نگوت “به عمد” جزئیات پنهان در مورد جنسیت فرزند اول خود با دوست پسر همجنس خود را فاش کرد؟

نگوت “به عمد” جزئیات پنهان در مورد جنسیت فرزند اول خود با دوست پسر همجنس خود را فاش کرد؟

[ad_1]

Nguye یک سپرده زن ، بازیگر مطرح در Vbiz است. به محض اینکه او اینستاگرام شخصی خود را برای اولین فرزندش جدا کرد ، پیروان به طرز چشمگیری افزایش یافتند. انتظار می رود این کودک به داغترین کودک در تجارت نمایش تبدیل شود. An Nguy پس از تولد علنی اولین فرزند خود در کریسمس 2020 ، از اینکه لحظات خوش خود را با خانواده کوچک خود به اشتراک بگذارد ، ترس ندارد.

نگوت

نگوئه برای اولین بار وقتی مادر بود خوشحال بود. عکس: اینترنت

از آنجا که باردار بود ، An Nguye دریغ نمی کرد از فیلم هایی که لحظات شیرین خود را هنگام مادر شدن نشان می دهد. همچنین بسیاری از وسایل شگفت انگیز که برای کودک تهیه شده اند را نشان می دهد. با این حال ، در پایان بارداری ، بلاگر زن هنوز جنسیت کودک را فاش نکرده است.

یک نگویت در حال حاضر در ماه های آخر بارداری خود با کودک خود است. نام صمیمی با نام صمیمی زن و شوهر An Nguyet به عنوان کودک خلیج است. پیش از این ، او گفته بود كه وقتی باردار بود ، با چند مشكل روانی روبرو شد ، گرچه شخصی بود كه همیشه مثبت فکر می كرد: “او كمی گریه می كند ، در صورت توافق ، هنوز گریه می كند. “

در 5 ژانویه ، An Nguye لحظه ای تیراندازی بداهه را هنگام فیلمبرداری از یک ودیعه نشان داد و چهره برهنه خود را نشان داد. او هنوز بسیار درخشان است ، از بارداری خسته نیست. شایان ذکر است که جزئیات ، وقتی معلوم شد که او برای فرزندش لباس آماده می کند ، توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرد.

نگوت

این جزئیات باعث شد طرفداران “حدس و گمان” بزنند که کودک در رحم آن نگی دختر است. عکسهای صفحه

به طور خاص ، دستان An Nguy یک لباس کودک صورتی کم رنگ را نشان می داد ، جامعه آنلاین به سرعت این جزئیات را “گرفت” و به سرعت تصور کرد که او از یک نوزاد ماده حامله است. پس از به اشتراک گذاشتن تصویر ، بسیاری از طرفداران نیز تبریک گفتند و ابراز امیدواری کردند که An Nguye بتواند به سرعت جنسیت نوزاد خود را تأیید کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *