نمای نزدیک از دختر Kuong Do ، Truong Jiang ، حیوان خانگی او

نمای نزدیک از دختر Kuong Do ، Truong Jiang ، حیوان خانگی او

[ad_1]

عشق قدیمی کوانگ های به تاریخ سازی متهم شد

اخیراً ، زوج Huynh Anh – Quang Hai وقتی او را به نقل از او متهم کردند ، سروصدای زیادی در جامعه آنلاین ایجاد كرد. اخیراً ، Huynh Anh دائماً در صفحه شخصی خود “گوش” می دهد ، و باعث می شود مردم باور کنند که او با R.Tee قرار دارد. به تازگی ، اما یک حساب شبکه ای گفت که او Huynh Anh را دیده است که برای نوشیدنی با یک نوع عجیب بیرون می رود. بنابراین ، بسیاری از مردم بر این باورند که قدمت R.Tee فقط درامی است که توسط Huynh Anh خلق شده است. یا احتمال دیگری وجود دارد که این دختر دو دست بگیرد.

داغترین اخبار سرگرمی بعد از ظهر 2 ژانویه: نمای نزدیک از دختر Kuong Do ، Truong Jiang ، به طور عمومی

مدارک مختلط میزان کمک مالی را اعلام می کنند

کانال داغ میکسی هند اخیراً میزان کمک های مالی در ماه دسامبر و موسسات خیریه مفصلی را که قصد دارد در آینده نزدیک انجام دهد اعلام کرد. از تمام سیستم عامل های برنامه ، “پدرسالار” بیش از 400 میلیون VND از اهدا کنندگان دریافت کرد. 300 میلیون VND برای ساخت یک پل در Khao Bang کسر می شود ، که انتظار می رود قبل از سال جدید قمری تکمیل شود. بقیه پول بعلاوه پول جیبی ، Do Mixi از یک کلاس درس کوچک برای کودکان کوههای شمال غربی استفاده خواهد کرد.

داغترین اخبار سرگرمی بعد از ظهر 2 ژانویه: نمای نزدیک دختر Kuong Do ،

نزدیک صورت دختر Kuong Do

در تاریخ 1 ژانویه ، کوونگ دو ناگهان عکس نزدیک دختر تازه متولدش را با تبریک سال نو به اشتراک گذاشت: “سوچین دوست دارد برای همه سال نو 2021 را در کنار عزیزانشان تبریک بگوید. … و مهمتر از همه ، پوشیدن ماسک را فراموش نکنید وقتی در مکانهایی هستید که افراد زیادی در آن حضور دارند. “حتی اگر شما ماسک می زنید ، به راحتی می توانید فهمید که کودک سوچین بسیار سریع ، بسیار چاق و زیبا رشد کرده است. او دارای موهای سیاه و براق است که باعث می شود مردم او را تحسین کنند.

داغترین اخبار سرگرمی بعد از ظهر 2 ژانویه: نمای نزدیک از چهره دختر Kuong Do ،

Truong Giang به طور عمومی “عزیز”

به تازگی ، تروونگ گیانگ تخیل 5 را اعلام کرده است که یک رستوران است. در شب اول ژانویه ، این محل تجمع ستاره های مشهور ویتنامی مانند MC Dai Nghia ، Le Duong Bao Lam ، Ngan Khanh ، Midu شد … دیده می شود که علاوه بر کارهای هنری ، حرفه تجاری زن و شوهر MC کنار می آید خیلی خوب.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *