همسر خواننده دانگ هوی پیامی را فاش کرد که رابطه پنهانی عاشق سابق Song He Kyo و دوست دخترش را فاش کرد

همسر خواننده دانگ هوی پیامی را فاش کرد که رابطه پنهانی عاشق سابق Song He Kyo و دوست دخترش را فاش کرد

[ad_1]

صبح روز 1 ژانویه 2021 ، دیسپچ رسماً مدارکی از هیون بن – سون یه جین را منتشر کرد که مربوط به بسیاری از امتناع ها بود. به گفته این روزنامه محبوب ، این زوج پس از بازی در لندینگ در انگلیس و 8 ماه رسمی ملاقات ، با هم دوستانه احساس دوستی کردند.

همسر خواننده دانگ هوی پیامی را فاش کرد که رابطه پنهانی عاشق سابق Song He Kyo و دوست دخترش را فاش کرد 1

هیون بن و سین یه جین به دلیل اثبات قرار ملاقات آزاد شدند.

در اوایل بعد از ظهر ، هر دو شرکت مدیریت اطلاعات مربوط به آشنایان را تأیید کردند و انتظار حمایت و برکت مردم را داشتند. در میان اخبار حاشیه ای ، هواداران رسماً برای جلب توجه حرکت کردند.

همسر خواننده دانگ هوی پیامی را فاش کرد که رابطه پنهانی عاشق سابق Song He Kyo و دوست دختر 2 را فاش کرد

سپس شرکت مدیریت این دو رسماً تأیید کرد.

در میان خبرها ، اطلاعاتی در مورد رابطه پنهانی هیون بن و سین یه جین پیش از این توسط یکی از آشنایان ویبز ، همسرش دنگ هوی ، ملاقات کرده بود.

همسر خواننده دانگ هوی پیامی را فاش کرد که رابطه پنهانی عاشق سابق Song He Kyo و دوست دختر 3 را فاش کرد

اظهارنظر همسر دانگ هوی در ماه اوت دوباره به اشتراک گذاشته شد.

در آگوست سال 2020 رسماً شایعه معاشرت هیون بن و سون یه جین منتشر شد. همسر Dang Koi در صفحه شخصی خود این اطلاعات را با خط اشتراک گذاری ارسال کرد: “ای خدا ، من خبرهای داغی از آوریل دارم ، اما وقتی حرفی نمی زنم احساس ناراحتی می کنم ، زیرا می ترسم این واقعیت محقق نشود. من فقط امیدوارم که بین و جین با هم بر خوشبختی و خوشبختی غلبه کنند. زیرا تجارت نمایشی کره واقعاً خام است و اگر آنها واقعاً نمی خواهند علنی شوند ، نمی خواهند اطلاعات را به اشتراک بگذارند ، مخاطبان ما نیز باید بیش از هر کسی که نیاز آنها را می فهمد احترام بگذارند ، برای حفظ شادی خود باید چه کار کنیم؟ اعضای خدمه ما فقط بیرون می آیند و از آنها حمایت مثبت می کنند. “

نه تنها این ، همسرش دانگ هوی همچنین در چت با افرادی از تجارت نمایشی کره که از روابط هیون بن و سون یه جین اطلاع داشتند ، پیامی ارسال کرد. لازم به ذکر است که در این پیام ، دوست همسرش دانگ هوی فاش کرد که بت او با یکی از اقوام زن زندگی خود ، پسر یه جین قرار دارد. علاوه بر این ، این مرد همچنین تأیید کرد که این دو به طور مخفیانه ملاقات می کردند.

همسر خواننده دانگ هوی پیامی را فاش کرد که رابطه پنهانی عاشق سابق Song Hye Kyo و دوست دختر 4 را فاش کرد

پیام همسر دنگ هوی به مرد در تجارت نمایشی کره توجهات را به خود جلب کرد.

قبل از زیر سوال بردن اصل داستان عاشقانه این زوج ، یکی از دوستان همسرش دنگ هوی گفت که این دو می خواهند قبل از ازدواج با هم فیلم بسازند. با این حال ، چون آینده هنوز نامشخص است ، ردیابی این جفت برای شناختن ضروری است. در همان زمان ، این مرد همچنین تأیید کرد که هیون بین فردی ملایم ، صادق و با دانش است.

همسر خواننده دانگ هوی پیامی را فاش کرد که رابطه مخفی عاشق سابق Song He Kyo و دوست دخترش را فاش کرد 5

هیون بین گفته می شود که یک مرد لطیف است.

سین ی جین نیز هنگامی که احساسات خود را پس از علنی شدن شایعات همسریابی ابراز کرد ، این مورد را پذیرفت. “سال جدید آغاز شده است. من برای اولین بار با شخصی و نه شغلی به شما ظاهر می شوم. چرا این شرم آور است؟ هوم … بله ، درست است ، هاها ، هوم … من نمی دانم چه بگویم ، اما فکر می کنم که هنوز باید چیزی به شما بگویم ، احساس ناخوشایند و عجیبی دارم.

از اینکه با افراد خوبی ملاقات کردید متشکرم و سعی می کنم به خوبی از خودم مراقبت کنم. من همیشه عشق و حمایت همه را در این قلب حفظ می کنم. امیدوارم چیزهای خوب بیشتری در سال جدید وجود داشته باشد. همه از سلامتی شما مراقبت می کنند “، Son Ye Jin در صفحه شخصی خود می نویسد.

همسر خواننده دانگ هوی پیامی را فاش کرد که رابطه پنهانی عاشق سابق Song He Kyo و دوست دخترش را فاش کرد 6

سون یه یین هم اعتراف کرد که یه مرد خوب پیدا کرده

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *