همسر وانگ کوانگ لانگ 2 مشخص شده است که با پدر و مادر همسرش آشفته است و پول می خواهد

همسر وانگ کوانگ لانگ 2 مشخص شده است که با پدر و مادر همسرش آشفته است و پول می خواهد

[ad_1]

اخیراً ، نزدیکان و دوستان خواننده فقید وان کوانگ لانگ به طور همزمان ادعا کردند که لین لان با پدر و مادر همسرش ، سیزدهمین فرزند زودیاک ، سر و صدا کرده و با وقاحت خواستار پول شد.

بر این اساس ، بهترین دوست وانگ کوانگ لانگ تمام پیام های مربوط به همسر لین خواننده خواننده فقید را ارسال کرد. این مرد گفت که “مادر یک کودک” مصنوعی زندگی می کرد ، او راست و چپ را نمی شناخت:

همسر دوم ون کوانگ لانگ به عنوان

دوست وان کوانگ لانگ چهره حریص لین را آشکار می کند و سر و صدایی ایجاد می کند. عکس اینترنتی

بعد می بینم که کل کشور می داند سریال من چقدر بد است. اگر آقای لانگ را شوهر می دانستم ، همانطور که در بالا در مورد آگهی ترحیم “همسر رسمی” گفتم ، پست هایی را که با نام لین در انجمن آنلاین مشخص شده بود ، نمی گذاشتم تا والدینم در مورد آنها نظر دهند! مثل من زندگی کن ، من فقط می توانم این کار را بکنم ، لان. فقط صبر کنید ، همه به نوبت صحبت می کنند! در زندگی هیچ کس بهتر از کسی نیست! اما به دروغ های خواهران نگاه کنید که باید تحسینشان کنیم! چون خیلی جعلی است روزی که من را به تشییع جنازه نبردند ، مطمئن شدم که با برادران اینجا تماس گرفتم. “برادر ، همه پول را برای پدر و مادر آقای لانگ نفرست ، زیرا هلن هیچ بخشی نخواهد داشت.“خدا ، شوهرم در هیچ کجا نمرده است ، من از اهدای اهتمام مراقبت کردم!

همسر دوم ون کوانگ لانگ با ادعای پاداش 2 به عنوان

همسر دوم ون کوانگ لانگ به عنوان

یک سری از دوستان برای تأیید اینکه همسر دوم ون کوانگ لانگ سیزدهمین فرزند زودیاک است پیام هایی را ارسال کردند و همچنین خواستار پول شدند. عکس اینترنتی

خواننده Pham Taa Tao نیز در مورد این حادثه صحبت کرد. این خواننده زن تأیید کرد که او و شوهرش شاهد زنده سر و صدا بودند وقتی که بارها شاهد اشتباه گرفتن لین با والدینش ، خواننده فقید وانگ کوانگ لانگ بود:

حجاب حقیقت به آرامی باز می شود ، همه چیز همه چیز وجود خواهد داشت. من و شوهرم شاهد زنده هستیم. نمی دانم چند بار لان شده است. سپس پیام های “او” را که والدین لانگ سوگند خورده اند بدون اینکه بخواهند چیز زیادی بگویند ، بسیار بد بخوانید. در پاسخ به این سال که چرا نویسندگان و معلمانی مانند والدین لانگ به کلمه کرامت احترام می گذارند ، چگونه می توانید چنین شخصی را به عنوان عروس بپذیرید. هرچه بیشتر فکر می کنم ، بیشتر احساس لونگ می کنم ، بیشتر دلم برای او می سوزد“او نوشت.

همسر دوم ون کوانگ لانگ به عنوان

خواننده فام تان تائو خود را به عنوان اثبات زنده ثابت کرده است ، و شهادت می دهد که لین لان با والدین خواننده وانگ کوانگ لانگ هرج و مرج دارد. عکس اینترنتی

نه تنها این ، دوست دیگر وان کوانگ لانگ نیز گفت که لین لان “سیزدهمین فرزند زودیاک” است ، که باعث جدا شدن خواننده فقید از همسر اول خود شد. اما فوری تر اینکه لین لان با حرص و طمع پول را گرفت ، همه هدایا و پول را از گهواره دخترش گرفت. برای اینکه شوهرش خودش هزینه رستوران را بپردازد ، در آن زمان آی وانگ ، همسر سابقش ، به او پول قرض داد. “من قبلاً وان وان را تحسین می کردم و او را مقدس می نامیدم زیرا هیچ کس نمی توانست مانند او رفتار کند و بعد از آن من حتی نمی فهمم که او چگونه می تواند به عنوان یک مقدس این کار را انجام دهد.”

همسر دوم ون کوانگ لانگ به عنوان

همسر دوم ون کوانگ لانگ به عنوان

نه تنها همین ، وقتی مراسم تشییع جنازه شوهرش تمام نشد ، لین لان با ایالات متحده تماس گرفت تا به او بگوید همه آنها را بدرقه کند. پیش از این ، در جشنواره فوق العاده ویتنام ، پول این دیدار به امور خیریه اهدا می شد ، اما او همچنین گریه می کرد و نیمی از گیشه را می خواست ، در غیر این صورت با آن درگیر می شد.

اطلاعات فقط یک طرفه است ، لین لان هنوز پاسخی نداده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *