همزمانی Du Uyen و Dat G پس از جدایی

همزمانی Du Uyen و Dat G پس از جدایی

[ad_1]

پس از جدایی پر سر و صدا ، Dat G داستان عشق خود را با همسر سابق خود Hoai Lam – سیندی لو – منتشر کرد. علی رغم انتقادات ، این دو هنوز هم عکسهای زیبا را با هم نشان دادند. کمتر از Dat G نیست ، Du Uyen نیز یک حرکت ضمنی را تأیید کرد که تأیید می کند دیگر در بخش نظرات صفحه طرفداران مجرد نیست.

بر این اساس ، Du Uyen در صفحه شخصی خود عکسی صمیمی با پسری منتشر کرد که گفته می شود دوست پسر جدید خواننده “نان نه” است.

مسابقه بین Du Uyen و Dat G پس از فروپاشی 1
Du Uyen و Dat G عشق جدیدی دارند. عکس توسط FBNV

همزمانی Du Uyen و Dat G و اعلام عشق جدید و “پاکسازی” سریع همه چیز مربوط به عشق قدیمی در صفحه اینستاگرام. پس از جدایی پر سر و صدا و علاقه به سیندی لو ، دات جی ناگهان وقتی همه پست ها را حذف کرد ، از جمله موارد مربوط به همسر سابق هوآی لام ، باعث سو them ظن برای جدایی شد. با این حال ، این زوج بعداً آن را انکار کردند.

تصادف بین Du Uyen و Dat G پس از جدایی 2
Dat G تمام پست های صفحه شخصی شما را حذف می کند. عکسهای صفحه

در مورد Du Uyen ، او همچنین همه ردپای عشق قبلی خود را در صفحه شخصی خود در اینستاگرام پاک کرد و فقط عکس هایی با معشوق فعلی خود ارسال کرد. به نظر می رسد که این زوج تصمیم گرفته اند پس از آشفتگی بازار اخیر ، در یکدیگر دخالت نکنند.

همزمانی بین Du Uyen و Dat G پس از تجزیه 3
Du Uyen نیز تأثیر مشابهی دارد. عکسهای صفحه

Du Uyen و Dat G یکی از زوج های پر سر و صدا برای از بین بردن تجارت نمایشی ویتنام هستند. این دو هنگامی که به خاطر عشق فوق العاده ساکت اما شیرینشان ستایش شدند ، ناگهان از هم جدا شدند و دائماً کلمات تلخی را به یکدیگر می گفتند.

مسابقه بین Du Uyen و Dat G پس از فروپاشی 4
Dat G و Du Uyen هنوز بسیار شور بودند. عکس توسط FBNV

هنگام جدایی ، خواننده آواز “بدون نان” اعلام کرد که حق استفاده از حساب های شبکه های اجتماعی را برای دوست دختر سابق خود برای پیشرفت حرفه خود ترک خواهد کرد. بلافاصله پس از آن ، Du Uyen پیام Dat G را با کلمات بسیار پرتنشی ارسال کرد که جامعه آنلاین را گیج کرد. Du Wen حتی مقاله ای با این مضمون منتشر کرد: “یک انبوه بدهی را ترک کن ، بله” به همراه 3 عکس صفحه نمایش و گفت که آنچه که او باقی مانده هیچ چیز متمدنی نیست و فقط یک دسته بدهی است.

نه تنها این ، Du Uyen همچنین هویت واقعی Dat G را آشکار کرد ، زمانی که او اغلب از کلمات مبتذل و بی ادبانه استفاده می کرد ، حتی تهدید می کرد که “در مسیر درست پیش می رود”. علاوه بر این اتهامات ، Du Uyen همچنین پیام های غیر تمدن داده G و یک ترتیب پنهان از وضعیت را ضمیمه کرده است: “تا کی شما تظاهر می کنید یک فرد فقیری هستید که آسیب دیده است؟”.

قبل از اتهامات دوست دختر سابق خود ، دات جی فقط یک پیام آرام به دوست دخترش داد ، اما به Du Uyen یادآوری کرد که ابتدا با کلمه “متشکرم” شروع کند و با این پیام پایان یابد: “من می خواهم برای شما خوشبختی و خوبی آرزومندم در زندگی موفق باشید ، متشکرم. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *