نیکلاس تس بعد از یک دهه طلاق از تروونگ با چی بالاخره با وونگ فی ازدواج کرد؟

نیکلاس تس بعد از یک دهه طلاق از تروونگ با چی بالاخره با وونگ فی ازدواج کرد؟

[ad_1]

اخیراً ، رسانه های چینی ناگهان اطلاعاتی در مورد ازدواج تسه و وونگ فی منتشر کردند. به نظر می رسد این رابطه عاشقانه که بیش از دو دهه ساکت بوده است به سردرگمی طرفداران پایان داده است.

به گفته منبع وب سایت BJH ، پدر نیکلاس تسه پس از سالها زندگی مشترک سرانجام Vuong Fi را به فرزندی قبول کرد. اگرچه سالها این شایعات Vuong Phi را دوست نداشتند و فقط به خاطر Truong Ba Chi موافقت نمی کردند که ازدواج کنند. اگرچه پسرش از تروونگ با چی طلاق گرفته است ، اما هر ساله آقای تا هاین هنوز با عروس سابق خود تماس می گیرد تا نوه هایش را برای جشن تت به خانه بیاورد.

نیکلاس تس بعد از یک دهه طلاق از تروونگ با چی بالاخره با وونگ فی ازدواج کرد؟  اولین
نیکلاس تس درگیر شایعات ازدواج با وونگ فی شد. عکس پسر

بنابراین ، پس از سالها عشق ، نیکلاس تس هنوز با وونگ فی ازدواج نکرده است. در همین حال ، در مقاله ای ، اگر وی می توانست به گذشته برگردد که آیا ترونگ با چی را انتخاب کند یا نه ، نیکلاس تس تأیید کرد که هنوز در کنار همسر سابق خود است. نه تنها این ، این بازیگر همچنین تأیید کرد که هرگز از ازدواج با ترونگ با چی پشیمان نیست. علاوه بر این ، این بازیگر همچنین تأیید کرد که اگر فرصتی به او داده شود ، او هنوز هم می خواهد با او ازدواج کند و او را تنها نگذارد.

ناگهان خبری مبنی بر اینکه نیکلاس تسه تصمیم گرفت این عنوان را به وونگ فی بدهد توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرد. در حال حاضر ، خودی ها هنوز باید منتظر تایید بمانند.

در صنعت سرگرمی چین ، داستان عشق Vuong Phi – Nicholas Tse – Truong Ba Chi همیشه توجه رسانه ها را به خود جلب کرده است. رابطه عاشقانه خواهرانه بین وونگ فی و نیکلاس تسه مقالات و جوهرهای بی شماری را در مطبوعات فرو برد.

نیکلاس تس بعد از یک دهه طلاق از تروونگ با چی بالاخره با وونگ فی ازدواج کرد؟  2
رابطه عاشقانه تروونگ با چی و نیکلاس تسه – وونگ فی. عکسهای اینترنتی

در سال 2002 ، ناگهان زنی به نام تروونگ با چی در داستان عاشقانه آنها ظاهر شد. در آن زمان ، رسانه های چینی گزارش دادند که نیکلاس تسه مجذوب ظاهر جوان و شیرین تروونگ با چی شد ، بنابراین طولی نکشید که ووونگ فی و نیکلاس تس جدا شدند.

سپس نیکلاس تسه به سرعت به سمت ترونگ با چی رفت تا معشوق خود را آزار دهد ، اما 3 ماه بعد Vuong Fi عشق خود را بازگرداند و این مرد به سرعت Truong Ba Chi را ترک کرد و به سمت معشوق قدیمی خود فرار کرد.

با این حال ، در سال 2003 ، وونگ فی ناگهان تصمیم گرفت با Ly A Bang ازدواج کند. در سال 2005 ، وونگ فی به طور رسمی همسر Ly A Bang شد و یک دختر کوچک به نام Ly Yen به دنیا آورد. یک سال بعد ، نیکلاس تسه ازدواج مخفی خود را با تروونگ با چی اعلام کرد.

اما در سال 2010 ، نیکلاس تسه و ترونگ با چی به طور ناگهانی از هم جدا شدند ، حتی اگر دو پسر داشتند. سه سال بعد ، وونگ فی طلاق خود را از Ly A Bang اعلام کرد. سپس ، در سال 2014 ، داستان عاشقانه قطع شده نیکلاس تسه و وونگ فی دوباره عشق قدیمی او را به تعجب بسیاری از مردم تجدید کرد. رابطه عاشقانه آنها باعث جنجال بسیاری در افکار عمومی شد. بسیاری از مردم این را به عنوان عشق واقعی تحسین می کردند ، اما همچنین اظهار داشتند که آنها در احساسات خودخواه هستند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *