نزدیک به روز ضبط ، Apple Quan 2021 مجموعه ای از لباس های جذاب را نشان داد

نزدیک به روز ضبط ، Apple Quan 2021 مجموعه ای از لباس های جذاب را نشان داد

[ad_1]

در مصاحبه اخیر با Dan Viet ، طراح دوک هونگ ، که سالها برنامه اپل کوآن را همراهی می کند ، در مورد آزمایش لباسهای “خانواده سیب” افشاگری های ویژه ای در پشت صحنه انجام داد. بر این اساس ، طراحی “جادوگران” گفت که در سال جاری مخاطبان از طریق لباس های بسیار منحصر به فرد این فرصت را دارند که از بازگشت سیب ها خوشحال شوند.

نزدیک به روز ضبط ، طراح در پشت صحنه لباس های Apple Quan 2021 1 را فاش کرد
طراح Duc Hung در پشت صحنه لباس Apple Quan 2021 (عکس اینترنتی)

اگرچه زمان آماده سازی لباس بسیار فوری است ، اما طراح دوک هونگ گفت که او تحت فشار نیست. برای او ، یافتن طرح های جدید و جدید برای ارتش اپل الهام بخش خلاقانه ای بزرگ در حرفه او است.

نزدیک به روز ضبط شده ، طراح در پشت صحنه لباس های Apple Army 2021 2 را فاش کرد

طراح دوک هونگ با افشای اطلاعات بیشتر در مورد لباس های تولید امسال اپل ، دوست دارد آن را تا روز پخش نمایش مخفی نگه دارد تا تعجب مخاطبان را فراهم کند. او فقط نشان داد که برای بسیاری از سال ها ، “Co Dau” Cong Ly همچنان گرانترین شخصیت نمایش و کنجکاو در مورد فرم خواهد بود.

نزدیک به روز ضبط شده ، طراح در پشت صحنه لباس های Apple Quan 2021 3 را فاش کرد
شخصیت Bac Dau هنوز در مورد لباس کنجکاو است (عکس اینترنتی)

علاوه بر این ، شخصیت Ngoc Hoang که فقط با لباس اژدها آشنایی دارد نیز باید “عالی به نظر برسد” و تن به Buck Dau ندهد. امسال مطمئناً 3 Nam Cao ، Bac Dau و Ngoc Hoang یک جنگل گل رنگارنگ را روی صحنه ایجاد می کنند.

نزدیک به روز ضبط ، طراح در پشت صحنه لباس های Apple Quan 2021 4 را فاش کرد

مواد مربوط به لباس های سیب از مخمل ، بروکاد ، ابریشم ، اوگانرا ، ملیله ساخته شده است … مدل های پیراهن گلدوزی شده و از مکعب های سه بعدی ساخته شده اند تا لباس را جذاب تر کنند. هر اپل نکات برجسته خود را دارد ، بنابراین قطعاً مخاطب را خوشحال خواهد کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *