همسر خواننده فقید Van Quang Long فریب تقلب 100 میلیون VND را فاش می کند ، مقامات وارد تحقیقات شدند

همسر خواننده فقید Van Quang Long فریب تقلب 100 میلیون VND را فاش می کند ، مقامات وارد تحقیقات شدند

[ad_1]

به تازگی ، Quach Thanh Danh فوراً یک فروم به لطف جامعه آنلاین ارسال کرده است تا به یک کلاهبردار که در نقش هان تای تو ظاهر می شود کمک کند تا لین لان ، همسر خواننده فقید وانگ کوانگ لانگ را گمراه کند.

به ویژه ، این مرد که در نقش هان تای تو ظاهر می شود ، از لین لان (همسر وان کوانگ لانگ) خواست 100 میلیون VND را به عنوان هزینه انتقال دهد. همسر فقید خواننده وان کوانگ لانگ شک نداشت که بلافاصله پول را به این مرد منتقل کرد. و وقتی خودی ها فهمیدند ، خیلی دیر است.

همسر خواننده فقید وان کوانگ لانگ فریب تقلب 100 میلیون VND را فاش می کند ، مقامات وارد تحقیقات شدند 1

در مراسم دعا برای شوهرش در اول ژانویه 2021 ، لین لان ترفندهای ظریف فریبکاری را فاش کرد. از آنجا که هان تای تو مدیر مراسم تشییع جنازه همسرش در ایالات متحده است ، لین لان برای مقابله با این حادثه همیشه در تماس است. این خواننده مرد همچنین در Facetime قول داد که برای آخرین بار بتواند چهره شوهرش را ببیند ، بنابراین لین لان در آن لحظه انتظار بیشتری داشت.

در آن زمان که فریب یک کلاهبردار را خورد ، هان تای تو به سادگی آگهی ترحیم همسرش را به لین لان فرستاد. بعداً در وایبر پیامی از طرف خودخوانده هان تای تو دریافت شد و به او خبر داد که تلفن دیگر خسته شده است. او خودش هم مراقب نیست ، زیرا فکر می کند دوست شوهرش از دو تلفن استفاده می کند.

همسر خواننده فقید Van Quang Long فریب تقلب 100 میلیون VND را فاش می کند ، مقامات وارد تحقیقات شدند 2

سپس هان تای تو کلاهبردار گفت که مستقیماً به ویتنام پرواز می کند تا خاکستر و پول دوستان خود را برای کمک به من تحویل دهد. این مرد از لین لان خواست كه ظرف چند روز بلیط هواپیما از ایالات متحده به ویتنام پیدا كند. پس از مبادله ، قیمت بلیط از ایالات متحده آمریکا به ویتنام 25 میلیون VND ، و بازگشت بازگشت 36 میلیون VND است. او هیچ تردیدی نداشت ، بنابراین پول را طبق درخواست خود منتقل کرد.

تقلبی دیگر ، هان تای تو ، گفت که او پول را پس می دهد ، پس از آن او خواست که دو بلیط دیگر بخرد. مبلغ کل 3 بلیط 108 میلیون دونگ است اما به دلیل محدودیت 100 میلیون دونگی در حساب وی ، وی فقط می تواند این مبلغ را انتقال دهد.

همسر خواننده فقید Van Quang Long فریب تقلب 100 میلیون VND را فاش می کند ، مقامات وارد تحقیقات شدند 3

کلاهبردار همچنین قول انتقال پول برای 3 بلیط را در ساعت 4 بعد از ظهر داد ، اما او بیش از 5 ساعت منتظر ماند و هنوز نمی توانست ببیند. به دلیل سوicion ظن ، او سپس این موضوع را مستقیماً با هان تای تو در میان گذاشت و متوجه شد که فریب خورده است.

همسر خواننده فقید Van Quang Long فریب تقلب 100 میلیون VND را فاش می کند ، مقامات وارد تحقیقات شدند 4

خواننده هان تای تو ، پس از کشف این حادثه ، به همسرش وانگ کوانگ لانگ توصیه کرد که با آرامش تمام شواهد را برطرف و حفظ کند. لین لان گفت که مقامات در حال بررسی این حادثه با نشانه های کلاهبرداری بودند. در همان زمان ، همسر فقید وان کوانگ لانگ خواننده نیز پیامی به کلاهبردار ارسال کرد: “مبلغ 100 میلیون کم نیست ، من یک پیام متنی ارسال کردم که در آن من می گویم شخص جعلی آن را به من منتقل کرده است ، من آن را نادیده می گیرم و این را هرگز اتفاق نمی افتم. مقامات مطابق قانون ، اطلاعات را روشن و پردازش می کنند برای دارنده حساب دریافت کننده پول تأیید شده است “.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *