نماد زیبایی شماره 1 ژاپن ازدواج با معاون رئیس جمهور را اعلام می کند ، اما هویت نشان می دهد مدیر یک میلیون ین است

نماد زیبایی شماره 1 ژاپن ازدواج با معاون رئیس جمهور را اعلام می کند ، اما هویت نشان می دهد مدیر یک میلیون ین است

[ad_1]

Satomi در سال 1986 متولد شد ، به لطف شرکت در بیست و هفتمین انتخاب جدید مجریان HORIPRO و به دلیل پیوستن رسمی به صنعت سرگرمی ، دو جایزه مانند “بهترین تازه وارد” ، “Perfect Girl” را از آن خود کرد. . Satomi نماد شماره یک در ژاپن است که در بسیاری از پروژه های سینمایی و تلویزیونی شرکت کرده است. این شهر به زیبایی کاملش معروف است و به عنوان یک گنجینه ملی زیبایی انتخاب شده است.

نماد زیبایی شماره 1 ژاپن ازدواج خود را با معاون رئیس جمهور اعلام می کند ، اما هویت او به عنوان مدیر یک میلیون ین مشخص می شود

نماد زیبایی ژاپنی Satomi Ishihara. عکس: اینترنت

به تازگی ، بسیاری از طرفداران ژاپن تعجب کردند که بهترین نماد زیبایی در سرزمین شکوفه های گیلاس ، Satomi Ishihara ، ناگهان ازدواج خود را اعلام کرد. Satomi بارها نه تنها در ژاپن بلکه در سطح بین المللی نیز وارد الهه برتر زیبایی شده است. وی در ابتدا قصد ازدواج در اکتبر سال گذشته را داشت ، اما به دلیل مراحل ناقص مجبور شد به سال 2020 موکول کند.

Satomi Ishihara در سن 33 سالگی ازدواج کرد ، افراد زیادی را به همسرش علاقه مند می کند. وی در نامه ای به طرفدارانش گفت كه شوهرش خارج از صنعت سرگرمی ، فقط یك كارمند عادی اداری ، كار می كند. او می نویسد: “من اعتقاد دارم که وقتی با او باشم ، از پس هر سختی برمی آیم.”

نماد زیبایی شماره 1 ژاپن ازدواج خود را با معاون رئیس جمهور اعلام می کند ، اما هویت او به عنوان کارگردان میلیون ین 2 مشخص می شود

آمبرلاکمون Satomi Ishihara. عکس: اینترنت

اما رسانه های ژاپنی ثابت کرده اند که همسرش Satomi Ishihara شخصیت متوسطی نیست در حالی که در یک شرکت معروف خارجی کار می کند ، یک جوان مستعد در صنعت مالی ، توانایی کسب درآمد در گروه “وحشتناک” است. .

شوهر Satomi Ishihara می تواند سالانه 50 میلیون ین (11.2 میلیارد دونگ) درآمد کسب کند. علاوه بر این ، وی نقش مدیر سالن های زیبایی بزرگ و شرکت های جدید فناوری اطلاعات را بر عهده می گیرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *