نگرش گیج کننده Hoai Lam در میان پدرخوانده Hoai Linh پس از بیش از 5 سال از چهره او دائما در حال ملاقات با بازار بود

نگرش گیج کننده Hoai Lam در میان پدرخوانده Hoai Linh پس از بیش از 5 سال از چهره او دائما در حال ملاقات با بازار بود

[ad_1]

به تازگی ، پس از ورود سر و صدای مربوط به آقای وو هوانگ ین و خانم Phuong Hang به بازار خیریه ، هوای لین مرتباً با صیغه ملاقات داشته است. بسیاری از هنرمندان در میان سر و صدا به دفاع از Hoai Linh رسیده اند.

با این حال ، در میان یک فرزند خواننده پر سر و صدا ، هوی لام برای جلب توجه طرفداران به صفحه شخصی خود نقل مکان کرد. بر این اساس ، این خواننده مرد از پدرخوانده خود نام نبرد ، بلکه فقط محصولات موسیقی خود را به اشتراک گذاشت. به نظر می رسد که هوای لام پس از سر و صدا با Hoai Lin به ندرت با پدر خوانده خود ارتباط برقرار می کند.

حرکت Hoai Lam وقتی Hoai Linh دائماً در دردسر بود 1 توجه را جلب کرد
حرکت Hoai Lam در وسط برخورد بازار Hoai Linh. عکسهای صفحه

با مراجعه به Hoai Lam ، بسیاری از افراد بلافاصله رابطه با کمدین Hoai Lin را درک خواهند کرد. Hoai Lam به عنوان یک خواننده مرد با استعداد ، که در مسیر هنری خود Hoai Lin پذیرفته شده و به او کمک می شد ، به سرعت مورد پذیرش تماشاگران قرار گرفت. با این حال ، در زمان مناسب ، چون کار او مانند یک بادبادک اوج گرفت ، ناگهان هوی لام از حرفه خود چشم پوشی کرد و شایعات درباره اختلاف بین او و پدر خوانده اش شروع شد.

در آن زمان ، هوای لین نیز با عصبانیت گفت که حرفه Hoai Lam توسط او تصمیم گرفته شده است ، اما او دیگر مداخله نکرد. “هنگامی که هوی لام موقعیتی داشت ، او باید بداند چگونه آن را حفظ کند ، من به شما گفتم. هوی لام دوست دارد موسیقی بسیار جوانی بخواند ، او هنوز جوان است. من عصبانی نیستم ، اما یک یا دو بار آن را بگویید ، سپس گوش دادن را متوقف کنید “هوای لین درباره هوای لام گفت:” ببخشید من نفسم را از دست می دهم ، من از صحبت زیاد خسته شده ام. او شاگردان خود را رها کرد

این حرکت هوآی لام هنگامی که Hoai Linh دچار مشکل شد 2 مورد توجه قرار گرفت
Hoai Lam و Hoai Linh در گذشته مشکلات زیادی داشته اند. عکس توسط FBNV

پیش از درگیری ، هوای لام توسط پدر خوانده خود راهنمایی شد تا موسیقی بولرو ، موسیقی محلی را دنبال کند و اغلب در بسیاری از صحنه ها با Hoai Lin اجرا می کرد.

با این حال ، در سال 2020 ، هوی لام ناگهان تغییر نام صحنه را اعلام کرد و یک گروه را تشکیل داد ، اما نظرات مختلفی را از تماشاگران دریافت کرد. اما سپس صدای “گلهای بی رنگ شکوفا شد” دوباره ساکت شد و دیگر از تغییر نام صحنه نام برد.

پس از سالها شایعه درهم تنیده ، اخیراً هوی لام رابطه خود را با هوی لین آشکار کرد. بر این اساس ، او اعتراف کرد که زمانی هوای لین عصبانی شده بود زیرا می خواست ازدواج کند و دیگر از انجام کارهای هنری منصرف شد ، اما پس از آن تغییر مثبت یافت ، به طوری که رابطه پدر و پسر به تدریج بهبود یافت.

در مورد Hoai Linh ، اگرچه او اشاره ای به Hoai Lam نکرد ، اما در سایت شبکه های اجتماعی این کمدین مرد فقط پسر خوانده خود را دنبال کرد. به نظر می رسد این حرکت موید این موضوع است که این دو مانند گذشته یکدیگر را درک می کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *