همسر نوازنده ترن تین وقتی شوهرش گفت که او فوت کرده ناراحت است و ادعا می کند که او شکایت کرده است

همسر نوازنده ترن تین وقتی شوهرش گفت که او فوت کرده ناراحت است و ادعا می کند که او شکایت کرده است

[ad_1]

چندی پیش ، خبر ابتلا به سرطان گلو در ترن تین ، مردم را نگران کرد. اخیراً خبر فوت موسیقی دان Tran Tien بر اثر سرطان گلو به طور ناگهانی در برخی سایت های خبری و شبکه های اجتماعی منتشر شد که باعث سردرگمی مردم شد.

بلافاصله ، نوازنده گفت ، با PV Infonet ، Tran Tien صحبت کرد: “من سالم هستم و برای كنفرانس مطبوعاتی صبح جمعه (21 ژانویه) در هانوی برای نمایش خود آماده می شوم.”

همچنین در رابطه با اطلاعات مربوط به فوت نوازنده ترن تین به علت سرطان حلق ، همسر این نوازنده مرد به روزنامه تین فونگ گفت که سلامتی همسر وی هنوز طبیعی است و در مقایسه با عمل قبلی چشم 1 ماه بهبود قابل توجهی دارد. هر روز نوازنده همچنان برای نوشیدن قهوه می رود ، تا با دوستانش صحبت کند.

“بسیاری از مردم تماس گرفتند و من نمی توانستم همه آنها را بشنوم. حتی بعضی ها گریه می کردند ، شخصی قصد داشت بلیط هواپیما بخرد تا به وونگ تاو برود! به طور غیر منتظره ، مردم فرزندان را اینگونه از دست می دهند! آخرین باری که بیمار شد و گفت که از سرطان می میرد غیراخلاقی بود. این بار بهبود می یابم و می گویم مرده ام خیلی غیراخلاقی است. “– خانم Nga از سربلندی به اشتراک گذاشت و تأیید کرد که از سایتهایی شکایت خواهد کرد که اطلاعات نادرستی مبنی بر “نوازنده ترن تین درگذشت” را گزارش می دهند.

همسر ترن تین موسیقیدان:

همسر نوازنده ، ترن تین گفت که او هنوز سالم است. عکس اینترنتی

خانم نگا افزود که دادن اطلاعات نادرست باعث آزردگی افراد زنده و تأثیر بر زندگی خانواده موسیقی دان می شود. بر این اساس ، وکیل فراخوان کمک را پذیرفته و در حال تهیه اسناد و مدارک مربوطه است.

در یک توسعه مرتبط ، در مصاحبه با خبرنگار خانواده و جامعه ، نگوین توئی دوونگ ، تهیه کننده موسیقی با موسیقی دان ترن تین ، گفت که مرگ این مرد نادرست است.

“من با نوازنده ترن تین هستم ، که در حال آماده سازی کنسرت زنده در هانوی در مارس 2021 است. ما برای ویرایش برنامه به طور مداوم در حال تبادل اطلاعات هستیم. و همین امروز (19 ژانویه). / 2021) من و نوازنده توافق کردیم که نوازنده این هفته برای شرکت در کنفرانس مطبوعاتی نمایش به هانوی پرواز کند ، بنابراین همه باید اطلاعات را به درستی بدست آورند. “، گفت آقای Duong.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *