همسر سابق وی ، هوانگ آن ، پس از هرج و مرج در طی طلاق ، نسبت به همسر سابق خود نگرش گیج کننده ای دارد

همسر سابق وی ، هوانگ آن ، پس از هرج و مرج در طی طلاق ، نسبت به همسر سابق خود نگرش گیج کننده ای دارد

[ad_1]

چندی پیش ، در صفحه شخصی خود ، همسر سابق بازیگر هوانگ آن اخیراً تصویری درخشان از دخترش در تعطیلات را با این جمله به اشتراک گذاشته است: “من فقط امیدوارم که زندگی مادر و فرزندم هر روز آرام و ساده باشد.”

همسر سابق وی هوانگ آن پس از هرج و مرج در طلاق ، نسبت به همسر سابق خود نگرش گیج کننده ای دارد 1

هوانگ آن پس از طلاق از دخترش خوشحال است.

پس از موج های فراوان ، هنگامی که او به ازدواج خود با هنرپیشه هوانگ آن پایان داد ، کوئین نهو فقط می خواست زندگی مشترکی را در کنار دخترش داشته باشد و از شهرهایی که زندگی او را تحت تأثیر قرار می دهند دور شود.

همسر سابق او هوانگ آن پس از هرج و مرج در طی طلاق ، نگرشی گیج کننده نسبت به همسر سابق خود دارد 2

در زیر این مقاله ، بسیاری از افراد برای دلجویی از او اظهار نظر می کنند و امیدوارند که او به سرعت روحیه غلبه بر او را بدست آورد. علاوه بر این ، برخی انتقادها از خیانت و کفر بازیگر هوانگ آن ، که او رفتار خوبی با شریک زندگی خود ندارد.

نکته قابل توجه این که کوین نوو شکلک “مانند” را در مقابل این نظر منفی گذاشت. او حتی از تعریف زیبایی فعلی خود نسبت به زمانی که برای اولین بار با بازیگر زن “برنج چسبنده برنج” ازدواج کرد با هیجان خندید.

همسر سابق او هوانگ آن پس از هرج و مرج در طی طلاق ، نگرشی گیج کننده نسبت به همسر سابق خود دارد 3

کوین نوو نظراتی را دوست دارد که همسر سابق وی را نادیده می گیرد.

بازیگر Hoang Ann به عنوان بازیگری خوش تیپ و با استعداد در صنعت سرگرمی ویتنام شناخته می شود. به ویژه ، این بازیگر باعث شد بسیاری از افراد بازنشستگی خود را تحسین کنند و تجارت نمایشی ویتنام را برای رفتن به آمریکا و ازدواج سعادتمندانه با همسرش در خارج از کشور ترک کند. با این حال ، آنها اخیراً ازدواج کرده بودند و این دو درگیر سر و صدای ازدواج بودند ، حتی به طور مداوم “رازهای حریم خصوصی یکدیگر” را “فاش می کردند”.

همسر سابق او هوانگ آن پس از هرج و مرج در طی طلاق ، نگرشی گیج کننده نسبت به همسر سابق خود دارد 4

قبل از هوانگ آن ، او ازدواج کرد که بسیاری از مردم تحسین می کردند.

مشکوک ترین واقعیت این است که بازیگر “Sticky Rice Gluttony” از همسر ویتنامی خود درخواست طلاق کرد و بیش از 2 ماه بدون بازگشت به خانه را ترک کرد ، که باعث می شود Quynh Nhu – همسر بازیگر فیلم را ضبط کند ، گریه و التماس می کند. . شوهر برگشت. همسر هوانگ آن بازیگر می خواهد شوهرش به فکر دختر کوچکش باشد و برگردد. با این حال ، هوانگ آن همچنان قاطعانه درخواست طلاق داد.

همسر سابق او Hoang Ann پس از هرج و مرج در طلاق ، نسبت به همسر سابق خود نگرش گیج کننده ای دارد 5

در مقابل خیانت همسر سابقش ، کوین نهو چهره واقعی هوانگ آن را پس از ازدواج فاش کرد. بر این اساس ، همسر این بازیگر شوهرش را متهم می کند که از احساسات او برای گرفتن گرین کارت برای اقامت در ایالات متحده و زندگی با او سو advantage استفاده کرده است. او حتی اشاره کرد که به سومین شخصی که در زندگی زناشویی اش ظاهر شده اشاره کند. مردم بلافاصله کشف کردند که شخصیتی که به عنوان “دوست دختر شنوا” بازیگر Hoang Ann شناخته می شود ، بازیگر نقش Tham Bebe است. پس از یک سری طلاق های شدید ، Tham Bebe هنگامی که تصویری صمیمی با بازیگر Hoang Anh منتشر کرد ، مورد حمله وحشیانه جامعه آنلاین قرار گرفت.

همسر سابق Hoang Ann نگرانی گیج کننده ای نسبت به همسر سابق خود پس از یک سری هرج و مرج هنگام طلاق دارد 6

هوانگ آن و “عاشق شنوایی” او به کلانتری رفتند.

چندی پیش ، هوانگ آن و “معشوقش معتقد به کودتا بودند”. دوستان. کوین نوو نیز از قانون برای مقابله با کسانی که او را آزار می دادند استفاده کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *