همسر سابق او ، هوانگ آن ، در گوشه و کنار خود اعلام کرد که دیگر “دست و پا چلفتی” را نسبت به شخصی که دیگر “ماچو” نیست ، متوقف خواهد کرد.

همسر سابق او ، هوانگ آن ، در گوشه و کنار خود اعلام کرد که دیگر “دست و پا چلفتی” را نسبت به شخصی که دیگر “ماچو” نیست ، متوقف خواهد کرد.


اخیراً بازیگر هوانگ آن در مورد سر و صدای طلاق این زوج صحبت کرده و درمورد اتهام همسر سابق خود توضیح داده است.

بر این اساس ، این بازیگر تمام اتهامات قبلی را مانند استفاده از همسرش برای گرفتن گرین کارت بدون توجه به فرزندان و سو susp ظن به شخص ثالث کاملاً رد کرد. هوانگ آن گفت که همه تناقضات در روابط این دو ناشی از حسادت کورکورانه همسر سابق وی بوده است. در همان زمان ، او همسر سابق خود را به فرزند بودن متهم می کند زیرا او از شوهرش عصبانی است و با پدر پیر درگیر می شود.

همسر سابق Hoang Ann که در گوشه ای قرار دارد ، برای پدر یک دختر

هوانگ آن اخیراً علیه همسر سابق خود صحبت کرده است

قبل از اتهام هوانگ آن کوین ، نوو بلافاصله پاسخ داد. وی گفت که او فکر می کند بعد از هر کاری که با مادر و کودک انجام داده است ، چیزهای خوبی برای حفظ چهره یک شوهر ، یک هنرمند خواهد گفت. اما اقدامات این بازیگر باعث شد همسرش “بدون قایق تمام شود” و این تأیید می کند که او چیزی برای بخشش و دوست داشتن ندارد.

“اگر کشتی شما تمام شود ، من تخلیه خواهم شد.” مردانی مثل تو ماچو نیستند ، زنانی مثل من دیگر مچ بودن را متوقف می کنند، Quynh Nhu را به اشتراک می گذارد.

همسر سابق Hoang Ann که در گوشه ای قرار دارد با پدر دختر 2

پس از صدور کیفرخواست ، کوین نوو تأیید کرد که او و شوهر سابقش “قایق ها و فاضلاب های خود را تمام می کنند”

یک ماه پیش ، کوین نوو ناگهان همسرش هوانگ آن را متهم کرد که از خانواده برای سرگرمی غافل شده و طبق برنامه همسرش را تقریبا طلاق داده است. در همان زمان ، او اشاره كرد كه شخص سومي در ازدواج اين دو دخالت مي كند.

همسر سابق Hoang Ann که در گوشه ای قرار دارد ، برای پدر دختر 3

هوانگ آن تام بیبه را به عنوان معشوق خود انکار کرد

پس از صدور کیفرخواست ، کوین نوو همچنین فاش کرد که اغلب اوقات شخص بدی به او دستور می داد نیمه شب در خانه برای پیتزا ژست بگیرد و تأثیر زیادی بر زندگی مادر و کودک داشت. قبل از این حادثه ، بسیاری از دوستان کوئینو نو تصور می کردند که مرد پشت سر او به احتمال زیاد تام ببه – شایعه معشوق هوآنگ آنه است. از طرف کوین نوو ، او تصمیم گرفت که در مورد این مسئله سکوت کند و اعلام کرد که از قانون می خواهد تا مداخله کند تا کسی که “با دستان پنهان سنگ می زند” را به معرض دید بگذارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *