های تو بعد از درام چای سبز ، عابران را دوباره مسری کرد

های تو بعد از درام چای سبز ، عابران را دوباره مسری کرد

[ad_1]

قبل از سر و صدا رسوایی “چای سبز” در 3 Son Tung M-TP ، Thieu Bao Tram ، Hai Tu و Apple “رهگذران” نامربوط به نظر می رسیدند. اما اخیراً ، این مرد باهوش ترین فرد در این جمله است که “دراز کشیدن نیز زره پوش است.” Apple MV قبلاً مورد حمایت مخاطبان زیادی قرار گرفته بود ، اما به دلیل نقش اصلی “چای سبز” ، Hai Tu به سرعت به آنتی پاتی دست یافت.

سلام تو بعد از درام
پس از حمله های های تو ، Apple MV مجبور شد نظرات را مسدود کند عکسهای صفحه

در حال حاضر ، نسبت دوست نداشتن / پسندیدن 15000/165000 است. MV نیز نظرات توهین آمیز بی شماری دریافت کرد ، اگرچه این اشتباه اپل نبود. این کانال مجری ویدئو را مجبور به جلوگیری از نظرات کرد.

این اولین بار نیست که های تو عواقب درگیر شدن در رسوایی چای سبز را متحمل می شود. قبل از انتقاد از جامعه آنلاین ، تعدادی از مارک ها مجبور به قطع همکاری با آن شدند. در حالی که تصویر سون تونگ هنوز بالای کابین بود ، کسی حتی از او در مغازه ای که در گاراژ انداخته بود عکس گرفت.

علاوه بر تحریم مارک ها و ایجاد گروهی برای مبارزه با های توو ، اخیراً مخالفان غیور نیز برای ارسال عکس های حساس از های تو به سراغ مادر سون تونگ در فیس بوک رفته اند. با این حال ، اکثریت افکار عمومی این اقدام تأسف بار را محکوم می کنند زیرا حمله به والدین دیگر بدون دانستن درست یا غلط غیرقابل قبول است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *