مقامات آمریکایی شواهد معتبری کشف کرده اند

مقامات آمریکایی شواهد معتبری کشف کرده اند

[ad_1]

این مقام ارشد امنیت ملی دولت ترامپ این بیانیه را در جریان یک نشست مجازی با نمایندگان انگلیس منتشر کرد. بر این اساس ، آقای پوتینگر ادعا می کند که مقامات چینی این فرضیه را که ویروس در بازار مواد غذایی ووهان نشات گرفته نادیده می گیرند. “شواهد فزاینده ای وجود دارد که احتمال نشت یا تصادف در آزمایشگاه بسیار قابل اعتماد است.آقای پوتینگر گفت.

مقامات آمریکایی شواهد

اگرچه دانشمندان هنوز منبع همه گیری را کشف نکرده اند ، اما مقامات آمریکایی بار دیگر در مورد نشت از فرضیه آزمایشگاه چین Covid-19 صحبت می کنند. عکس: اینترنت

دانشمندان هنوز منبع دقیق همه گیری را پیدا نکرده اند ، اگرچه تصور می شود که در صورت تماس افراد با حیوانات آلوده این بیماری گسترش می یابد. دونالد ترامپ ، رئیس جمهور و دیگر مقامات ارشد اظهار داشتند که ویروس از آزمایشگاه به بیرون درز کرده است. تا به امروز هیچ مدرکی برای اثبات این ادعا ارائه نشده است.

دیلی میل اولین کسی بود که بیانیه پوتینگر را منتشر کرد. یک مقام ارشد دولتی گفت تلاش برای ردیابی ویروس یکی از عناصر اصلی برنامه پیشگیری از بیماری همه گیر در آینده دولت است. این مقام موضع دولت آمریكا را متذكر شد كه چین از زمان شیوع آن و پكن خود را متعهد به اطالعات قابل اعتماد در مورد بیماری همه گیر كرده استکمپین اطلاعات نادرست“برای منشأ همه گیر.

تماس با مقامات انگلیسی چند روز قبل از ورود محققان WHO به چین برای بررسی بیشتر ریشه همه گیری صورت گرفته بود. انتظار می رود تحقیقات WHO در ووهان آغاز شود ، جایی که اولین موارد Covid-19 گزارش شده است. ماه گذشته ، تحقیقات AP نشان داد كه مقامات چینی منشأ همه گیری را “به شدت كنترل می كنند.

(طبق فاکس نیوز)

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *