منفعل ، همچنین بسیار رقت انگیز است

منفعل ، همچنین بسیار رقت انگیز است


Tieu tam قهرمانی است که اغلب به دلیل قطع عشق در دیگران محکوم می شود. برای برخی از زیبایی های ویتنامی که نقش “شخص سوم” را بازی کرده اند ، این درست نیست. آنها دیدگاه دیگری نسبت به نفر سوم دارند.

موضوع زودیاک سیزدهم بارها به اشتراک گذاشته شده و در مجموعه های تلویزیونی منتشر شده است. در هر فیلم ، ظاهر “زودیاک سیزدهم” باعث می شود که جامعه آنلاین جنجال و ناامیدی ایجاد کند. بازیگران نقش “سه شنبه” نیز در مورد این نوع افراد صحبت کردند.

نگوک لان

این زیبایی که نقش کمی رام کننده را بازی می کرد ، نظر

نگوک لان بازیگر “سه شنبه” در Bound Love است. او فکر خاصی برای این نوع افراد داشت. به گفته وی ، سه نفری کوچک گونه های زیادی دارد ، هیچ کس زشت نیست ، اما همه خوب هستند ، زیرا گاهی اوقات دلیل آن نیز از مرد ناشی می شود. به عنوان مثال ، اگر آنها عمداً واقعیت ازدواج خود را پنهان کنند ، “شخص ثالث” منفعل نیز بسیار تأسف آور است.

لوونگ تان

این زیبایی که نقش کمی رام کننده را بازی می کرد ، نظر

لئونگ تان دختر محکوم شده Tra in Rose روی پستان چپ است. نقش او احساسات و موفقیت بسیاری را برای فیلم به همراه داشت. مانند بسیاری از افراد ، لوونگ تانگ برای روابط بیرون نیست. با این حال ، این بازیگر همچنین گفت که گاهی سیزدهمین کودک زودیاک می تواند در صورت فریب توسط یک مرد قربانی شود. اگر به موقع بازنشسته شدید ، نباید آنها را سرزنش کنید.

کوین نگا

این زیبایی که نقش کمی رام کننده را بازی می کرد ، یک نظر

کوین نگا نقش نها را بازی کرد که شوهرش را دزدید و به خانه رفت. این نقش او را در زندگی واقعی نیز آزار می دهد ، وقتی او در فیلم نقشی بازی می کند … تمام شد. او با کوین نا ، معتقد است که نباید اجازه داده شود زنان در موقعیت “شخص ثالث” قرار بگیرند ، زیرا در این موقعیت هیچ کس با او همدردی نخواهد کرد ، و همچنین او بسیار ناخوشایند و صلح است. به گفته وی ، زنان قبل از هرگونه رابطه باید یاد بگیرند و هوشیار باشند و از بروز مشکلات عاطفی غیر ضروری جلوگیری کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *