نه با ترفند ، هان تای تو جعلی همسر خواننده فقید وانگ کوانگ لانگ را برای صدها میلیون فریب داد

نه با ترفند ، هان تای تو جعلی همسر خواننده فقید وانگ کوانگ لانگ را برای صدها میلیون فریب داد

[ad_1]

به تازگی ، Quach Thanh Danh فوراً یک فروم به لطف جامعه آنلاین ارسال کرده است تا به یک کلاهبردار که در نقش هان تای تو ظاهر می شود کمک کند تا لین لان ، همسر خواننده فقید وانگ کوانگ لانگ را گمراه کند.

به ویژه ، این مرد که در نقش هان تای تو ظاهر می شود ، از لین لان (همسر وان کوانگ لانگ) خواست 100 میلیون VND را به عنوان هزینه انتقال دهد. همسر فقید خواننده وان کوانگ لانگ شک نداشت که بلافاصله پول را به این مرد منتقل کرد. و وقتی خودی ها فهمیدند ، خیلی دیر است.

نه با نیرنگ ، هان تای تو جعلی برای صد میلیون نفر همسر خواننده فقید وانگ کوانگ لانگ را فریب داد

خوان تان کوچ دن دان وقتی یک کلاهبردار همسر ون کوانگ لانگ را فریب داد ناراحت شد. عکس اینترنتی

خواننده Quach Thanh Danh گفت: “این مرد که وانمود می کرد هان تای تو است ، از همسرش ون کوانگ لانگ خواست تا هزینه بلیط هواپیما را پس دهد تا آن را پس دهد. برادرش برای دیدار با شوهرش خیلی بی تاب بود اما فراموش کرد که هوشیار باشد. به طور تصادفی ، او معتقد بود که پس از مکالمه با Tu در فیس بوک ، این شخص به Viber (برنامه ای برای تماس و پیام های آنلاین) پریده است تا داستان ناتمام را ادامه دهد که باعث مشکوک شدن او نمی شود. امیدوارم همه خانواده ما سریع این کلاهبردار را بیرون بیاورند تا پولشان را برای زن و بچه لانگ پس بگیرند. 100 میلیون با همسر و فرزندان لانگ در حال حاضر کم نیست.

نه با ترفندها ، هان تای تو جعلی همسر خواننده فقید وانگ کوانگ لانگ را برای صد میلیون 2 فریب داد

هان تای تو و دوستانش آماده مراقبت از خواننده فقید وانگ کوانگ لانگ شدند. عکس اینترنتی

این حادثه باعث نارضایتی عمومی شد و رفتار مجرم را محکوم کرد: “همه گروه های انبوه در YouTube تصاویر اخبار دروغ را منتشر می کردند ، و اکنون این حادثه وجود دارد که چرا مردم اکنون چنین زندگی می کنند. آنها تمام شخصیت انسان را از دست داده اند. فقط از پلیس بخواهید که وارد شود ، عزیزم. چرا چنین انسان بدی وجود دارد که حتی کسانی را که در شرایط سخت قرار دارند فریب می دهد. شما قطعاً کسی هستید که می شناسید! اگر نمی دانید ، انتخاب آقای Tu و استفاده از زمان مناسب غیرممکن است … “.

مشهور است که هان تای تو و تعدادی دیگر از همکاران و اقوام از خواننده فقید وانگ کوانگ لانگ در ایالات متحده مراقبت می کنند.

>> همچنین مشاهده کنید: شاگرد Binz ، R. Tee ، با اعتراف به اشتباه قرار گرفتن در معرض دوست دختر سابقش كوانگ های

بدون ترفند ، هان تای تو جعلی همسر خواننده فقید وانگ کوانگ لانگ را برای صد میلیون 3 فریب داد

خواننده وانگ کوانگ لانگ ناگهان درگذشت و باعث ناراحتی دوستان و مردم شد. عکس اینترنتی

خواننده وان کوانگ لانگ در 29 دسامبر در ایالات متحده درگذشت و باعث غرق شدن همکاران ، دوستان و مردم شد. صبح روز 31 دسامبر ، نماینده خانواده خواننده ، وانگ کوانگ لانگ ، مراسم ترحیم و همچنین اطلاعاتی درباره مراسم خاکسپاری وی را در حضور دوستان ، همکاران و طرفداران اعلام کرد.

>> همچنین مشاهده کنید: هنرمند فقید چی تای با فعالیت های استثنایی در سال 2020 در رده “مجری” نامزد شد.

خواننده وانگ کوانگ لانگ دو ازدواج کرده است. در سال 2017 ، این خواننده مرد برای دومین بار با یک دوست دختر کمتر از 10 سال ازدواج کرد. شناخته شده است که همسر و فرزندان خواننده هنوز در ویتنام هستند. وان کوانگ لانگ اغلب برای دیدار با همسر و فرزندان خود بین ایالات متحده و ویتنام سفر می کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *