نقض خط لوله انتقال آب نیروگاه برق آبی Luoi در Thua Thien Hue

نقض خط لوله انتقال آب نیروگاه برق آبی Luoi در Thua Thien Hue


طبق اخبار از Vnexpressحدود ساعت 8:40 صبح روز اول ژانویه ، نیروگاه برق آبی A Luoi ، کمون Hong Ha ، منطقه Luoi ، برای تولید 20 مگاولت برق کار می کرد ، پس از آن آب از دامنه های بالایی گل و لای سنگ گرفت. کارخانه دستگاه را متوقف کرد و فوراً برق را قطع کرد.

نقض خط لوله انتقال آب برای نیروگاه برق آبی Luoi در Thua Thien Hue 1

سقف تالوس در نیروگاه A Luoi با آب از خط لوله شکسته در حال شستشو است. عکس VNE

در مورد این حادثه ، با جوانان آنلاینآقای نگوین ون فونگ ، نایب رئیس کمیته مردمی استانی Thua Hien ، گفت که این خط لوله توسط مردم و تیم عملیاتی نیروگاه برق آبی صبح امروز کشف شد. این حادثه که منجر به سرریز شدن آبهای زیرزمینی در منطقه تالوس در نزدیکی نیروگاه برق آبی شد ، مردم را در کمون هونگ ها به دلیل خطر ایمنی گیاه نگران کرد.

طبق اطلاعات خاص ، آب از مخزن برق آبی A Luoi از طریق سیستم تونل ها ، لوله های زیرزمینی به طول بیش از 11 کیلومتر به نیروگاه برق آبی منتقل می شود. این حادثه در انتهای این خط لوله ، نزدیک منطقه نیروگاه برق آبی اتفاق افتاد. وقتی پیدا شد ، کارخانه بلافاصله تأمین آب در بالای دهانه مخزن را بست.

خوشبختانه این حادثه مهلک نبود. دولت محلی شهرداری هون ها ، منطقه لووی ، به مردم اطلاع داد كه به محل حادثه نزدیك نشوند. شرکت سهامی برق آبی در ویتنام مرکزی در رسیدگی و پاسخگویی به حوادث ، بررسی تونل در صورت امکان شرایط و ارائه راه حل ها متمرکز است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *