نگوک کوئین که از همان سرنوشت Nhat Kim Anh برخوردار است ، از حضانت شوهر سابق خود رنج می برد

نگوک کوئین که از همان سرنوشت Nhat Kim Anh برخوردار است ، از حضانت شوهر سابق خود رنج می برد

[ad_1]

به تازگی ، مدل Ngoc Quyen مقاله ای را تأیید کرده است که عزم خود را برای بازیابی حضانت پسرش با شوهر سابق خود تأیید می کند. این مدل زن گفت که باید کنار پسرش باشد ، حتی اگر او سکه ای نداشته باشد.

نگوک کوئین که از همان سرنوشت Nhat Kim Anh برخوردار است ، از حضانت شوهر سابق خود رنج می برد 1
نگوک کوین تأیید کرد که روش هایی برای بازیابی حضانت فرزندان پیدا خواهد کرد. عکس اینترنتی

نگوک کوئن اعتماد کرد: “تو تنها عشق قایق او هستی که بادبان می رود. مردم اغلب برای مراقبت های کوچک به گذشته نگاه می کنند ، او آخرین سکه را می دهد تا با تو باشد. گاهی اوقات او نیز تعجب می کند. این همه شرم ، اشک پشیمانی برای گرفتن تنهایی ، تنها بودن ، ارزش آن را دارد بسیاری از مردم می پرسند که چرا به ویتنام برنمی گردی و تجارت نمی کنی ، هیچ کس نمی داند با چه چیزی دست و پنجه نرم می کنی. این پول متعلق به پول مالی نیست ، اما به نام کودک است ، من این تکه کوچک طلا را معامله می کنم ، بنابراین مرتباً پاک می کنم و دور می شوم ، منتظر چیزی جز یک روز دیدن فرزندم که پرواز می کند ، سپس ماموریت انجام می شود. من شما را دوست دارم ، صبح 2021 پر از احساسات است.

نگوک کوئین که از همان سرنوشت Nhat Kim Anh برخوردار است ، از حضانت شوهر سابق خود رنج می برد 2
پس از طلاق ، نگوک کوئن و همسر سابقش نتوانستند صدای مشترکی پیدا کنند. عکس اینترنتی

Ngoc Kuen مدل و بازیگر مشهور سابق است. در سال 2014 ، نگوک کویین برای ازدواج با همسرش ، دکتر ریچارد لو ، از زندگی حرفه ای خود بازنشسته شد. با این حال ، تنها پس از 1 سال اقامت در یک خانه ، شایعه شد که وقتی این دو نفر دیگر عکس های خیلی خوشی را به اشتراک نمی گذارند ، دچار شکستگی عاطفی شده اند.

>> همچنین نگاه کنید به: Ngo Tan Wang نگران خطر از دست دادن بیش از 40 میلیارد VND به دلیل خرابکاری است

نگوک کوئین که از همان سرنوشت Nhat Kim Anh برخوردار است ، از دریافت حضانت شوهر سابق خود رنج می برد 3
نگوک کوئین و شوهر سابقش هنوز هم پرشور بودند. عکس اینترنتی

در پایان اکتبر 2018 ، هر دو به دلیل اختلاف نظر رسما طلاق خود را اعلام کردند و دیگر نتوانستند صدای مشترکی پیدا کنند. نگوک کوین گفت که او به طور فعال خواستار طلاق شده است و از آوریل 2017 درخواست کرده و هزینه هایی را پرداخت کرده است.

>> همچنین نگاه کنید به: Thanh Thanh Hien در خطر تحت تأثیر قرار گرفتن صدا و حرفه خود درمانده نیست

پس از طلاق از شوهر سابقش ، پزشکی در آمریکا ، تقریباً همه بارها بر دوش او است. نگوک کوین در حالی که از پسر کوچکش در آمریکا مراقبت می کند مجبور است از اقتصاد خانواده مراقبت کند. در حال حاضر ، این سوپرمدل دارای 2 موسسه تجاری است ، یكی در زمینه فروش لوازم آرایشی و دیگری در زمینه محصولات زیبایی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *