نه گاهی به دلیل مرد بودن ، بلکه به این دلیل که همسر سابق خود را به عدم احترام به پدرش یا حسادتش متهم می کند

نه گاهی به دلیل مرد بودن ، بلکه به این دلیل که همسر سابق خود را به عدم احترام به پدرش یا حسادتش متهم می کند

[ad_1]

هوانگ آن اخیراً صف طولانی ای را در صفحه شخصی خود قرار داده و به هیاهوهای اخیر همسر سابق خود ، کوین نهو ، اعتماد کرده و آنها را توضیح داده است.

بر این اساس ، این بازیگر گفت که تاکنون فقط قبل از حادثه صحبت کرده است زیرا او مرد بوده و نمی خواهد با همسر سابق خود ازدواج کند. با این حال ، قبل از اطلاعات زیاد و سر و صدا اخیراً ، او مجبور بود صحبت کند.

هوانگ آن در مورد سر و صدای طلاق صحبت می کند: او به دلیل مرد بودن با کوین نئو مخالفت کرد ، اما همسر سابق خود را به عدم احترام به پدرش یا حسادت متهم کرد 1

هوانگ آن پس از بیش از یک ماه سر و صدا در مورد طلاق خود از همسر سابق خود صحبت کرد

در مورد اتهام استفاده از همسرش برای گرفتن گرین کارت ، هوانگ آن کاملا انکار کرد. وی دعوت به ایالات متحده را پذیرفت زیرا فکر می کرد پس از سقط جنین کوین نوو باید خسارت را جبران کند. به ویژه ، هوانگ آن با این واقعیت که همسر سابقش کورکورانه حسادت می کند ، مخالف است. او هر وقت حسادت ، عصبانیت از همسرش را می کند ، فرزندان خود را می زند ، به شوهرش بی احترامی می کند و حتی پدر پیرش را گیج می کند. نگرش اشتباه کوین نئو نسبت به بشریت نیز دلیل تصمیم او برای طلاق است.

هوانگ آن در مورد زمان خروج از خانه خود تأیید کرد که به دلیل حسادت بدون دلیل ، راه حل همسرش برای حل مشکلات فوق العاده ، باعث می شود برای مدتی بیرون بیاید تا کوین نهو با آرامش به همه چیز فکر کند. با این حال ، اگر مادر و فرزندش نبود ، تهدید به خودکشی کرد. این بازیگر هر بار که قصد دیدار با فرزندان خود را داشت ، توسط همسر سابقش ممنوع اعلام شد.

هوانگ آن در مورد سر و صدای طلاق صحبت می کند: او با کوین نئو مخالف بود زیرا او یک مرد بود ، اما همسر سابق خود را به عدم احترام به پدرش یا حسادت متهم کرد 2

هوانگ آن همسر سابق خود را به حسادت بی دلیل ، بی احترامی به خود و پدر پیر متهم می کند

در پایان اشتراک خود ، هوانگ آن یک بار دیگر تأیید کرد که او و تام بیب فقط دوستان و همکاران نزدیک هستند. او سومین شخص نیست ، زیرا شایعات اخیراً دامن زده است.

هوانگ آن در مورد سر و صدای طلاق صحبت می کند: او به دلیل مرد بودن با کوین نئو مخالف بود ، اما همسر سابق خود را به عدم احترام به پدرش یا حسادت متهم کرد 3

این بازیگر رابطه عاشقانه با تام بب را انکار کرد

قبل از آخرین اشتراک هوانگ آن ، بسیاری از مردم هنوز درباره عملکرد بازیگر بدبین هستند. از یک طرف ، هوانگ آن گفت که او نمی خواهد با همسر سابق خود ازدواج کند زیرا می خواست مرد باشد ، اما مجلسی را منتشر کرد که همسر سابق خود را به ضرب و شتم فرزندان و بی احترامی به پدر پیر متهم کرد. علاوه بر این ، چرا هوانگ آن برای حل مشکل طلاق در جاده اصلی با همسر سابق خود ملاقات نکرد ، اما آرام طلاق را انتخاب کرد؟

سهم هوانگ آن هنوز در حال دریافت نظرات مختلف است. بخشی از همدردی با بازیگر و امید به زودی پایان این سر و صدا. اما دیگران هنوز از عملکرد هوانگ آن عصبانی هستند و ادعا می کنند که او به اندازه آنچه سعی در اثبات آن دارد ، شایسته نیست.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *