همسر سابق هوانگ آن از پلیس تقاضای کمک می کند همسر وانگ کوانگ لانگ به داشتن “تئوری توطئه” با پسر برادر شوهرش متهم شده است

همسر سابق هوانگ آن از پلیس تقاضای کمک می کند همسر وانگ کوانگ لانگ به داشتن “تئوری توطئه” با پسر برادر شوهرش متهم شده است

[ad_1]

همسر سابق خدای مرد “برنج چسبناک” از دیدار با تقلب خود خبر داد

به تازگی ، کوینه نو ، همسر سابق هوانگ آنه ، وضعیتی را منتشر کرد که ناامیدی خود را هنگام مکرراً آزار و اذیت در نیمه شب ابراز داشت. این بار ، این حادثه نه تنها او را از قرار دادن پیتزای بدون پرداخت و تحویل آن به خانه کوین نهو متوقف کرد ، بلکه او ترفندهای زیادی از پسران بد نیز داشت ، فقط برای اینکه زندگی طبیعی مادر و کودک را تحت تأثیر قرار دهد.

اخبار سرگرمی 24 ساعته در تاریخ 31 دسامبر: همسر سابق هوانگ آن از پلیس درخواست کمک کرد ، همسرش وانگ کوانگ لانگ به داشتن

همسر سابق هوانگ آن از آدمهای بد ناامید است

با شکست ، کوین نوو مجبور شد بیشتر کار کند. مادر یک کودک گفت اگر این فرد با یک عمل غیراخلاقی از سختگیری بیش از حد دست نکشد ، قانون برای جلوگیری از آن مداخله می کند. کوین نوو وقتی گفت مادر مجردش مجبور است 8 ساعت در روز کار کند ، خشم خود را ادامه داد اما او اغلب مورد آزار و اذیت قرار گرفت. او با عصبانیت فریاد زد: “چرا افرادی که از من متنفرند دیگران را چنین شکنجه می کنند؟”

همسر خواننده وانگ کوانگ لانگ وقتی متهم به “نظریه توطئه” بد با همسر سابق شوهرش می شود ناراحت است.

در تاریخ 31 دسامبر ، دو شیطان در شبکه های اجتماعی منتشر شد که یکی از آنها همسر سابق خواننده فقید وانگ کوانگ لانگ آی وانگ و دیگری توسط همسر فعلی او لین لان بود. شایان ذکر است که طبق گفته های ترانه لین لان ، شهروندان اینترنتی دریافتند که نام دو فرزند ناتنی خواننده فقید وان کوانگ لانگ به طرق مختلف تغییر کرده است. اندکی پس از آن ، بسیاری از مردم گفتند که همسر خواننده فقید وانگ کوانگ لانگ عمداً نام دختر ناپدری همسرش را اصلاح کرده و با همسر سابق خواننده مرد رفتار نامطلوبی داشته است.

اخبار سرگرمی شبانه روزی در تاریخ 31 دسامبر: همسر سابق Hoang An از پلیس درخواست کمک کرد ، همسرش وانگ کوانگ لانگ به داشتن

خواننده فقید وان کوانگ لانگ در کنار همسرش لین لان است. عکس اینترنتی

پیش از این شایعات ، همسر فقید خواننده وانگ کوانگ لانگ به طور رسمی صحبت کرد و ادعا کرد که وی این کار را نکرده و ادعا کرده است که در آگهی ترحیم نظم همسر سابق همسرش بوده است ، بنابراین امیدوارم همه از او سو mis تفاهم نکنند

نامزد متمول فن ثان عکسی منتشر کرد که شایعات مربوط به عروسی را از بین برد

چند ساعت پیش ، پریمی تروونگ یک عکس عروسی را به اشتراک گذاشت که دست فان ثان را گرفته بود. آنچه باعث توجه شهروندان اینترنتی می شود شکم صاف است. این حرکت پریمی تروونگ نشان می دهد که او شایعات مربوط به عروسی را پنهان می کند.

اخبار سرگرمی 24 ساعته در تاریخ 31 دسامبر: همسر سابق Hoang An از پلیس درخواست کمک کرد ، همسر وانگ کوانگ لانگ به داشتن

نامزد Phan Thanh به دلیل لباس گشاد شایعات باردار شد. عکس اینترنتی

پیش از این ، با حضور در یک مراسم ، نامزد Phan Thanh هنگام پوشیدن لباس گشاد و شکم بیرون زده و انگار که باردار بود ، قابل توجه بود. علاوه بر این ، صورت Primy Truong نیز کمی گردتر است و کفش های تخت به پا دارد. اندکی بعد گفته می شود که پریمی تروونگ از فن ثان حامله است. همسر آینده Phan Thanh به طور غیر منتظره ای هنگام بازسازی مکالمه خود ، از ناگوک ثان تام ، پسر کوچکش ، از پیام ها عکس گرفت.

بر این اساس ، این بازیگر زن از نامزد شوهرش ، پن ثان ، پرسید که شایعه باردار بودن وی را شنیده و سپس پاسخ بارداری 3 ماهه را دریافت کرده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *