همسر دوم مین پلاستیک بعد از یک سری روزهای سخت ، نگرش خود را نسبت به دختر ناتنی همسرش نشان می دهد

همسر دوم مین پلاستیک بعد از یک سری روزهای سخت ، نگرش خود را نسبت به دختر ناتنی همسرش نشان می دهد

[ad_1]

به تازگی ، در صفحه شخصی خود ، غول Minh Plastics به طور ناگهانی مجموعه ای از عکس ها را در مهمانی سال نو خانواده به اشتراک گذاشته است. این یک مهمانی خانوادگی سال نو برای جشن گرفتن دوره جدید “پدربزرگ 30 ساله” است.

افشای رابطه همسر مین پلاستیک با دختر ناتنی شوهرش پس از روزهای سخت

خانواده مین پلاستیک در اولین روز سال عکس گرفتند.

در این مهمانی نام های معروف بسیاری در دنیای سرگرمی وجود دارد که در آن اوایل امسال تمام خانواده Minh Plastic دوباره به هم پیوستند. در عکس های منتشر شده در شبکه های اجتماعی ، ظاهر دختر مین پلاستیک جویس فام و نامادری اش وجود دارد که در همان عکس ظاهر می شوند.

افشای رابطه همسر مین پلاستیک با فرزندخوانده شوهرش پس از روزهای سخت 2

مین پلاستیک با همسر دوم خود مینا فام عکس گرفته است.

ظاهراً این دو رابطه آرام تری بین نامادری و داماد او داشتند. گرچه خیلی صمیمی نیست و به هم لبخند می زند ، اما این نیز عکسی نادر است که در آن مینا فام با فرزند خوانده اش در همان عکس ظاهر می شود.

افشای رابطه همسر مین پلاستیک با فرزندخوانده شوهرش پس از روزهای سخت 3

دختر مین پلاستیک نیز با پدرش عکس خصوصی گرفت.

قبل از آن ، مینا فام رابطه غیر دوستانه ای را آشکار کرده بود و عمدا از هر عکس برداری اجتناب می کرد. مینا فام به دلیل “مشغله مراقبت از کودک” در عروسی جویس فام شرکت نکرد. سپس لازم به ذکر است ، کاربران شبکه دریافتند که این زیبایی ویدیویی را ضبط می کند که جعبه قاب را می زند ، اما او هیچ آرزویی در روز بزرگ فرزندخوانده شوهرش ندارد.

افشای رابطه همسر مین پلاستیک با فرزندخوانده شوهرش پس از روزهای سخت 4

مینا فام با برنج ناسالم و نه سوپ شیرین کاری داشت.

لازم به ذکر است که زمانی حریفان پلاستیکی مین ناامید شده بودند که شهروندان مینا فام را به عنوان مادر خود پذیرفتند ، و این کودک ثروتمند را مجبور به اصلاح او کرد و تأیید کرد که “پدر او کیست ، مادرش”. “وقتی شخص مادر شما نیست از کلمه مادر استفاده نکنید. نفر بعدی در عکس عروسی مادر بیولوژیک شماست.”

افشای رابطه همسر مین پلاستیک با فرزندخوانده شوهرش پس از روزهای سخت 5

جویس فام به خاطر رابطه با مادرخوانده اش معروف بود.

جویس فام همچنین این سوال را کنار گذاشت که چرا عمه مینا با خانواده اش عکس عروسی نگرفت. به ویژه ، دختر مین پلاستیک نیز اجازه خواست كه پاسخ ندهد زیرا وقتی خواستند در مورد همسر دوم پدرش اظهار نظر كند ، به هر دو طرف احترام می گذارد.

افشای رابطه همسر مین پلاستیک با دختر ناتنی شوهرش بعد از یک سری روزهای سخت 6

این دو به ندرت با هم در یک قاب ظاهر می شوند.

حرکات این دو در شبکه های اجتماعی نشان می دهد که نامادری رابطه چندان نزدیک با داماد خود ندارد. حتی در شبکه های اجتماعی ، آنها ارتباط خود را “برنج بد ، نه سوپ شیرین” پنهان نمی کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *