ناگهان در بالا سرمایه گذاران بلافاصله “معامله خوب”

ناگهان در بالا سرمایه گذاران بلافاصله “معامله خوب”

[ad_1]

قیمت طلا در جهان امروز

آخرین اخبار در مورد قیمت طلا امروز ، قیمت طلا در جهان امروز در اولین روز سال 2021 بین یک سطح ثابت است و تغییرات بسیار شدیدی در زمینه اقتصاد جهانی به شدت نامشخص رخ خواهد داد.

به گفته تحلیلگران ، در حالی که بانک های مرکزی احتمالاً به حفظ لیست های پول فوق العاده شل در سال آینده ادامه می دهند ، فشارهای تورمی به دلیل بهبود اقتصادی افزایش می یابد.

>> همچنین نگاه کنید به: آخرین پیش بینی قیمت طلا در 5 ژانویه: با دور زدن آستانه حساس ، سرمایه گذاران “میوه تلخ” را پذیرفتند

آخرین لیست قیمت طلا را به روز کنید ، در حال حاضر قیمت لحظه ای طلا در سراسر جهان با 1899 دلار / اونس کیتکو حفظ می شود.

بر این اساس ، قیمت جهانی طلا برای تحویل فوری در فوریه با 0.01 درصد افزایش به 1،901 دلار در هر اونس رسید که در ساعت 18:30 (به وقت ویتنام) در تاریخ 1 ژانویه ثبت شد.

امروز آخرین قیمت طلا را به روز کنید 1/5: ناگهان اوج گرفت ، سرمایه گذاران بلافاصله

قیمت جهانی طلا به شدت افزایش یافته و فرصت هایی را برای سرمایه گذاران بیهوده ایجاد کرده است. عکس: اینترنت

کارشناسان پیش بینی می کنند که پس از اقدام بانک های مرکزی و دولت های جهانی برای حمایت از اقتصاد به دلیل تأثیر همه گیری کوید -19 ، افزایش 25 درصدی قیمت طلای جهان در سال 2020 پیش بینی شود. .

در همین حال ، انتظار می رود قیمت متوسط ​​2300 دلار / اونس افزایش یابد.

کارشناسان می گویند امسال قیمت طلا با بازگشت به تورم به شدت تغییر خواهد کرد.

کلید حرکت صعودی بیت کوین برای چندین هفته حفظ شده است.

آخرین قیمت طلا در کشور امروز

با خاتمه جلسه در 5 ژانویه ، قیمت داخلی طلا توسط اکثر فروشگاه های طلا در هانوی با حدود 1 میلیون VND / تایل در هر دو جهت خرید و فروش شد.

در همین حال ، قیمت طلای SJC در منطقه هانوی توسط گروه طلا و جواهر Doji 56.15 میلیون VND / tael (خریداری شده) و 56.90 میلیون VND / tael (به فروش رسیده) اعلام شد.

امروز آخرین قیمت طلا را به روز کنید 1/5: ناگهان اوج گرفت ، سرمایه گذاران بلافاصله

آخرین قیمت داخلی طلا امروز دارای نوسانات بسیاری است. عکس: اینترنت

قیمت طلای SJC توسط شرکت طلا و جواهر سایگون 56.25 میلیون دانگ / تائل (خریداری شده) و 56.82 میلیون دانگ / تائل (فروخته شده) تعیین شده است.

گروه جواهرات Doji برای به روزرسانی آخرین اخبار قیمت طلا ، با قیمت 56.20 میلیون VND / پوند (خریداری شده) و 56.85 میلیون VND / پوند (به فروش رسیده) ، درج شده اند.

آخرین قیمت طلا در کشور امروز ، قیمت طلای SJC است که توسط شرکت جواهرات سایگون در 56.25 میلیون دانگ / تائل (خریداری شده) و 56.83 میلیون دانگ / تائل (به فروش رسیده) درج شده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *