مقتول آن لحظه هولناک را بازگو کرد

مقتول آن لحظه هولناک را بازگو کرد

[ad_1]

در ابتدا ، بعد از ظهر 4 ژانویه ، توین و گروهی از دوستانش برای یک مهمانی خانگی از Bak Nin به Hai Duong رفتند. سپس گروه تواین به کارائوکه رفتند. بعد از ساعت 21:00 ، دو نفر غریبه با یک موتورسیکلت آمدند و با شلیک به در ، یک اتومبیل 7 نفره را رانندگی کردند که گفته می شود ماشین توین است.

هنگام تیراندازی فقط یک جوان به نام نام (ساکن باک نین) در ماشین بود. در آن زمان Duong Min Tuen در یک مغازه آواز می خواند ، نه روی صحنه.

Duong Min Tuen بعد از شلیک به او در Hai Duong چه گفت؟  اولین

صبح 5 ژانویه ، Duong Min Tuen در این مراسم شرکت کرد دفتر پلیس منطقه Thanh Mien برای کار.

مطابق با دن سه و اخبار زینگ، Duong Min Tuen گفت که حدود ساعت 22:00 روز 4 ژانویه ، توین و دوستانش به کارائوکه رفتند. فقط یک برادر کوچکتر در ماشین بود.

چند دقیقه بعد ، دو نفر رفتند ، او 3-3 تیر به سمت ماشین شلیک کرد و سپس فرار کرد. گلوله به سقف ، بدنه و شیشه های خودرو آسیب رساند. سپس مقامات Duong Min Tuen و افراد مرتبط را برای شهادت به ستاد مرکزی آوردند.

این پرونده هنوز توسط پلیس در دست بررسی و تحقیق است.

Duong Min Tuen بعد از شلیک به او در Hai Duong چه گفت؟  2

Duong Min Tuen (34 ساله ، در بخش Kinh Bac ، Bac Ninh ، Bac Ninh) به عنوان “زندگی یک عروس F1” شناخته می شود. این مرد که “نفرین مقدس” نامیده می شود ، پیروان زیادی در صفحه شخصی خود در فیس بوک داشت.

Duong Min Tuen که به طور مرتب فیلم های توهین آمیز ارسال می کند ، اغلب عکس های ملاقات با هنرمندان مشهور در ویتنام را به اشتراک می گذارد.

در اکتبر 2016 ، در اواسط اکتبر 2016 ، Duong Min Tuen توسط پلیس شهر باک نین تحت پیگرد قانونی قرار گرفت و به اتهام نگهداری غیرقانونی و استفاده از سلاح های نظامی بازداشت شد. یک ماه بعد ، آژانس تحقیق پرونده دیگری را به اتهام تخریب اموال به تواین اضافه کرد.

Duong Min Tuen بعد از شلیک به او در Hai Duong چه گفت؟  3

در تاریخ 18 آوریل 2017 ، دادگاه مردمی باک نین Duong Min Tuen را به جرایم فوق به 32 ماه زندان محکوم کرد. طبق این حکم ، توین به دلیل درگیری در یک بار کارائوکه ، تیرهای زیادی شلیک کرد و در منطقه مسکونی غوغا کرد. علاوه بر این ، Duong Min Tuen همچنین نارنجک و چاقوهای تقلبی برای جستجوی مخالفان به همراه داشت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *