هوآ مینزی که نمی خواست هر بار که روی صحنه می رود هتلی اجاره کند ، پول خرید یک آپارتمان چند میلیارد دلاری را هدر داد.

هوآ مینزی که نمی خواست هر بار که روی صحنه می رود هتلی اجاره کند ، پول خرید یک آپارتمان چند میلیارد دلاری را هدر داد.

[ad_1]

هوآ مینزی که نمی خواست هر بار که در هانوی به صحنه می رود ، یک هتل اجاره کند ، تصمیم گرفت برای خرید یک آپارتمان زیبا یک رویا “پول بپاشد”. اگرچه ارزش آپارتمان را فاش نمی کند ، اما از طریق تصاویری که خواننده اصلی Bac Ninh به اشتراک گذاشته است ، همه باید آن را تحسین و تحسین کنند زیرا بسیار لوکس است.

Hoa Minzi که نمی خواست هر بار که روی صحنه می رود یک هتل اجاره کند ، پول خرید یک آپارتمان به ارزش یک میلیارد دلار را دور انداخت.

آپارتمانهای Hoa Minzy به سبک مدرن ، لوکس و پیشرفته اروپایی طراحی شده اند. این خواننده گفت که پیش از این ، هنگام بازگشت به هانوی ، اغلب مجبور به اجاره هتلی برای استراحت بود. بنابراین هوآ مینزی سعی کرد برای خرید این آپارتمان به عنوان محل تعطیلات خود پول جمع کند.

هوآ مینزی که نمی خواست هر بار که به صحنه می رود یک هتل اجاره کند ، پول را برای خرید یک آپارتمان 2 میلیارد دلاری انداخت

هوآ مینزی که نمی خواهد هر بار که روی صحنه می رود هتل اجاره کند ، پول خرید یک آپارتمان 3 میلیارد دلاری را دور می اندازد

قبل از آن ، هوآ مینزی هنگامی که ویلا بزرگ برای والدینش در حومه شهر ساخت ، چادرهایشان را باز کرد. نه تنها این ، خواننده همچنین یک خانه می خرد و یک ماشین لوکس در شهر می خرد. HCM شهر. هوآ مینزی اگرچه کاملاً جوان است اما می تواند از عهده زندگی خود برآید ، که “هزاران نفر آرزوی آن را دارند”.

هوآ مینزی که نمی خواست هر بار که روی صحنه می رود هتلی اجاره کند ، پول خرید یک آپارتمان 4 میلیارد دلاری را انداخت

هوآ مینزی که نمی خواهد هر بار که روی صحنه می رود هتلی اجاره کند ، پول خرید یک آپارتمان 5 میلیاردی را می اندازد

Hoa Minzy یک آپارتمان زیبا و درخشان به سبک اروپایی دارد. عکس اینترنتی

Hoa Minzy در جلسات با بازیکن مرد Cong Phuong روزهای شلوغی داشت. بعد از فراق ، هوآ مینزی با یک دوست پسر ثروتمند بیرون می رود. شایعات زیادی وجود دارد مبنی بر اینکه این بازیگر دوست پسر خود را به دنیا آورده است.

هوآ مینزی که نمی خواهد هر بار که روی صحنه می رود هتل اجاره کند ، پول خرید 6 میلیارد آپارتمان دیگر را دور می اندازد

هوآ مینزی و دوست پسر ثروتمندش. عکس اینترنتی

اخیراً ، هوآ مینزی و دوست پسرش مین هایتی اقدامی انجام دادند تا مردم تردید كنند كه هر دو تولد یك فرزند گرانقدر را به طور ضمنی تأیید می كنند.

بر این اساس ، خواننده آواز “Can not be together for life” یک پروژه موسیقی جدید را که توسط دوستش مین های ضبط شده است به اشتراک می گذارد. در اینجا شایان ذکر است که این آهنگ محتوایی برای مادر بودن ، پدر معنوی و عشق به پسر دارد. پیوست عکسی است که نشان می دهد تمام خانواده در کنار یکدیگر لبخند می زنند.

هوآ مینزی که نمی خواهد هر بار که روی صحنه می رود یک هتل اجاره کند ، پول خرید یک آپارتمان 7 میلیاردی را می اندازد

هوآ مینزی برای پدر و مادرش یک ویلا بزرگ ساخت. عکس اینترنتی

دوست پسر هوآ مینزی همچنین به عنوان یک غول واقعی شناخته می شود. دوست پسر هوآ مینزی ، نگوین مین های است ، متولد سال 1988. او در دنیای سرگرمی فعالیتی ندارد ، او پسر یک مرد ثروتمند در لانگ آن است و در حال حاضر مدیر دومین شرکت تولید کود در غرب است. مدیر خانواده.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *