هنگام درخواست 20 بار برای کار ، فرد جوان شرکت خود را تأسیس می کند تا به افراد معلول در شرایط مشابه کمک کند.

هنگام درخواست 20 بار برای کار ، فرد جوان شرکت خود را تأسیس می کند تا به افراد معلول در شرایط مشابه کمک کند.

[ad_1]

آقای Le Thuc V. در حال حاضر مدیر یک شرکت اجتماعی متخصص در فن آوری است. تعداد کمی از افراد می دانند که پسر 36 ساله برای داشتن زندگی که امروز بسیاری از مردم می خواهند ، به دلیل ضعف سلامتی در کار خود مشکلات زیادی داشته است.

او که در خانواده ای از هم پاشیده بزرگ شده بود ، مجبور شد مادر و برادر کوچک خود را رها کند تا با پدرش زندگی کند. وی در سن 14 سالگی تغییرات عجیبی در بدن خود داشت ، هنگامی که به دکتر رفت ، مشکل کمر تشخیص داده شد. اگرچه بیماری او بدتر و بدتر شد ، اما خانواده اش هنوز ذهنی بودند. در سن 18 سالگی ، V. مجبور شد حرکت کند ، دستان خود را روی زانوها بگذارد تا راه برود.

متقاضی 20 بار ناموفق برای یک شغل ، مرد جوان شرکت خود را برای کمک به افراد دارای معلولیت در شرایط مشابه ایجاد می کند 1

وی که قادر به رفتن به دانشگاه نبود ، به عنوان منشی دفتر نزد یک کشیش کلیسا رفت و از آنجا نیز درک و اشتیاق خود به برنامه نویسی را شروع کرد. عکس: اینترنت

پس از ندای قلب او ، تصمیم گرفت که به دانشگاه برود و لیسانس فناوری اطلاعات را به پایان برساند. به دلیل مشکلات مالی ، وی مجبور شد برای شخصیت های بازی لباس بفروشد ، خیاطی کند ، میوه فروشی بفروشد … تا درآمد بیشتری برای پوشش آموزش بدست آورد. با داشتن مدرک دانشگاهی ، هنوز در درخواست کار مشکلی وجود داشت ، هر 20 بار وی سرش را تکان داد زیرا فکر می کرد بیمار است و نمی تواند این کار را انجام دهد.

بعضی از شرکت ها به او اجازه می دهند با یک سوم حقوق عادی اش کار کند. اما تنها پس از 3 ماه ، به دلیل سخت کوشی ، او مانند بسیاری دیگر تربیت شد. با این حال ، در آن زمان ، وی هنوز قصد خود را برای افتتاح شرکتی برای کمک به زندگی مانند او ابراز داشت.

مرد جوان با 20 بار درخواست ناموفق برای یک شغل ، شرکتی ایجاد می کند تا به افراد معلول کمک کند شرایط مشابهی داشته باشند 2

من به طور اتفاقی با Truong Huy C. در همان موقعیتی که من ، آقا و همسرش پنجم ، ملاقات کردم و این برادر جدیدی که من ملاقات کردم تصمیم گرفتم یک شرکت اجتماعی متخصص در زمینه طراحی وب سایت ، مدیریت وب سایت ، تبلیغات و تجارت الکترونیکی داشته باشم. . عکس: اینترنت

هنگامی که شروع به کار کرد ، کل دفتر فقط یک لپ تاپ برای کار داشت. علی رغم شرایط دشوار ، این شرکت هنوز در تلاش است تا دانشجویان معلول را به صورت رایگان آموزش دهد ، انگلیسی را مجددا آموزش دهد ، شغل معرفی کند ، .. پس از 3 سال تأسیس ، اکنون تجارت آقای V. 60 کارمند و دانش آموز معلول را به مشارکت دعوت کرده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *