همسر سابق او Hoang Ann وقتی شوهرش کارت ها را برگرداند نمی توانست برگردد و بدون عشق باقی بماند

همسر سابق او Hoang Ann وقتی شوهرش کارت ها را برگرداند نمی توانست برگردد و بدون عشق باقی بماند

[ad_1]

داستان طلاق این بازیگر “برنج چسبناک با برنج چسبناک” هوانگ آن Quynh Nhu ، همسر ویت کیو ، هنوز مدت هاست که در شبکه های اجتماعی موضوع بحث برانگیزی است.

به محض اینکه در ملا public عام به عشق خود با کوین نهو پایان داد ، بلافاصله هوانگ آن کارت ها را تحویل داد و همسرش را محکوم کرد. با به اشتراک گذاشتن در روزنامه “ستاره” ، بازیگر “برنج چسبناک برنج چسبنده” عادت های بد همسر سابق خود را نیز در معرض دید مردم قرار داد و همچنین تأیید کرد که این دلیل تصمیم او برای جدایی است.

با شکستن عشق خود به همسرش فراتر از ویتنام ، هوانگ آن از عشق دور شد تا دست خود را برگرداند 1

هوانگ آن عشق خود را به همسرش فراتر از ویتنام خسته کرده است. عکس اینترنتی

طبق اتهامات هوانگ آن ، دلیل این ازدواج شکسته ، عشق کوین نو بود. به گفته بازیگر “برنج چسبنده برنج چسبنده” ، همسر ویتنامی کورکورانه عاشق و حسود است ، همیشه شوهر خود را کنترل می کند ، اغلب دزدکی حرکت می کند بر روی تلفن خود.

نه تنها این ، هوانگ آن همچنین همسر سابق خود را به ممنوعیت و انتقال خانه برای جلوگیری از اجرای شوهرش متهم می کند. این بازیگر تایید کرد که چون بیش از حد ناامید شده بود ، از همسرش فرار کرد و تصمیم به طلاق گرفت. نه تنها این ، Hoang Ann آشکارا از Tham Bebe دفاع کرد – که گفته می شود سیزدهمین کودک زودیاک در این رابطه عاشقانه است.

هوانگ آن که عشق خود را با همسر ویتنامی خود در خارج از کشور خاتمه داد ، عشق خود را از بین برد و کارت ها را بالا برد 2

هوانگ آن و همسر سابق در روز بزرگ. عکس اینترنتی

درست بعد از طلاق اخیرش ، هوانگ آن علناً شایعه مورد علاقه خود را در دست داشت. حتی این دو از انجام رفتارهای صمیمی و اشاره در مقابل جمعیت نمی ترسند. این اقدام بازیگر “برنج چسبناک با برنج چسبناک” این سوال را در ذهن ایجاد می کند که دلیل طلاق این است که هوانگ آن مرد جدیدی دارد.

نه تنها این ، بلکه هوانگ آن با شایعه مورد علاقه خود دست داد تا از همسرش که سالها او را نگه داشته بود ، شکایت کند و باعث خشم شهروندان اینترنتی شود.

با شکستن عشق خود با همسر ویتنامی خود در خارج از کشور ، هوانگ آن عشق خود را از بین برد و کارت ها را بالا برد 3

هوانگ آن همیشه برای محافظت از شایعات معشوقش بیرون می رود. عکس اینترنتی

در مورد همسر سابق هوانگ آن ، او پس از طلاق با بسیاری از موارد بد روبرو شد ، مانند تظاهر به خود بودن ، تقلب در پول … چندی پیش ، دوست نزدیک کوین نهو ، کوآ نگوین هوانگ آنه برای تقلب ، کیسه های مارک دار خریداری کرد و به صورت مجازی در صفحه شخصی خود زندگی کرد.به گفته دوست کوین نهو ، این دختر همچنین ترفندهای زیادی برای معرفی خود به عنوان یک مرد پول دار و غول پیکر انجام داد. در آمریکا.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *