همسر هنرمند فقید چی تای برای دیدار از NS Lam Phuong خفه شد ، وضعیت سلامتی فعلی مشخص شد

همسر هنرمند فقید چی تای برای دیدار از NS Lam Phuong خفه شد ، وضعیت سلامتی فعلی مشخص شد

[ad_1]

پس از عزیمت هنرمند چی تای ، وضعیت زندگی و سلامتی خواننده Phuong Loan مورد توجه ویژه حضار قرار گرفت. از طریق نامه ها و شبکه های اجتماعی ، بسیاری از مردم سخنان تشویقی خود را به همسرش چی تای خطاب می کنند ، امیدوارند که خواننده به شدت بر این درد غلبه کند.

یک ماه پس از مرگ هنرمند چی تای ، درد از دست دادن همسرش بهتر نبود. همسر فقید چی تای هنرمند را در این مراسم همراهی کنید خواننده تریزی Phuong Trinh. در صفحه شخصی ، تریزی Phuong Trinh یک سری عکس از هنرمندان شرکت کننده در بتکده Hue Quang در ایالات متحده برای سوزاندن بخور برای موسیقی دان فقید لام فونگ را به اشتراک بگذارید.

همسر هنرمند فقید چی تای برای دیدار با NS Lam Phuong خفه شد ، وضعیت سلامتی فعلی را نشان می دهد 1

خواننده Phuong Loan (سمت چپ) روحیه بهتری داشت

همسر هنرمند فقید چی تای برای دیدار با NS Lam Phuong خفه شد ، وضعیت سلامتی فعلی مشخص شد 2

خوانندگان Phuong Loan ، Trizzie Phuong Trinh از NS Lam Phuong بازدید کردند

از طریق عکس های به اشتراک گذاشته شده توسط همسر سابق خود بانگ کی ، می توان دریافت که روح خواننده Phuong Loan اکنون بهتر شده است ، به راحتی برای دوستانش آشکار می شود. به طور خاص ، Trizzie Phuong Trinh ، به نمایندگی از خواننده Phuong Loan ، با مخاطبان به اشتراک گذاشت: “امروز ، Be Heo همچنین برای آخرین بار از NS NS Phuong بازدید کرد. اگرچه درد از دست دادن همسرش متوقف نشده است ، اما در حال حاضر سلامت وی ​​خوب است. او مایل است از مخاطبان بخاطر مراقبت از سلامتی خود در طول زمان تشکر کند. “.

در اولین روز سال جدید ، خواننده Phuong Loan و Chi Thien – برادر NS Chi Tai و خانواده اش از مزار این هنرمند فقید دیدار کردند. در این تصاویر می توانید ca si P را ببینیدهونگ وام روحیه بهتر و تازه تری پیدا کرد. با این حال ، نگاه او هنوز غم و اندوه خود ، دشواری گفتن با کلمات را پنهان نمی کرد.

همسر هنرمند فقید چی تای برای دیدار با NS Lam Phuong خفه شد ، وضعیت سلامتی فعلی مشخص شده است 3

فونگ وام روزی که به مزار شوهرش رفت ، غم و اندوه خود را سرکوب کرد

طی 1 سال گذشته ، چی تای و همسرش به دلیل بیماری مجبور شده اند از یکدیگر جدا شوند. پیش از این ، چون چی تای ، هنرمند فقید ، از علاقه مندان به هنر بود ، خواننده Phuong Loan موافقت كرد كه شوهرش برای كار به ویتنام برود زیرا در ایالات متحده نمایشى وجود نداشت. هیچ کس انتظار ندارد که این سفر هنرمند فقید چی تای سفری سرنوشت ساز باشد که باعث شود این زوج برای همیشه از هم جدا شوند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *