هنگامی که از چهره متفاوت خود تحریک شد ، پس از یک مداخله زیبایی “زیبایی” یک دختر را “پشت سر می گذارد”

هنگامی که از چهره متفاوت خود تحریک شد ، پس از یک مداخله زیبایی “زیبایی” یک دختر را “پشت سر می گذارد”

[ad_1]

جراحی زیبایی اکنون فرصتی را برای “تغییر زندگی” بسیاری از افراد فراهم کرده است ، در حالی که همه می توانند همانطور که می خواهند زیبا شوند و به ویژه می توانند بر بسیاری از سندرم های صورت غلبه کنند.

دو سال پیش ، ژوان توئونگ – این دختر مبتلا به سندرم “عدم رشد از یک طرف” بود که باعث شد دهان او گوش را احساس نکند. این سندرم باعث شد که او در زندگی خود با مشکلات و اندوه بسیاری روبرو شود و حتی به دلیل تأثیرات قابل توجه این سندرم مجبور به ترک تحصیل در مدرسه 9 کلاسه شود.

هنگامی که از چهره متفاوت خود تحریک شد ، پس از یک عمل زیبایی از زیبایی خود به عنوان یک دختر

ژوان ثونگ قبل از عمل

پس از ازدواج ، زندگی خانوادگی و بدون عشق بخشی از آن به دلیل “زیبایی زشت” است که توونگ را ناخوشایند می کند. او از شوهرش جدا شد و فرزندانش را برای زندگی در کنار والدین بیولوژیکی خود آورد. وی سپس شوهر دوم خود را ملاقات کرد و اکنون یک کودک 2 ساله دارد.

قبل از حالت Xuan Thuong ، هنگامی که به یک برنامه جراحی پلاستیک رایگان در هانوی آمد ، خوشبختانه انتخاب شد. در سال 2018 ، او یک پد فک ، یک پد چانه ، یک پیوند چربی روی گونه ها و یک طرفه بلند کردن عضلات پلک ساخت. بعد از 3 ماه جراحی ، ظاهر توئونگ به طور چشمگیری تغییر کرده ، زیبایی او به تدریج تغییر کرده است.

هنگامی که از چهره متفاوت خود تحریک شد ، پس از یک عمل زیبایی زیبایی

Thuong پس از نزدیک به 3 ماه از اعمال تغییر در ظاهر

به خصوص تا کنون ، پس از بیش از 2 سال استفاده از زیبایی شناسی ، Xuan Thuong ظاهر زیبایی دارد که از دختر داغ کم ندارد. ویژگی های صورت دختر متولد سال 1992 نیز هماهنگ و طبیعی است.

او یک بار به خاطر چهره متفاوتش به سخره گرفت

هنگامی که از چهره متفاوت خود تحریک شد ، پس از یک عمل زیبایی زیبایی خود را به عنوان یک دختر

زیبایی Xuan Thuong در حال حاضر

صحبت از لذت موفقیت در بهبود زیبایی خود ، توئونگ احساس می کند که از شوهرش سپاسگزار است که همیشه در این شرایط دشوار از او حمایت و تشویق می کند. “از ابتدای سفر جراحی پلاستیک تا مهاربندها ، شوهرم در هر ملاقات همراه من است ، پس از عمل از من مراقبت می کند و من را برای معاینه مجدد می برد.

بعد از تغییر چهره آنها ، همه نیز صحبت کردند ، اما بیشتر آنها من را تشویق و سلام کردند. ‘، به اشتراک Xuan Thuong.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *