همسر خواننده وانگ کوانگ لانگ وقتی متهم به “نظریه توطئه” بد با همسر سابق شوهرش می شود ناراحت است.

همسر خواننده وانگ کوانگ لانگ وقتی متهم به “نظریه توطئه” بد با همسر سابق شوهرش می شود ناراحت است.

[ad_1]

در تاریخ 31 دسامبر ، دو شیطان در شبکه های اجتماعی منتشر شد که یکی از آنها همسر سابق خواننده فقید وانگ کوانگ لانگ آی وانگ و دیگری توسط همسر فعلی او لین لان بود. بلافاصله پس از آن ، شهروندان متوجه تفاوت بین دو گفتگو شدند.

بر این اساس ، مطابق با ترحیم لین لان ، شهروندان اینترنتی دریافتند که نام دو فرزند خوانده خواننده فقید وان کوانگ لانگ به گونه دیگری تغییر کرده است. اندکی پس از آن ، بسیاری از مردم گفتند که همسر خواننده فقید وانگ کوانگ لانگ عمداً نام دختر ناپدری همسرش را اصلاح کرده و با همسر سابق خواننده مرد رفتار نامطلوبی داشته است.

همسر خواننده وانگ کوانگ لانگ وقتی متهم به

همسر خواننده وانگ کوانگ لانگ وقتی متهم به داشتن

دو خبر ناسزا منتشر شد و کاربران شبکه دریافتند که نام دو فرزند خوانده خواننده فقید وان کوانگ لانگ تغییر کرده است. عکس اینترنتی

قبل از این شایعات ، همسر فقید خواننده وانگ کوانگ لانگ قبل از آزمون به طور رسمی صحبت کرد: “لان می خواهد چند مورد را با شما حل کند. نام من لین لان است ، نام واقعی Phan Thi Ngoc Nhi ، همسر رسمی فعلی خواننده وانگ کوانگ لانگ است.

امروز ، در انجمن فیس بوک 2 هیئت تدبیر مرگ برای لان و همسر سابقش لانگ وجود دارد که Le Thi Ai Van نام دارد. و همه آنها لان را به سرقت آگهی نویسی و ثبت نام آقای لانگ و دو فرزندخوانده همسر سابقش متهم كردند.

Lan دوست دارد همه اینها را اصلاح کند نه از Lan. این آگهی ترحیم توسط خانم آی وانگ ویرایش شده و توسط خودش انجام شده است. امیدوارم همه سو mis تفاهم نکنند که این به این دلیل است که لان این نام و آن را تغییر داده است. افرادی که باور ندارند می توانند از خانم وانگ ، همسر سابق وی ، لانگ س askال کنند.

از دست دادن آقای لانگ در حال حاضر ضرر بزرگی برای لان و هلن است! خیلی ناراحت لطفاً همه قبل از اینکه لان را متهم کنید ، ماجرا را درک می کنند! لان می خواهد تشکر کند. “

همسر خواننده وانگ کوانگ لانگ وقتی متهم به داشتن

خواننده فقید وان کوانگ لانگ در کنار همسرش لین لان است. عکس اینترنتی

خواننده وان کوانگ لانگ در 29 دسامبر در ایالات متحده درگذشت و باعث غرق شدن همکاران ، دوستان و مردم شد. صبح روز 31 دسامبر ، نماینده خانواده خواننده ، وانگ کوانگ لانگ ، مراسم ترحیم و همچنین اطلاعاتی درباره مراسم خاکسپاری وی را در حضور دوستان ، همکاران و طرفداران اعلام کرد. همانطور که انتظار می رود فردا ، هان تایل تو به طور خاص زمان دیدار با خواننده ون کوانگ لانگ را اعلام کند.

نام اصلی ون کوانگ لانگ لو کوانگ هاین است ، متولد سال 1979 در دونگ تپ. او یکی از 5 عضو گروه 1088 است ، از جمله اعضای: Dien Thai Toan، Van Quang Long، Ung Hoang Phuc، Nhat Thien Bao و Nhat Tinh Anh.

همسر خواننده وانگ کوانگ لانگ وقتی متهم به داشتن

بعداً ، وقتی گروه منحل شد ، وان کوانگ لانگ نیز از هم جدا شد و به کار خوانندگی خود ادامه داد. او با بازدیدهایی از جمله آخرین نامه ، فریاد عشق ، با ایمان به سوگند یاد مخاطب می شود.

خواننده وانگ کوانگ لانگ دو ازدواج کرده است. در سال 2017 ، این خواننده مرد برای دومین بار با یک دوست دختر کمتر از 10 سال ازدواج کرد. مشخص است که همسر و فرزندان خواننده هنوز در ویتنام هستند. وان کوانگ لانگ اغلب برای دیدار با همسر و فرزندان خود بین ایالات متحده و ویتنام سفر می کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *