نقض خط لوله انتقال آب نیروگاه برق آبی Luoi در Thua Thien Hue

نقض خط لوله انتقال آب نیروگاه برق آبی Luoi در Thua Thien Hue

[ad_1]

طبق اخبار از Vnexpressحدود ساعت 8:40 صبح روز اول ژانویه ، نیروگاه برق آبی A Luoi ، کمون Hong Ha ، منطقه Luoi ، برای تولید 20 مگاولت برق کار می کرد ، پس از آن آب از دامنه های بالایی گل و لای سنگ گرفت. کارخانه دستگاه را متوقف کرد و فوراً برق را قطع کرد.

نقض خط لوله انتقال آب برای نیروگاه برق آبی Luoi در Thua Thien Hue 1

سقف تالوس در نیروگاه A Luoi با آب از خط لوله شکسته در حال شستشو است. عکس VNE

در مورد این حادثه ، با جوانان آنلاینآقای نگوین ون فونگ ، نایب رئیس کمیته مردمی استانی Thua Hien ، گفت که این خط لوله توسط مردم و تیم عملیاتی نیروگاه برق آبی صبح امروز کشف شد. این حادثه که منجر به سرریز شدن آبهای زیرزمینی در منطقه تالوس در نزدیکی نیروگاه برق آبی شد ، مردم را در کمون هونگ ها به دلیل خطر ایمنی گیاه نگران کرد.

طبق اطلاعات خاص ، آب از مخزن برق آبی A Luoi از طریق سیستم تونل ها ، لوله های زیرزمینی به طول بیش از 11 کیلومتر به نیروگاه برق آبی منتقل می شود. این حادثه در انتهای این خط لوله ، نزدیک منطقه نیروگاه برق آبی اتفاق افتاد. وقتی پیدا شد ، کارخانه بلافاصله تأمین آب در بالای دهانه مخزن را بست.

خوشبختانه این حادثه مهلک نبود. دولت محلی شهرداری هون ها ، منطقه لووی ، به مردم اطلاع داد كه به محل حادثه نزدیك نشوند. شرکت سهامی برق آبی در ویتنام مرکزی در رسیدگی و پاسخگویی به حوادث ، بررسی تونل در صورت امکان شرایط و ارائه راه حل ها متمرکز است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *