هر سه خیلی جوان هستند

هر سه خیلی جوان هستند

[ad_1]

مطابق با اخبار VTV و جوانانعصر روز 14 ژانویه ، رئیس کمیته مردمی منطقه Thanh Thuy (استان فو توو) گفت که پلیس منطقه در حال تحقیق در مورد علت این حادثه است ، که در منطقه توریستی در منطقه رخ داده است.

طبق اطلاعات اولیه کمیته مردمی منطقه ، بعد از ظهر همان روز ، هنگامی که گردشگران در پارک تفریحی در منطقه توریستی جزیره Ngoc Xanh (شهر Thanh Thuy ، منطقه Thanh Thuy) با یک غلتک بازی می کردند ، مشکلی در دستگاه وجود داشت.

هویت قربانیان سقوط قطار: هر 3 خیلی جوان هستند 1

سوار قطار با قطار در Ngoc Xanh Island Resort عکس: اینترنت

به طور خاص ، مسیر این قطار ناگهان بلند شد و در نتیجه 1 دانش آموز کشته و 2 دانش آموز زخمی شدند.

مطابق با قانون و خوانندگان، هویت دانش آموزان شناسایی شده شامل موارد زیر است:

– LTA (17 ساله ، اهل دونگ آن ، هانوی) از ناحیه سر آسیب دید. گرچه نجات یافت ، اما قربانی از آسیب جدی جان سالم به در نبرد.

– NLP (17 ساله) از ناحیه بافت نرم بازوی راست آسیب دیده است

– NPH (17 ساله ، ساکن منطقه دونگ آنه ، هانوی) پس از حادثه ، از ناحیه سر و شکم آسیب دید. در حال حاضر ، 2 دانش آموز مجروح به بخش اورژانس در مرکز پزشکی منطقه Thanh Thuy منتقل شدند و پس از آن به بیمارستان Viet Duc (هانوی) منتقل شدند.

هویت قربانیان سقوط قطار: هر 3 خیلی جوان هستند 2

صحنه تصادف. عکس: اینترنت

هویت قربانیان سقوط قطار: هر 3 خیلی جوان بودند 3

پس از حادثه ، مقامات محلی کار این استراحتگاه را متوقف کردند. عکس: اینترنت

بر اساس گزارش شرکت سهامی Ao Vua (یک شرکت مدیریت ساخت و ساز و گردشگری) ، در همان روز واحد با شرکت Hung Vuong (هانوی) قراردادی امضا کرد تا 896 دانشجو و معلم بیاورد. دبیرستان دونگ آنه (هانوی) برای تلاش و یادگیری عملی به منطقه توریستی جزیره Ngoc Xanh می آید.

حوالی ساعت 12:15 بعد از ظهر ، دانشجویان در پارک پارکینگ غلتکی مشغول بازی بودند که تجهیزات خراب شد ، دو ماشین آخر از ریل های بالای سر پرت شدند و به زمین افتادند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *