همسر دانگ “کوره آهک” راز دوست دختر سابق میلیاردر Ngoc Trinh ، مربوط به آقای Vo Hoang ین ​​را فاش کرد

همسر دانگ “کوره آهک” راز دوست دختر سابق میلیاردر Ngoc Trinh ، مربوط به آقای Vo Hoang ین ​​را فاش کرد

[ad_1]

در آخرین اجرای زنده در شب 14 مه در MXH ، خانم فونگ هنگ ، همسر آقای دونگ ، یک بار “ناامیدی” هنرمندان ویتنامی ناگهان نام میلیاردر هوانگ کیو را به عنوان محبوب سابق خود ذکر کرد. نگوک ترینه. به طور خاص ، میلیاردر هوانگ کی نیز با آقای وو هوانگ ین در ارتباط است.

همسر آقای دونگ
همسر آقای دونگ “کوره آهک” ناگهان راز میلیاردر هوانگ کیو ، مربوط به آقای وو هوانگ ین را فاش کرد

بر این اساس ، خانم فونگ هانگ گفت که معشوق سابق نگوک ترینه زمانی قربانی شده بود و وو هوانگ ین را با مبلغ هنگفتی فریب داد. همسر آقای دونگ گفت: “میلیاردر هوانگ کیو نیز پول زیادی به آقای ین داده است. آقای هوانگ کیو نیز فریب خورده است.”

با این حال ، فوونگ هانگ درمورد آنچه مردم را نسبت به سرنوشت بین هوانگ کیو و وو هوانگ ین کنجکاو می کند و همچنین تاریخچه درونی داستان چیز زیادی برای گفتن ندارد.

همسر دونگ
طبق گفته فوونگ هانگ ، میلیاردر هوانگ کیو نیز قربانی آقای وو هوانگ ین بود. عکس: اینترنت

میلیاردر هوانگ کی سریعترین میلیاردر در ایالات متحده است که حتی از میلیاردر Pham Nat Vuong نیز پیشی گرفته است. او زمانی با ثروتی در حدود 3 میلیارد دلار در سال 2017 در 400 نفر از ثروتمندترین میلیاردرهای جهان قرار گرفت ، اما 2 سال بعد ناگهان دیگر در لیست میلیاردرهای اعلام شده توسط فوربس قرار نگرفت.

وقتی صحبت از زندگی شخصی می شود ، میلیاردر هوانگ کی وقتی با یک ملکه لباس زیر زنانه Ngoc Trin رابطه عاشقانه ای دارد بیشترین توجه را به خود جلب می کند. عشق “72 – 27” با 45 سال اختلاف بین Hoang Kieu و Ngoc Trinh قلب طرفداران شد. در روزهای همسریابی ، این زن و شوهر از نشان دادن عشق پرشور خود به یکدیگر نمی ترسند ، حتی این میلیاردر U80 همچنین نشان داد که او و Ngoc Trin بسیار هماهنگ هستند “شب 7 روز 3 ، داخل و خارج ، مهم نیست.

همسر آقای دونگ

پاهای بلندی که در آن زمان در Tra Vin متولد شده بودند مانند تخمهای نازک توسط این میلیاردر دلخوش شدند و همه چیز را بدون صرف هزینه خریداری کردند. وقتی عشق بسیار ناز می شود ، وقتی از هم می پاشد ، بسیار بی رحمانه است. آقای Hoang Kieu همچنین فیلم هایی منتشر کرد و فیلمبرداری کرد تا Ngoc Trinh را به عنوان یک مرد حریص ، حریص شهرت ، که فقط از ثروت خود سو takes استفاده می کند ، نشان دهد.

همسر آقای دونگ
همسر آقای دونگ
میلیاردرهای هوانگ کی و نگوک ترین در گذشته بسیار سرگرم بودند. عکس: FBNV

پایان عشق با Ngoc Trinh ، میلیاردر هوانگ کیو با بی دقتی زندگی امری تجملی را در دارایی با ارزش خود تجربه می کند. او دیگر در غرب با پاهای بلند ملاقات نمی کند ، میلیاردر هوانگ کی نیز کاملاً تنگ است. در مورد Ngoc Trinh ، او همچنان با یک سری تصاویر جسورانه و یک زندگی پر سر و صدا و غیر متعارف توجه ها را به خود جلب می کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *