هنرمند فقید چی تای با فعالیت های استثنایی در سال 2020 در رده “مجری” نامزد شد.

هنرمند فقید چی تای با فعالیت های استثنایی در سال 2020 در رده “مجری” نامزد شد.

[ad_1]

اخیراً ، در کمدی Fanpage Chi Tai ، مدیر هنگامی که این هنرمند فقید در رشته “هنرمند” با فعالیت های استثنایی در سال 2020 نامزد شد ، خبر خوبی را اعلام کرد:

“سرپرست ، از Wechoice بخاطر قرار دادن نام شما در گروه” مجری “با عملکرد فوق العاده متشکریم. روشی برای شناختن ، انجام فعالیتهایی که در این دنیا هستید.

هنرمند فقید چی تای در سال 2020 با فعالیت های برجسته در رده مجری نامزد شد. 1

هنرمند چی تای در سال 2020 با فعالیت های استثنایی در گروه

هنرمند فقید چی تای در سال 2020 با فعالیت های استثنایی در گروه “هنرمند” نامزد شد. عکس

با توجه به این نامزدی ، کمیته برگزاری می نویسد: “وقف زندگی خود به فعالیت های داخلی و خارجی. شخصی باشید که باعث خنده برای بسیاری از نسل ها شود.”

هرچند هنرمند فقید چی تای برای همیشه درگذشت ، اما سهم بازیگر مرد کمدی همیشه در ذهن مردم است و اذعان می شود. هنرمند چی تای ستاره ای است که بی وقفه کار می کند و همیشه به هنر و مخاطب اختصاص دارد.

هنرمند چی تای در سال 2020 با فعالیت های استثنایی در گروه

هنرمند فقید چی تای وقتی بسیاری از پروژه ها در دست اجرا بود ، درگذشت. عکس اینترنتی

هنرمند فقید چی تای در حین آموزش برای همیشه در تاریخ 9 دسامبر در ویتنام درگذشت. کمدین مرد در پله ها بیهوش شد و تنها بعد از ساعت 2 نگهبانان او را پیدا کردند و وی را به بیمارستان منتقل کردند اما زنده نماند.

از آنجا که هنرمند فقید چی تای یکی از علاقه مندان به هنر است ، خواننده Phuong Loan موافقت کرد که به شوهرش اجازه دهد برای کار به ویتنام برگردد ، زیرا در ایالات متحده نمایشگاهی وجود نداشت هیچ کس انتظار ندارد که این سفر هنرمند فقید چی تای سفری سرنوشت ساز باشد که از همسر اول و زانوی او جدا شده باشد.

هنرمند چی تای با فعالیت های استثنایی در سال 2020 در گروه

لبخند ابدی هنرمند فقید چی تای. عکس اینترنتی

رفتن کمدی چی تای ضرر بزرگی در تجارت نمایشی بود و در قلب همکاران و مردم جای خالی گذاشت.

>> همچنین مشاهده کنید: فام تان تائو متأسفانه در مورد وضعیت دشواری که نمی تواند وانگ کوانگ لانگ را به خانه بیاورد صحبت می کند

در زمان درگذشت هنرمند فقید چی تای در ویتنام ، کمدین هوآی لین کسی بود که به امور و رویه ها رسیدگی می کرد تا شوهر این هنرمند را به همراه همسر و خانواده اش به آمریکا بیاورد. مشخص است که هنرمند فقید چی تای و کمدین Hoai Lin نه تنها در صحنه بلکه خواهران و برادرانی محسوب می شوند بلکه در زندگی واقعی نیز برای یکدیگر بسیار مناسب هستند.

پس از مهاجرت به ایالات متحده ، هنرمند فقید چی تای توسط همسرش Phuong Loan و خانواده اش مراقبت می شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *