نیمی از زندگی در انتظار خوشبختی واقعی و یک پایان کامل

نیمی از زندگی در انتظار خوشبختی واقعی و یک پایان کامل

[ad_1]

با تقریباً 20 سال سابقه ، برنامه Apple Quan چندین سال است که بسیاری از بازیگران درگیر بازیگری را گرد هم آورده است. علاوه بر نقش های کلیدی مانند Ngoc Hoang ، Nam Cao ، Bac Dau ، برنامه Apple Quan حضور انعطاف پذیر هنرمندانی را دارد که نقش Thien Loi را بر عهده دارند.

زندگی اولین Thien Loi در Apple Quan: در انتظار نیمی از زندگی برای خوشبختی واقعی و پایان کامل 1
هنرمند فو دونگ اولین تین لوئی از اپل کوان است

18 سال پیش ، هنرمند فو دونگ اولین تین لوئی از برنامه Apple Quan بود ، او با چهره لاغر و سبیل های طنز خود تحت تأثیر قرار گرفت. علاوه بر صحنه اپل کوان ، هنرمند فو دونگ نیز هنگام بازی در بسیاری از درام ها خود را به مخاطب معرفی کرد.

با صرف وقت زیاد برای هنر ، خوشبختی شخصی هنرمند فو دونگ بسیار دیر اتفاق می افتد ، زمانی که او تا 45 سالگی ازدواج نکرده است. مشخص است که همسر این هنرمند متولد 1960 ، 25 سال از او کوچکتر است و همسرش نیز طرفدار دارد.

زندگی اولین Thien Loi در Apple Quan: نیمی از زندگی در انتظار خوشبختی واقعی و پایان کامل 2
فو دونگ هنرمند در سن 45 سالگی ازدواج کرد
زندگی اولین عشق تین در کوآن سیب: در انتظار نیمی از زندگی برای خوشبختی واقعی و پایان کامل 3
هنرمند فو دونگ با همسرش

پیش از ازدواج ، هنرمند فو دونگ عاشقانه های زیادی داشت ، اما هیچ کس مانند همسر فعلی اش به او احساس آرامش نمی داد. به همین دلیل عشق صادقانه این دو است که باعث خوشحالی خانواده این هنرمند حتی در سن 60 سالگی می شود.

همچنین پس از تولد همسرش ، هنرمند فو دونگ از صنعت سرگرمی بازنشسته شد. شغل اصلی او اکنون کار اداری است ، بنابراین هنرمند مرد وقت بیشتری با همسر و فرزندان خود دارد.

زندگی اولین Thien Loi در Apple Quan: در انتظار نیمی از زندگی برای خوشبختی واقعی و پایان کامل 4
این هنرمند مرد در سن 60 سالگی زندگی شادی دارد

هنرمند فو دونگ پس از حضور در صحنه نمایش “پدر و پسر کوچک پیر” با داستان های “نیمه کاره و خنده دار” زیادی روبرو شد. هنگامی که او فرزندان خود را به مدرسه می برد ، اغلب او را با پدربزرگ فرزندش اشتباه می گیرند یا از پدربزرگ و مادربزرگ دوستانش با او تماس می گیرند.

اکنون ، در سن 61 سالگی ، هنرمند فو دونگ وقتی به او چیزهای پرمعنی از عشق به همسر و فرزندانش گرفته تا عشق به مخاطب به او داده می شود ، احساس فوق العاده خوشحالی می کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *