نژه آن ، نام دین و سایر استانها خواستار انزوای متمرکز از منطقه اپیدمی شدند

نژه آن ، نام دین و سایر استانها خواستار انزوای متمرکز از منطقه اپیدمی شدند

[ad_1]

1. نام دین

استان نام دینگ لیستی از افرادی را که از سایت های مدیریت قرنطینه و مدیریت آلوده به کوید -19 برمی گردند ، مطابق با مقررات تهیه می کند. افرادی که با اعلامیه پزشکی از مکان هایی برای اپیدمی عبور می کنند یا از آنجا برمی گردند ، به مدت 14 روز در قرنطینه در منزل. در صورت بروز علائم سرفه یا تنگی نفس به بیمارستان مراجعه کنید. مراکز استانها برای کنترل بیماری افرادی را که از نزدیک با عفونت Covid-19 در ارتباط بوده اند و یا با آنها در ارتباط بوده اند را نظارت و قرنطینه می کنند.

Nge An ، Nam Din و سایر استانها خواستار انزوای متمرکز برای تعطیلات Tet از منطقه اپیدمی 1 شده اند
تصویر

2. Nge An

به اشتراک گذاشتن با VnExpressنگوین وانگ دین ، ​​مدیر مرکز کنترل بیماری Nghe An (CDC) ، گفت: تمام افرادی که از مناطقی که در بازگشت مسدود شده اند یا از نظر اجتماعی منزوی شده اند ، تحت انزوای متمرکز قرار گرفته و نمونه ها برای Covid-19 گرفته شده است.

کسانی که در هنگام ورود F0 به مکانهایی که توسط وزارت بهداشت اعلام شده است ، باید یک گزارش پزشکی تهیه کنند و طبق تجویز ، در مورد تمرکز یا انزوای خانه راهنمایی شوند.

نژه آن ، نام دین و سایر استانها خواستار انزوای متمرکز افرادی هستند که از منطقه اپیدمی 2 برمی گردند
تصویر

در موارد دیگر ، آنها از حومه روستا برمی گردند ، به گزارش های پزشکی نیاز دارند ، در خانه پیگیری می شوند و در صورت بروز علائمی مانند سرفه ، تب ، دشواری در تنفس ، گرفتگی قفسه سینه … با مشاوران بهداشت محلی تماس می گیرند.

3. های فونگ

در تاریخ 3 فوریه ، کمیته راهبری پیشگیری از Covid-19 در هایپونگ خواستار انزوای متمرکز بازگشت کنندگان از هانوی شد. به شرح زیر است:

Nghe An ، Nam Dinh و سایر استانها خواستار انزوای متمرکز برای استراحت Tet از مناطق اپیدمی 3 شده اند

به همین ترتیب ، مردم سایر سکونتگاه های های فونگ ، متمرکز در انزوا ، شامل شهرداری لام تائو (منطقه لوونگ تای ، استان باک نین) هستند. کمون دونگ تیان (شهر هوآ بین) و کمون من دوک (منطقه تان لاک) ، استان هوآ بین. شهرداری کام لی (منطقه لوک نام ، استان باک گیانگ) ؛ کمونهای La Trok ، Ia Mron ، Kim Tan و Chu Rcam از مناطق La Pa و Krong Pa (استان Gia Lai) ؛ بخش 4 ، منطقه 11 (HCMC) ؛ شعبه Phu Hoa (شهر دو داوت موت) و کمون An Binh (منطقه Phu Giao) ، استان Binh Duong. در جاهای دیگر محله های فوقانی ، وقتی به Hai Fong برمی گردند ، در خانه قرنطینه می کنند.

4. ها تین

در هاگ تینگ ، عصر روز 2 فوریه ، وزارت بهداشت اعلام کرد که 14 روز انزوای مرکزی ، با سابقه تماس نزدیک (F1) با افرادی که به منطقه اپیدمی وارد و خارج می شوند ، جدا شده است. موارد CoV وجود داشته است. مناطق مسدود شده مانند دانشگاه FPT در Hoa Lac (Thach That ، هانوی) ، Chi Lin (Hai Duong) ، فرودگاه بین المللی Wang Don ، Cai Rong City (District Van Don، Quang Ninh).

نژه آن ، نام دین و سایر استانها خواستار انزوای متمرکز افرادی هستند که از مناطق اپیدمی بازمی گردند 4
این انزوا در شهر چی لین ، های دئونگ متمرکز شده است. عکس: وزارت بهداشت

F2 برای انزوا در خانه لازم است ، برای جلوگیری از تماس در 2 متری با اعضای خانواده ، کاملاً با مقررات 5K وزارت بهداشت مطابقت دارد. علاوه بر مکان های فوق ، افرادی که از مکان های دیگر برمی گردند باید گزارش پزشکی ارائه دهند و از سلامتی خود در خانه نظارت کنند. اگر علائمی مانند تب ، سرفه ، گلودرد وجود دارد ، باید به مراکز درمانی مراجعه کنید ، که بیشتر برای معاینه ضروری است.

5. Thanh Hoa

به اشتراک گذاشتن با VnExpressمدیر بهداشت Thanh Hoa ، ترینو هو هون ، گفت که کارگران و افرادی که برای جشن گرفتن Tet به خانه بازمی گردند به موقعیت جدید آنها بستگی دارد یا خیر. در حال حاضر 52 نقطه در کشور وجود دارد که مناطق اپیدمی محسوب می شوند (همانطور که وزارت بهداشت اعلام کرده است) و می توانند رستوران هایی در اندازه های مختلف ، شاید محله ها ، شاید کمون ها یا حتی شهرهای بزرگتر مانند Qi باشند. لین ، ها لانگ … آقای هونگ گفت: “کسانی که در مناطق اپیدمی زندگی می کردند ، هنگام بازگشت به زادگاه خود مجبور به تمرکز می شوند ، اما ممکن است موقعیت های دیگر اینگونه نباشد.”

وقتی افراد به زادگاه خود یا هر روز برمی گردند ، می توانند سلامتی خود را به صورت آنلاین گزارش دهند یا مستقیماً آن را به نزدیکترین دفتر بهداشت گزارش دهند. سپس کادر پزشکی نکات شیوع را هماهنگ کرده و اقدامات خاصی را پیشنهاد می دهند. آقای هونگ توضیح داد: “بنابراین ، هرکسی که از هانوی یا شهری که نیاز به ترجمه دارد ، برنمی گردد ، باید جداگانه باشد.”

6. Thua Thien Hue

کمیته کنترل اپیدمی COVID-19 در این استان ، که از ساعت 12:00 در تاریخ 3/2 درخواست شده است ، آزمایش انزوا و PCR 21 روزه متمرکز را برای همه شهروندان Quang Ning ، Hai Duong برگزار می کند. مناطق و مناطق شهر هانوی اعلام شده توسط وزارت بهداشت نقاط ترجمه و مناطق و مکان ها را به روز کرده و توسط وزارت بهداشت استان Tua Tien Hue به آنها اطلاع داده شده است.

نژه آن ، نام دین و سایر استان ها خواستار انزوای متمرکز افرادی هستند که از منطقه اپیدمی 5 بازمی گردند
عکس: کمیته مردمی رنگ Thua Thien Hue

این استان از همه ساكنی كه به Thua Thien Hue می آیند (از جمله افرادی كه از Hue به محل خود بازمی گردند) می خواهد كه مطابق مقررات گزارش پزشكی تهیه كنند.

در همان زمان ، Thua Thien Hue همچنین آزمایش PCR را برای همه افسران ، کارمندان و کارگران شاغل در فرودگاه بین المللی Phu Bai ، بندر Thuan An ، بندر Chan May ، ایستگاه راه آهن Hue ، ایستگاه اتوبوس Side ترتیب می دهد.

7. ها نام

در 28 ژانویه 2021 ، کمیته مردمی استان Hanam نامه رسمی 264 / UBND-KGVX را برای اجرای تعدادی از اقدامات اضطراری برای پیشگیری و کنترل اپیدمی COVID-19 صادر کرد.

مطابق این نامه رسمی ، ها نام از پلیس استان خواسته است تا ریاست و هماهنگی را با وزارت بهداشت برای توزیع و بسیج مردم از های دو دونگ ، کوانگ نین و مناطق اپیدمی انجام دهد تا فوراً به نزدیکترین آژانس پزشکی اعلام کنند. بررسی.

به این ترتیب ، افراد هانامی که برای کار به هانوی می روند هنوز می توانند برای شهر Tet به شهر خود بازگردند ، آنها فقط باید یک اظهارنامه پزشکی به مقامات بدهند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *