همسر مرد تروئونگ وقتی که بهترین دوستش راز ازدواجش را با یک شوهر خوش تیپ فاش کرد شگفت زده شد

همسر مرد تروئونگ وقتی که بهترین دوستش راز ازدواجش را با یک شوهر خوش تیپ فاش کرد شگفت زده شد

[ad_1]

چند ساعت پیش ، همسر Manh Truong – Lan Phuong برای اثبات قدرت خود یک فیلم آموزشی به اشتراک گذاشت. تحت پست همسر من تروونگ ، بازیگر هنگ دانگ بلافاصله داستان ظریف بازیگر و همسرش “طعم صمیمیت” را “فاش کرد”.

هونگ دانگ داستان ظریف ازدواج من تروونگ و همسرش را
هونگ دانگ داستان ظریف ازدواج زوج Manh Truong 2 را
هونگ دانگ داستان ظریف ازدواج من تروونگ با همسرش را “برملا می کند”. عکس توسط FBNV

بازیگری هونگ دانگ طنز: “اگر اینقدر خوب باشد ، بچه های برادرم تمام روز گریه می کنند.” وقتی به او گفتند قلبش را باز کند وقتی کسی فهمید ، من تروانگ بلافاصله به هانگ دانگ شکایت کرد: “ترجمه این وحشی بسیار سخت است.” همسر من تروونگ که در معرض راز ظریف ازدواج قرار گرفته بود ، از این که هانگ دانگ را متهم کند که افراد مسن خود را خنگ می کند ، نترسید.

از طریق یک گفتگوی طنزآمیز بین زن و شوهر مرد تروونگ و هنگ دانگ زندگی زناشویی کامل این بازیگر “طعم صمیمیت” را با همسرش لان فونگ در همه جنبه ها نشان می دهد.

هونگ دانگ داستان ظریف ازدواج من تروونگ و همسرش را

اخیراً ، من تروونگ و همسرش اغلب در رسانه های اجتماعی به عنوان ادعای ضمنی حاکمیت خود با یکدیگر ارتباط برقرار کرده اند.

آشنا ، مرد تروونگ و همسرش لان فونگ این دو از دوران دبیرستان با هم دوست بوده اند. این دو باید پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه ازدواج کنند. به دلیل عشق ، همسر من تروونگ برای اقامت و کار به خارج نمی رود و در ویتنام می ماند تا خانه خود را بسازد.

هونگ دانگ داستان ظریف ازدواج من تروونگ با همسرش را

همسر مرد تروونگ با این حال ، لان فونگ که در زمینه هنر کار نمی کند ، بسیار روانی است و شوهرش را درک می کند. بازیگر “طعم صمیمیت” یکبار گفت که زن به دلیل صحنه های احساسی با دختران دیگر به ندرت به شوهرش حسادت می کند.

ازدواج Man Truong و همسرش Lan Fuong نه درخشان ، نه رنگارنگ ، به سادگی به روشی ساده اما شیرین و ماندگار به پایان رسید. آنها پس از بیش از یک دهه ازدواج ، با دو فرزند فوق العاده زندگی کامل می کنند.

https://www.youtube.com/watch؟v=uDFEj9Ut2rc

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *