همسر سابق او ، هوانگ آن ، در گوشه و کنار خود اعلام کرد که دیگر “دست و پا چلفتی” را نسبت به شخصی که دیگر “ماچو” نیست ، متوقف خواهد کرد.

همسر سابق او ، هوانگ آن ، در گوشه و کنار خود اعلام کرد که دیگر “دست و پا چلفتی” را نسبت به شخصی که دیگر “ماچو” نیست ، متوقف خواهد کرد.

[ad_1]

اخیراً بازیگر هوانگ آن در مورد سر و صدای طلاق این زوج صحبت کرده و درمورد اتهام همسر سابق خود توضیح داده است.

بر این اساس ، این بازیگر تمام اتهامات قبلی را مانند استفاده از همسرش برای گرفتن گرین کارت بدون توجه به فرزندان و سو susp ظن به شخص ثالث کاملاً رد کرد. هوانگ آن گفت که همه تناقضات در روابط این دو ناشی از حسادت کورکورانه همسر سابق وی بوده است. در همان زمان ، او همسر سابق خود را به فرزند بودن متهم می کند زیرا او از شوهرش عصبانی است و با پدر پیر درگیر می شود.

همسر سابق Hoang Ann که در گوشه ای قرار دارد ، برای پدر یک دختر

هوانگ آن اخیراً علیه همسر سابق خود صحبت کرده است

قبل از اتهام هوانگ آن کوین ، نوو بلافاصله پاسخ داد. وی گفت که او فکر می کند بعد از هر کاری که با مادر و کودک انجام داده است ، چیزهای خوبی برای حفظ چهره یک شوهر ، یک هنرمند خواهد گفت. اما اقدامات این بازیگر باعث شد همسرش “بدون قایق تمام شود” و این تأیید می کند که او چیزی برای بخشش و دوست داشتن ندارد.

“اگر کشتی شما تمام شود ، من تخلیه خواهم شد.” مردانی مثل تو ماچو نیستند ، زنانی مثل من دیگر مچ بودن را متوقف می کنند، Quynh Nhu را به اشتراک می گذارد.

همسر سابق Hoang Ann که در گوشه ای قرار دارد با پدر دختر 2

پس از صدور کیفرخواست ، کوین نوو تأیید کرد که او و شوهر سابقش “قایق ها و فاضلاب های خود را تمام می کنند”

یک ماه پیش ، کوین نوو ناگهان همسرش هوانگ آن را متهم کرد که از خانواده برای سرگرمی غافل شده و طبق برنامه همسرش را تقریبا طلاق داده است. در همان زمان ، او اشاره كرد كه شخص سومي در ازدواج اين دو دخالت مي كند.

همسر سابق Hoang Ann که در گوشه ای قرار دارد ، برای پدر دختر 3

هوانگ آن تام بیبه را به عنوان معشوق خود انکار کرد

پس از صدور کیفرخواست ، کوین نوو همچنین فاش کرد که اغلب اوقات شخص بدی به او دستور می داد نیمه شب در خانه برای پیتزا ژست بگیرد و تأثیر زیادی بر زندگی مادر و کودک داشت. قبل از این حادثه ، بسیاری از دوستان کوئینو نو تصور می کردند که مرد پشت سر او به احتمال زیاد تام ببه – شایعه معشوق هوآنگ آنه است. از طرف کوین نوو ، او تصمیم گرفت که در مورد این مسئله سکوت کند و اعلام کرد که از قانون می خواهد تا مداخله کند تا کسی که “با دستان پنهان سنگ می زند” را به معرض دید بگذارد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *