نادر هاین توک عکسی از مادر بیولوژیکی خود نشان می دهد که هویت کودکی خود را نشان می دهد

نادر هاین توک عکسی از مادر بیولوژیکی خود نشان می دهد که هویت کودکی خود را نشان می دهد

[ad_1]

به تازگی ، هاین توک در صفحه شخصی خود عکس هایی از دوران کودکی خود را در کنار مادر بیولوژیکی خود به همراه اشتراکات زیادی منتشر کرده است که باعث تعجب بسیاری از افراد شده است.

به ندرت Hien Thuc عکسی را با مادر بیولوژیکی خود نشان می دهد که هویت خود را از کودکی نشان می دهد 1

هاین توک در کودکی بهبود یافت و در حال عکس گرفتن با مادر بیولوژیکی خود بود.

“مادر و توك ، احتمالاً حدودا 6 ماهه هستند. او گفت كه توك ، هنگام تولدش ، بسیار زشت بود ، اما هرچه بزرگتر می شد ، جذابیت بیشتری داشت. او گفت كه توك لطیف است ، حرف نمی زند یا هیجان زده نیست. یا لبخند زد ، توک همچنین به او چسبیده نبود ، اما مادر توک مادر 1 سال و 8 ماه بود. سپس روزی که پدرم تصمیم گرفت از توک جدا شود ، چیزی به توک گفت ، مادر از خانه آمد کار کرد ، بنابراین او را با عشق بغل کرد. Thục گفت: “پدر گفت مادر مریض است ، پدر می مکد.” بنابراین زندگی مادر شوهر توک با شکوه به پایان رسید ، او یک کودک بیمار بود ، بد آواز می خواند و دهانش به اندازه یک تلویزیون بود. هین توک در صفحه شخصی خود به اشتراک گذاشت.

نادر هین توک عکسی را با مادر بیولوژیکی خود نشان می دهد که هویت خود را از کودکی نشان می دهد 2

عکس خواننده ، که با مادر و برادرش در ساحل توی وانگ عکس گرفته است.

چند دقیقه بعد ، هاین تاک عکسی را که مادر و برادرش در ساحل گرفته اند فاش کرد ، با عنوان: “من مطمئن هستم كه هر كودك تصویری از این دست دارد. مادر ، آن و توك در ساحل توی وانگ (وونگ تاو) هستند. آیا زیبا به نظر می آیی؟ به همین دلیل توك همیشه آرزوی موهای بلند و براق سیاه را داشته است.” شانه های لاغر خود را مانند شانه هایش پوشاند ، بسیار زیبا! او بسیار زیبا بود. او و توک بسیار ضعیف بودند ، او در سردترین روز سال 1975 به دنیا آمد ، سو heتغذیه داشت و او نیز توک بود. “

عکس خواننده را نشان می دهد که دندان هایش را عوض می کند ، بنابراین وقتی به در لبخند می زند ، 2 ظاهر زیبا از دست می دهد. او همچنین با موهای بلند به دنبال مادرش رفت.

نادر هین توک عکسی را با مادر بیولوژیکی خود نشان می دهد که هویت خود را از کودکی نشان می دهد 3

از خانواده هاین در کنار هم عکس گرفته شده است

هین توک به عنوان یک شخص خصوصی برای زندگی شخصی خود ، بندرت داستان های خانوادگی خود را تعریف می کند. “خانواده توک نیز زیبا به نظر می رسند! خانم هان (خواهر پدر) ، زیو ، پدر ، مادر ، توک و گیانگ. شما باید بچه خوبی باشید! حتماً کلاه کاغذی به سر دارید! توک و تو واقعاً شبیه به هم هستند چون همه بابا اخم می کنند و خواهر خو هونگ با توک خیلی شیرین است ، او با توک لطیف ترین است. پیراهنی که مادر می پوشد برای توک معجزه است. با خزه صاف که با رنگ گل سلطنتی می درخشد! توک هنوز هم او را دوست دارد. “. هین توک به اشتراک گذاشت.

نادر هین توک عکسی را با مادر بیولوژیکی خود نشان می دهد که هویت خود را از کودکی نشان می دهد 4

Hien Thuc ، اگرچه U40 هنوز جوان است.

هین توک در حال حاضر 40 ساله است ، اما زیبایی او همیشه عشق بسیاری از طرفداران داشته است. هاین توک و دخترش هر بار که عکس های خود را با دختر 18 ساله اول خود نشان می دهند اظهار می کنند که آنها مانند دو خواهر هستند. اگرچه فعالیت های سرگرمی منظم نیست ، اما هر حرکت خواننده همچنان نظر مخاطب را به خود جلب می کند.

نادر هین توک عکسی را با مادر بیولوژیکی خود نشان می دهد که هویت خود را از کودکی نشان می دهد 5

او و دخترش به عنوان دو خواهر. عکس اینترنتی

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *