همسر سابق او هوانگ آن متأسفانه در مراسم خاکسپاری در چی تای شاهد محبت همسرش به دوست دخترش بود.

همسر سابق او هوانگ آن متأسفانه در مراسم خاکسپاری در چی تای شاهد محبت همسرش به دوست دخترش بود.

[ad_1]

به طور خاص ، در آخرین همسر سابق زنده Hoang An Quinn Nhu گفت که او به طور تصادفی با بازیگر در مراسم تشییع جنازه چی تای هنرمند دیدار کرده است. هوانگ آن درست در پشت همسرش صف کشیده بود که فقط چند نفر دورتر بودند. وقتی او دوباره دیدار کرد ، بازیگر با بی احترامی به چهره کوین نوو ، کمر این دختر را در آغوش گرفت. پس از ملاقات بعدی ، کوین نوو زود ترک کرد زیرا هنوز مشغول بود.

همسر سابق او هوانگ آن متأسفانه در مراسم خاکسپاری چی تای 1 شاهد محبت همسرش به دوست دخترش بود

کوین نو به پخش زنده شوهر سابق خود ادامه می دهد. عکسهای صفحه

همسر سابق او هوانگ آن متأسفانه در مراسم خاکسپاری چی تای 2 شاهد محبت همسرش به دوست دخترش بود

کوین نو در مراسم تشییع جنازه هنرمند چی تای. عکس: فیس بوک

همسر سابق او هوانگ آن متأسفانه در مراسم خاکسپاری چی تای 3 شاهد محبت همسرش به دوست دخترش بود

و این هوانگ آن در مراسم تشییع جنازه هنرمند چی تای است. او در مقابل همسر سابقش به راحتی کمر زن دیگری را بغل کرد. عکس: اینترنت

این اولین باری نیست که کوین نوو خیانت همسر سابق خود را فاش می کند. علاوه بر این ، اعضای خانواده و دوستانش نیز در مورد شخصیت واقعی هوانگ آن صحبت کردند. والدین کوینه نو از صحبت در مورد دخترشان و انتقاد از دامادشان در جمع بسیار ناامید شدند. مادر کوین نوو به هوانگ آن گفت: “هرکس حاکم را بگیرد تا قلب مردم را بسنجد. مادر نیز وقتی اشتباه نگاه می کند ، قسمت اشتباه دارد؟ چند بار زنان به باد می روند؟ آیا دوره 3 ساله به اندازه کافی طولانی نیست و همچنین کوتاه نیست که یک رابطه عاشقانه با عشق پایان یابد؟

و پدر کوین نوو از هوانگ آن خواست تا مانند دو مرد با او صحبت کند. “من نمی خواهم شما بگویید” سنگسار دست “. افراد زیادی به اینجا آمده اند تا چیزهایی را برای شما ببرند ، اما من آنها را نمی دهم. من می خواهم شما به خانه بروید ، اما من و دخترم نباید شما را بیرون کنیم. وی همچنین تأیید کرد که دخترش ماهر ، ایمن و زیبا نیست ، اما به عنوان پدر و مادر می خواهد پسرش هنگام ازدواج خوشبخت باشد.

دوست نزدیک کوین نوو ، کمدین کوآ فام ، نیز فاش کرد که هوانگ آن یک متجاوز است که به همسرش در ویتنام حمله کرده است. گذشته از این ، آنگونه که ادعا می شود بازیگر فرد مومن نیست.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *