مین هنگ هنگامی که مرتباً با شایعات مربوط به جراحی پلاستیک در ارتباط باشد بی ادب است

مین هنگ هنگامی که مرتباً با شایعات مربوط به جراحی پلاستیک در ارتباط باشد بی ادب است

[ad_1]

مین هنگ اخیراً یک عکس زیبا 34 ساله در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده است که شانه های سکسی و بندهای آبی جذاب خود را با لباسی تنگ نشان می دهد که کمر باریک او را نشان می دهد ، مردم دوست دارند آن را مالش دهند. گذشته از تعارفات درباره زیبایی روزافزون مین هنگ ، نتیزن ناگهان فهمید که بینی او کمی غیرطبیعی است.

مین هنگ هنگامی که شایعات مداوم درباره جراحی پلاستیک شنیده می شود بی ادب است

مین هنگ بدنی لاغر نشان می دهد.

بر این اساس ، طرفداران تحت نظرات ، اظهارات را ترک کردند: “من تازه دماغم را گرفتم!” بدون واکنش یا محکوم کردن طرفداران مانند بسیاری دیگر ، مین هنگ بلافاصله بسیار بی پروا فریاد زد: حالا بمیریم.

مین هنگ وقتی مدام شایعاتی درباره جراحی پلاستیک داشت 2 بی ادبانه اظهار داشت

مین هنگ به شایعات مربوط به جراحی پلاستیک پاسخ داد.

این اولین بار نیست که مین هونگ در یک مورد جراحی پلاستیک اسیر می شود. در گذشته ، بازیگر “خانه خوشبخت” چهره ای گرد داشت ، اما به طور غیر منتظره ای در سال 2018 وقتی به طرفداران در جریان مستقیم اعتماد کرد ، با چهره ای متفاوت ظاهر شد. مین آویز یک چانه بلند و بلند را که از جلو گسترش داده بود ، نشان داد.

مین هنگ وقتی مدام با شایعات مربوط به جراحی پلاستیک در ارتباط باشد ، بی ادبانه می گوید 3

مین هنگ چانه عجیبی را فاش کرد.

فعالیت های وی سپس مورد توجه جامعه آنلاین قرار گرفت. عکس های ساده ای که مین هانگ برای تأیید زیبایی شناختی بودن او ارسال کرد ، باعث می شود مردم متوجه شوند که وی از فناوری فتوشاپ برای طبیعی جلوه دادن چهره خود استفاده کرده است.

مین هنگ هنگامی که شایعات مداوم درباره جراحی پلاستیک به گوش می رسد بی ادب است

مین هنگ وقتی به طور مداوم شایعاتی درباره جراحی پلاستیک به گوش می رسد ، سخت اظهار می کند

لحظه ای که وی به عنوان مربی برنامه The Face Viet به خدمت مشغول شد ، مین هانگ روشن تر می شد ، هر گوشه ای که هنگام غریب و غیر معمول بودن چانه مین هانگ ضبط می شد. نه تنها بلند شدن ، بلکه چانه خواننده “One Round the Earth” نیز دارای تومور است که باعث می شود چانه کاملاً سنگین به نظر برسد.

مین هنگ با قاطعیت اظهار داشت وقتی شایعات مداوم در مورد جراحی پلاستیک وجود دارد 6

در جریان این رویداد ، خواننده متولد 1987 با چهره ای کج و چانه نوک تیز تقریباً بی ارتباط با کل صورت وارد لنز خبرنگار شد. یا دفعه دیگر ، مین هنگ با شرکت در عروسی Duong Kak Lin نوازنده ، چانه سخت و غیرطبیعی او را نیز فاش کرد که باعث شایعات بیشتر در مورد جراحی زیبایی وی شد.

مین هنگ هنگامی که شایعات مداوم درباره جراحی پلاستیک به گوش می رسد بی ادب است

در حال حاضر ، با گذشت زمان ، چانه مین هنگ نیز هماهنگ و متعادل است. صرف نظر از زاویه شاخه ، چانه بلند و بلند هر روز مطابق با استانداردهای V شکل نیز نازک می شود.

مین هنگ هنگامی که دائماً شایعات مربوط به جراحی پلاستیک را درگیر می کند ، بی ادبانه می گوید 8

نه تنها چانه و بینی او به استفاده از کارد و چنگال مشکوک است ، بلکه مین هنگ نیز مظنون به اصلاح پلک هایش برای بهبود زیبایی است. با این حال ، بسیاری از مردم معتقدند که به دلیل اشتباه در آرایش ، چشمان خواننده متعادل نیست.

مین هنگ وقتی مدام با شایعات مربوط به جراحی پلاستیک در ارتباط باشد ، بی ادبانه می گوید 9

وقتی دائماً شایعاتی درباره جراحی پلاستیک به گوش می رسد ، مین هنگ به سختی اظهار می کند

مین هنگ وقتی که دائماً درگیر شایعات مربوط به جراحی پلاستیک بود ، قاطعانه گفت 11

مین هانگ در 16 سالگی با ظاهری چاق و پوستی سالم و برنزه به صنعت سرگرمی ویتنامی پیوست. اما در سال 2008 ، مین هنگ به طور فعال وزن خود را از دست داد و او شروع به تبدیل شدن به یک سبک زیبا و سکسی کرد. در سال 2014 ، مین هنگ در یک مورد جراحی پلاستیک شروع به گره خوردن کرد و ناگهان چانه تیز ظاهر شد. اگرچه این نام برای مخاطبان ویتنامی ناشناخته نیست ، اما زیبایی Minh Hang همیشه باعث می شود مخاطب هر بار که ظاهر می شود تحسین شود.

مین هنگ وقتی که دائماً درگیر شایعات مربوط به جراحی پلاستیک می شد 12 محکم گفت

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *