نیروهای عملکردی با آخرین اطلاعات به روز می شوند

نیروهای عملکردی با آخرین اطلاعات به روز می شوند

[ad_1]

با توجه به پرونده یک راننده وانت که برای یادآوری در هانوی به افراد دیگر حمله کرد ، در تاریخ 8 ژانویه ، رئیس پلیس منطقه Than Xuan (هانوی) آخرین اطلاعات مربوط به این پرونده را به روز کرد. s سیگنال ترافیک.

پیش از این ، اطلاعات زیادی در شبکه های اجتماعی وجود داشت که قربانی حادثه ، آقای پ.TA (SN 1995 ؛ ساکن Thanh Xuan Trung ، Thanh Xuan) برای جبران خسارت کافی ، دادخواست علیه راننده وانت را پس گرفت. بسیاری بر این باورند که این در شرایطی است که قربانی با عمدی ساختن مطالب بزرگ برای مطالبه غرامت بدون قصد چنین کاری ، از نفوذ جامعه آنلاین سو advantage استفاده کرده است.

مورد یک راننده وانت که به عنوان یادآوری در هانوی به دیگران حمله می کند: نیروهای عملکردی با آخرین اطلاعات به روز می شوند 1

مورد یک راننده وانت که به عنوان یادآوری در هانوی به دیگران حمله می کند: نیروهای عملکردی با آخرین اطلاعات به روز شده اند 2

قربانیان حادثه. عکس: FBNV

قبل از این اطلاعات ، پلیس ناحیه ژوان همه چیز را انکار کرد و گفتهنوز طبق مقررات در حال تصویب و تحقیق است.

شناخته شده است که پلیس منطقه Than Xuan وو نگوک لانگ را احضار کرد (SN 1973 ؛ ساکن: Than Xuan Trung ، Than Xuan ؛ شغل آزاد) – یک راننده وانت افرادی بود که در کار پلیس بودند. در ایستگاه پلیس ، لانگ اعتراف کرد که وی در شب 31 دسامبر سال 2020 به PTA حمله کرده است. سایر حقایق و شواهد هنوز در حال روشن شدن است.

مورد یک راننده وانت که به عنوان یادآوری در هانوی به دیگران حمله می کند: نیروهای عملکردی با آخرین اطلاعات به روز شده اند 3

راننده طولانی در آژانس تحقیق. عکس: اینترنت

قربانی ، PTA ، نیز منتظر نتایج ارزیابی آسیب برای انجام تحقیقات بود.

مطابق با جوانان و PLOعصر روز 3 ژانویه ، پلیس منطقه ژوان گفت که یک راننده وانت پیدا شده که به مرد جوان حمله کرده است زیرا از او خواسته شده بود چراغ قرمز را برای مدت طولانی متوقف کند.

رئیس پلیس منطقه Than Xuan گفت که پس از دریافت سیگنال ، پلیس منطقه به محل کار خود رفت. پس از نزدیک به دو روز جستجو ، مقامات ذی صلاح مظنون را در لائو کای یافتند و او را برای شهادت و روشن شدن پرونده به هانوی آوردند.

طبق شهادت راننده لانگ ، حدود ساعت 20:30 در تاریخ 31 دسامبر سال 2020 ، لانگ با خانواده خود در حال رانندگی با یک Toyota BKS 29C-583.95 بود که در خیابان Khuat Duy Tien در حال رانندگی بودند. ، ماشین لانگ با مشکلی روبرو شد ، بنابراین مجبور شد متوقف شود.

در آن لحظه ، آقای TA ماشین را پشت ماشین لانگ رانده و برای صحبت بیرون آمد. سپس دو نفر با هم مشاجره کردند ، لانگ با استفاده از دست و پاهایش به آقای TA ضربه زد و باعث آسیب دیدگی شد ، سپس سوار ماشین شد و به حرکت به سمت لائو کای ادامه داد.

پرونده یک راننده وانت که به عنوان یادآوری در هانوی به دیگران حمله کرد: نیروهای عملکردی با آخرین اطلاعات به روز شده اند 4

پرونده یک راننده وانت که به عنوان یادآوری در هانوی به دیگران حمله کرد: نیروهای عملکردی با آخرین اطلاعات به روز شده اند 5

“تان ژوان” پلیس منطقه گفت: “با این حال ، لانگ گفت دلیل این جنگ این بود که آقای TA هتک حرمت و نفرین کرده است. برای روشن شدن علت ، واحد داشبورد ماشین تویوتا را برای تأیید اطلاعات بازیابی کرد. .

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *