابق خود هنوز توسط ستاره زن

هنگامی که آنها با خوشبختی ازدواج کردند ، این دو در شبکه های اجتماعی دائما با یکدیگر درگیر می شوند.

قبل از اتهام هوانگ آن کوین ، نوو بلافاصله پاسخ داد. وی گفت كه او معتقد است او پس از هر كاری كه با مادر و فرزند انجام داده است برای حفظ چهره همسر ، یك هنرمند چیزهای خوبی خواهد گفت. اما اقدامات این بازیگر باعث شد همسرش “بدون قایق تمام شود” و این تأیید می کند که او چیزی برای بخشش و دوست داشتن ندارد.

نه تنها این ، کوین نوو با اشتراک در روزنامه “ستاره” همچنین اقداماتی را توصیف کرد که نمی توانند از شوهر سابقش بدتر باشند. بر این اساس ، وی گفت که وقتی زوجین تحت استرس هستند ، به جای اینکه برای یافتن راه حلی بنشینند ، هوانگ آن پنهان می شود و از ملاقات با همسرش خودداری می کند.

هوانگ آن بازیگر متهم به عاشق شدن همسر سابق خود هنوز هم توسط ستاره زن

حتی با استفاده از این زمان ، بازیگر “برنج گلوتن” حتی پشت سر همسرش را تهمت می زند و با همكارش تام ببه رفت و برگشت می كند. همسر سابق او ، هوانگ آن ، که متوقف نشده است ، همچنین اشاره کرد که همسر سابق وی هنگام مذاکره با دوستانش برای شوخی با همسرش در مقابل مردم ، یک کلاهبردار و توطئه گر است.

علاوه بر این ، همسر سابق او Hoang Ann نیز این بازیگر را متهم كرد كه وقتی ضامن عزیمت وی ​​به آمریكا بود احساساتش را پاك كرد. گفتنی است شوهر سابق هنگام رفتن آنقدر اکراه داشت که اعلام حمایت فرزند از همسرش نکرد. این چیزی بود که او را آزار می داد ، زیرا او نمی توانست به پدری فکر کند که با دختر خودش چنین رفتاری کند.

در پس زمینه سر و صدای هوانگ آن و همسر سابقش ، افراد در شبکه نیز نظرات بسیار ناراضی در مورد هویت واقعی هوانگ آن هنگام سو ab استفاده از همسرش توسط ویتنامی های خارجی دارند. با این حال ، لو به لا برای دفاع از بازیگر “برنج چسبنده برنج چسبنده” نظر داد.

هوانگ آن بازیگر متهم به عاشق شدن همسر سابق خود هنوز هم توسط ستاره زن

لو به لا در دفاع از بازیگر هوانگ آنه نظر داد.

و لو به لا اخیراً نظر داده است: “امروز من وقت می گذارم تا همه چیز را بخوانم ، می دانید ، دوست دارم چیزهای زیادی را با شما به اشتراک بگذارم.”

هوانگ آن بازیگر متهم به عاشق شدن همسر سابق خود هنوز توسط ستاره زن

La Be La در میان سر و صدای طلاق از Hoang An دفاع کرد.

وقتی این دو بازیگر درباره هوانگ آن صحبت کردند بلافاصله بسیاری از کاربران مورد انتقاد قرار گرفتند. سپس بازیگر “دروازه خورشید” به طور مستقیم توسط یکی از آشنایان همسر سابق خود Hoang Ann مورد انتقاد قرار گرفت.

“یک بازیگر مشهور ، من چهره خود را از بسیاری از حوادث در سراسر جهان از دست داده ام ، اما به عنوان یک زن با مسئله حسادت بین زنان همدردی می کنم. اما این یک جعل آشکار است. بازیگر هوانگ ، خواهران و برادران. حمایت از دوست من نامعتبر است. بالا “، شهروند اینترنتی از Le Be La انتقاد می کند.

هوانگ آن بازیگر متهم به عاشق شدن همسر سابق خود هنوز توسط ستاره زن

لا بتل توسط یکی از آشنایان همسر سابق خود ، هوانگ آن مورد انتقاد قرار گرفت.

La Be La به عنوان بازیگری که صریحاً در تجارت نمایشی ویتنام صحبت می كند ، بارها مورد انتقاد قرار گرفته است ، حتی با صدای بلند ارتباط خود را با بازیگر Ngoc Lan با صدای بلند اعلام كرده و مصمم است كه در این فیلم شركت نكند ، ظاهر مرد پیر است.

قهرمانانه برای محافظت از بازیگر “برنج چسبناک برنج چسبنده” نظر بدهید اکنون بازیگر Hong Tuan ادامه دارد تا انتقادات زیادی را از جامعه آنلاین دریافت کند. در مقاله Hoang Anh ، Hung Thuan سخنان تشویقی خود را به Hoang Anh سپرد: جنگ ، نیکل جشبکه پس از دفاع از هوانگ آن ، به بازیگر هونگ تووان گفت که او “شهرت می مکد” تا دوباره مشهور شود.

پیش از این ، هونگ آن بازیگر نیز هنگامی كه در فشار طلاق و شروع یك رابطه پر سر و صدا با همسر سابق خود بود ، در بحبوحه طوفان عروسی تشویق كرد. “اگر … افکار عمومی تصویب شود ، افکار عمومی مرا تغذیه نخواهد کرد. داستان یک زن و شوهر را فقط افراد خانواده می توانند درک کنند. کافی است برای خود زندگی کنید ، برای فرزندان خود ، برای خانواده خود ، برای ما.”Hung Thuan کاربران شبکه را به اشتراک گذاشت و مورد انتقاد قرار گرفت ، حتی برخی نظرات که هنوز هم دارای حریم خصوصی هستند طلاق گرفتند و پدر مجرد هونگ Thuan حمله کرد و گفت که او و Hoang Anh “یک گروه ماهی داشتند”.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *