نام ترامپ در پشت گاوداری ظاهر شد ، صنعت حمایت از حیوانات آمریکایی را شوکه کرد

نام ترامپ در پشت گاوداری ظاهر شد ، صنعت حمایت از حیوانات آمریکایی را شوکه کرد

[ad_1]

در حال حاضر مشخص نیست که آیا این حیوان واقعاً زخمی شده است یا اینکه جلبک ها فقط در پشت تراشیده شده اند ، اما این یک جرم است. مقامات آمریکایی ماهی و حیات وحش به کرونیکل گفتند “در حال حاضر نمی توان آنها را برای اظهار نظر یافت ، تحقیقات هنوز ادامه دارد“آنها از هرکسی که اطلاعاتی در مورد شخص عامل این حادثه دارد ، می خواهند که به کمیسیون ماهی و حیات وحش فلوریدا اطلاع دهند. مرکز تنوع زیستی همچنین قول داده است 5000 دلار به مخبران کمک مالی کند. به مجرم اعتماد کنید.

نام ترامپ در پشت یک گاوداری ظاهر شد ، شوکه شده از صنعت حمایت از حیوانات ایالات متحده 1

نام ترامپ در پشت خوکچه هندی حک شده است. عکس: تواریخ شهرستان مرکبات

با این حال ، ممکن است تحقیقات دشوار باشد زیرا گاو دریایی موجودی زنده است و در نزدیکی چاله شنا در حفره آبی یکی پیدا شده است ، اما تشخیص اینکه حیوان در هنگام حک شدن نام ترامپ در آنجا بوده دشوار است. پشتش

با این حال ، اگر فرد اسیر شود ، این خبر بدی برای او است. خوکچه های هندی در فهرست در معرض خطر قرار گرفته و در قانون حمایت از گونه های در معرض خطر فدرال گنجانده شده اند. اگر کسی از گاوداری سو ab استفاده کند ، می تواند تا 50 هزار دلار جریمه شود ، به مدت یک سال حبس یا حتی 2 سال حبس. حتی تعقیب گاوداری در هنگام شنا ، آزار و اذیت محسوب می شود ، بنابراین وقتی پشت او را خراشیدید مجازات را تصور کنید.

نام ترامپ در پشت گاوداری دیده می شود ، صنعت حمایت از حیوانات ایالات متحده را شوکه می کند 2

خوکچه هندی به دلیل ظاهر حجیم و شخصیت لطیفش به “گاو دریایی” نیز معروف است. عکس: گتی

نام ترامپ برای اولین بار در طبیعت ظاهر نمی شود. تابستان سال گذشته ، متخصصان حفاظت از محیط زیست کارولینای شمالی از شعاری برای انتخابات 2020 توسط آقای ترامپ که به گردنبند خرس متصل شده بود ، رونمایی کردند.

گوزن پشتی چند روز پس از حمله طرفداران ترامپ به کاپیتول ایالات متحده برای تغییر نتایج انتخابات کشف شد. این گونه به دلیل جثه بزرگ و طبیعت ملایم و مطیع ، به “گاو دریایی” نیز معروف است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *