منفعل ، همچنین بسیار رقت انگیز است

منفعل ، همچنین بسیار رقت انگیز است

[ad_1]

Tieu tam قهرمانی است که اغلب به دلیل قطع عشق در دیگران محکوم می شود. برای برخی از زیبایی های ویتنامی که نقش “شخص سوم” را بازی کرده اند ، این درست نیست. آنها دیدگاه دیگری نسبت به نفر سوم دارند.

موضوع زودیاک سیزدهم بارها به اشتراک گذاشته شده و در مجموعه های تلویزیونی منتشر شده است. در هر فیلم ، ظاهر “زودیاک سیزدهم” باعث می شود که جامعه آنلاین جنجال و ناامیدی ایجاد کند. بازیگران نقش “سه شنبه” نیز در مورد این نوع افراد صحبت کردند.

نگوک لان

این زیبایی که نقش کمی رام کننده را بازی می کرد ، نظر

نگوک لان بازیگر “سه شنبه” در Bound Love است. او فکر خاصی برای این نوع افراد داشت. به گفته وی ، سه نفری کوچک گونه های زیادی دارد ، هیچ کس زشت نیست ، اما همه خوب هستند ، زیرا گاهی اوقات دلیل آن نیز از مرد ناشی می شود. به عنوان مثال ، اگر آنها عمداً واقعیت ازدواج خود را پنهان کنند ، “شخص ثالث” منفعل نیز بسیار تأسف آور است.

لوونگ تان

این زیبایی که نقش کمی رام کننده را بازی می کرد ، نظر

لئونگ تان دختر محکوم شده Tra in Rose روی پستان چپ است. نقش او احساسات و موفقیت بسیاری را برای فیلم به همراه داشت. مانند بسیاری از افراد ، لوونگ تانگ برای روابط بیرون نیست. با این حال ، این بازیگر همچنین گفت که گاهی سیزدهمین کودک زودیاک می تواند در صورت فریب توسط یک مرد قربانی شود. اگر به موقع بازنشسته شدید ، نباید آنها را سرزنش کنید.

کوین نگا

این زیبایی که نقش کمی رام کننده را بازی می کرد ، یک نظر

کوین نگا نقش نها را بازی کرد که شوهرش را دزدید و به خانه رفت. این نقش او را در زندگی واقعی نیز آزار می دهد ، وقتی او در فیلم نقشی بازی می کند … تمام شد. او با کوین نا ، معتقد است که نباید اجازه داده شود زنان در موقعیت “شخص ثالث” قرار بگیرند ، زیرا در این موقعیت هیچ کس با او همدردی نخواهد کرد ، و همچنین او بسیار ناخوشایند و صلح است. به گفته وی ، زنان قبل از هرگونه رابطه باید یاد بگیرند و هوشیار باشند و از بروز مشکلات عاطفی غیر ضروری جلوگیری کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *