هواداران ویتنامی مصمم به بازپس گیری پنالتی برای Cong Phuong ، صفحه جام جهانی FIFA را پر کردند تا باعث هرج و مرج شود

هواداران ویتنامی مصمم به بازپس گیری پنالتی برای Cong Phuong ، صفحه جام جهانی FIFA را پر کردند تا باعث هرج و مرج شود

[ad_1]

اگرچه شب گذشته در “گروه G” مقابل میزبان امارات نتیجه مطلوبی حاصل نشد ، اما معلمان و دانش آموزان Park Hang-seo هنوز سر خود را بالا نگه داشته و وارد مرحله سوم مقدماتی جام جهانی 2022 شدند.

این شاهکار تاریخی باعث شد هواداران از خوشحالی منفجر شوند و به پسران قرمز پوش تبریک بگویند که سخت جنگیدند. با این حال ، همچنین نظرات بسیاری در مورد ابراز خشم از تصمیم قاضی القیسی در مورد انداختن کنگ پوونگ به محوطه جریمه امارات وجود دارد.

هواداران ویتنامی مصمم به بازپس گیری پنالتی برای Cong Phuong ، صفحه جام جهانی FIFA را فرا گرفتند
نگوین منه های ، داور لیگ V. گفت: “در این شرایط ، همانطور که متوجه شدم ، کنگ پوونگ توسط بازیکن حریف متوقف شد. برای ویتنام باید مجازاتی در نظر گرفته می شد. “

در دقیقه 60 و هنگام راه رفتن توپ ، کنگ پوونگ پس از نجات دو بازیکن از میزبان ، درست در محوطه جریمه امارات سقوط کرد. اگرچه او درست کنار او ایستاده بود ، قاضی پنالتی را ضربه نداد. همین تصمیم باعث خشم طرفداران ویتنامی شد.

هواداران ویتنامی که مصمم به جبران مجازات کونگ پوونگ بودند ، وب سایت جام جهانی فیفا را سیل کردند
بدیهی است که Cong Phuong ورشکسته است ، اما “صداهای نفت” در جایگاه می تواند حواس قاضی را پرت کند.

پس از این مسابقه ، بسیاری از هواداران به صفحه Fanpage جام جهانی رفتند و با ابراز ناامیدی از شرایط اظهار نظر کردند و از فدراسیون جهانی فوتبال خواستند که در مورد اشتباه داور تجدید نظر کند و تصمیم بگیرد.

هواداران ویتنامی مصمم به پس گرفتن پنالتی برای Cong Phuong ، صفحه جام جهانی FIFA را پر کردند تا اینکه
نظرات مربوط به هرزنامه با درخواست بررسی اوضاع کنگ فوونگ در وب سایت جام جهانی فیفا ظاهر شد

“من از کمیته برگزاری مسابقات جام جهانی فیفا 2022 می خواهم که بازی دوم مقدماتی جام جهانی 2022 بین تیم ویتنام و تیم امارات را در دقیقه 60 بررسی کند.نگوین کنگ پوونگ ، مهاجم شماره 10 ویتنام در محوطه جریمه امارات با بازیکن شماره 9 به نام بندر الاحبابی برخورد کرد اما یک پنالتی به او اعلام نشد ، کمیته برگزاری این احتمال را برای تیم ویتنام در نظر گرفت. ما واقعاً از کمیته برگزاری تشکر می کنیم “ این نظر به انگلیسی ترجمه شده و از بسیاری از حساب های زیر پست در وب سایت جام جهانی کپی و هرزنامه شده است.

هواداران ویتنامی مصمم به بازپس گیری پنالتی برای Cong Phuong ، وب سایت جام جهانی را تحت فشار قرار دادند
بسیاری از هواداران خوش بین معتقدند که در پایان مسابقه به پایان رسیده است ، سرازیر شدن حساب های آنلاین و گذاشتن نظرات ناخواسته باعث می شود که تصویر ما در نظر دوستان بین المللی زشت باشد.

حساب دیگری نوشت: “ما باید در ویتنام یک پنالتی بدست آوریم. امیدوارم فیفا بتواند عدالت را برای ویتنام درخواست کند ، لطفاً این را با داور در این مسابقه روشن کنید ، کنگ پوونگ بیرون رانده شد ، این حقیقت است.”

https://www.youtube.com/watch؟v=6NtE5JoeRbY

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *