هانوی خواستار تحریم شدید موتورسیکلت ها در پیاده رو شده است

هانوی خواستار تحریم شدید موتورسیکلت ها در پیاده رو شده است

[ad_1]

مطابق با اخبار زینگصبح روز 5 ژانویه ، در مراسم آغاز سال ایمنی ترافیک در سال 2021 در هانوی ، رئیس کمیته مردمی شهرستان چو نگوک آن تأکید کرد که هدف این شهر در سال 2021 کاهش 5-10 of از حوادث رانندگی در همه است 3 معیار ، کاهش ازدحام ، نیازهای مسافرتی مردم را تأمین می کند.

هانوی خواستار تحریم شدید موتور سیکلت در پیاده روها شده است

آقای چو نگوک آنه از واحدها خواست تا حداکثر نیروها را برای مقابله با ازدحام در تعطیلات و تت بسیج کنند. عکس: زینگ

در مراسم افتتاحیه ، رئیس کمیته مردمی شهر هانوی خواست تا کنترل ، گشت زنی و برخورد دقیق با تخلفات رانندگی را ارتقا دهد.

به جز آن، رئیس کمیته مردمی هانوی همچنین از نیروهای عملیاتی خواست با سختگیری ماشین ها و موتورسیکلت ها در پیاده رو ، برای جلوگیری از مجازات سرد از طریق سیستم دوربین راهنمایی و رانندگی ، از مسابقات غیرقانونی جلوگیری و جلوگیری کنند.

برای موارد تخلف ، که کارمندان ، کارمندان دولت ، کارمندان ، دانشجویان ، دانشجویان هستند ، آقای Ngoc Anh درخواست کرد تا به منظور هماهنگی مدیریت ، مراتب را به آژانس یا واحد مسئول تخلف اطلاع دهد. وزارت داخله بر نحوه کارکنان ، متخلفان ، کارمندان دولت ، کارمندان و کارمندان نظارت و اصرار دارد.

هانوی به دنبال مجازات شدید موتور سیکلت در پیاده رو 2 بود

وضعیت افرادی که در پیاده رو موتورسیکلت می کنند در هانوی معمول است. عکس: دن سه

پلیس شهر و وزارت حمل و نقل به منظور دریافت بازخورد از مردم در مورد سفارش ترافیک و وضعیت ایمنی منطقه ، شماره تلفن این خط تلفن را به طور گسترده منتشر کردند. مختصات مربوط به حل و فصل و غلبه بر به موقع حوادث رانندگی و حوادث “، رئیس کمیته مردمی شهرستان درخواست کرد.

موتور سواری در پیاده رو چگونه است؟

طبق ماده 6 فرمان 46/2016 / ND-CP ، مجازات رانندگان ، افرادی که روی موتورسیکلت نشسته اند ، موتورسیکلت (از جمله موتورسیکلت برقی) ، وسایل نقلیه شبیه موتورسیکلت و سایر وسایل نقلیه موتور سیکلت را نقض قوانین راهنمایی و رانندگی تنظیم می کند. به خصوص:

– بند g ، بند 4 جریمه ای بین 300000 تا 400000 VND را برای موتور سواری به دلیل عدم حرکت در جهت دقیق جهت خود در نظر گرفته است. رانندگی در مقابل قسمت معین جاده یا خط یا رانندگی با وسیله نقلیه در پیاده رو (بجز رانندگی از روی پیاده رو برای ورود به خانه).

– بند ج ، بند 12 نیز تصریح می کند که اگر شخصی که در پیاده رو قدم می زند باعث تصادف رانندگی شود ، به مدت 2-4 ماه از حق استفاده از گواهینامه رانندگی محروم می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *