معلم “دست سرد” می تواند دریا را پنج فشار دهد. کیا سلتوس رسماً راه اندازی می شود

معلم “دست سرد” می تواند دریا را پنج فشار دهد. کیا سلتوس رسماً راه اندازی می شود

[ad_1]

کیا سلتوس رسماً راه اندازی شد ، تصمیم گرفت با هیوندای کونا با یک قیمت فوق العاده کم بجنگد

در سپتامبر سال 2020 ، پیش نمایش کیا سلتوس پس از جوک های فراوان از اواخر سال 2019 به طور رسمی در کانال رسانه ای کیا اعلام شد. و اکنون ، این SUV جمع و جور بالاخره توسط خودروساز کره ای اعلام شده است. این کشور از مالزی آغاز شد.

خبر داغ ترین ماشین در تاریخ 10 ژانویه: معلم

کیا سلتوس با 2 نسخه از جمله EX با قیمت 115 888 RM (حدود 660 میلیون VND هنگام تبدیل به ارز ویتنامی) و نسخه GT-Line 133 888 (حدود 770 میلیون VND) در بازار مالزی توزیع می شود. در همین حال ، کیا سلتوس 3 نسخه در بازار ویتنام توزیع می کند: Deluxe ، Luxury و Premium ، به ترتیب با قیمت های فروش 599 میلیون VND ، 649 میلیون VND و 719 میلیون VND.

از نظر قدرت ، کیا سلتوس جدید در بازار مالزی از یک موتور تنفس طبیعی 1.6 گاما MPI همراه با گیربکس 6 سرعته اتوماتیک ، پیشرانه جلو استفاده می کند. این بلوک موتور حداکثر ظرفیت 123 و حداکثر گشتاور 151 نیوتن متر دارد. Seltos جدید 3 حالت رانندگی از جمله Sport ، Normal ، Eco و 3 حالت اضافی “Traction” را به کاربران ارائه می دهد: شن ، گل یا برف.

اخبار کامل را مشاهده کنید اینجا

وقتی این معلم یک ماشین 5 نفره تب آور وینفست داشت ، “دست طلایی در روستای تابلو” نامیده می شد.

به مدت دو روز در شبکه های اجتماعی ، تصویر یک ماشین سفید وینفست که حامل هیئت نظارت بود: 38A-333.33 توسط معلمی در اداره پلیس راهنمایی و رانندگی در ها تین مورد اصابت قرار گرفت و باعث ایجاد تب شد. معلم بلافاصله تبریکات فراوانی دریافت کرد و توسط کاربران شبکه “دست طلایی در روستا” نامیده شد.

خبر داغ ترین ماشین در تاریخ 10 ژانویه: معلم

اطلاعات یکی از کارمندان تیم ثبت نام وسایل نقلیه از اداره پلیس هاگ تینگ می گوید که تصویری که در این شبکه اجتماعی درج شده است برای خانم LH که در مدرسه استعدادهای درخشان استان تدریس می کند درست است. در تاریخ 6 ژانویه ، خانم H. هنگامی که به طور تصادفی دریا را از سه ماهه سوم دریا گرفت ، در حضور بسیاری از مردم و شادی طاقت فرسای صاحب خود تابلو را در اداره پلیس راهنمایی و رانندگی Ha Ting فشار داد.

“تا کنون ، دریافت و تسویه حساب ثبت نام وسیله نقلیه با همه مردم ، همه سازمان ها و افراد به طور یکسان رفتار می شود ، هیچ تبعیضی وجود ندارد. از نظر آژانس ثبت نام وسایل نقلیه ، تصور نمی کنیم و تشخیص نمی دهیم کدام شماره زیبا و کدام بد است. بستگی به برداشت هر فرد دارد. سینی کاملاً تصادفی برای سیستم است ، هیچ مکان مخفی یا محافظ دریا وجود ندارد. معاینه ماشین خود واضح است. برای هر سری از این 200 شماره ، اداره پلیس راهنمایی و رانندگی 200 شماره دیگر صادر می کند. “

اخبار کامل را مشاهده کنید اینجا

رونمایی از یک SUV جدید فورد با طراحی لوکس و براق ، “خوردن” شورولت سوبوربان یا کادیلاک اسکالاد

این خودروساز آمریکایی با افزودن نسخه استاندارد جدیدی به نام XL STX ، با قیمت شروع 51،690 دلار (با احتساب هزینه های استاندارد) ، قیمت شروع SUV Expedition 2021 بزرگ را 2815 دلار نسبت به نسخه پایه XLT قبلی کاهش داد. این یکی از تلاش هایی است که سعی در جلب مشتری این شرکت خودروسازی دارد.

خبر داغ ترین ماشین در تاریخ 10 ژانویه: معلم

در حالی که همه مدل های دیگر اکسپدیشن 2021 با 3 ردیف صندلی به صورت استاندارد در دسترس هستند که فضای لازم را برای 8 نفر فراهم می کند ، XL STX جدید با قیمت نرمتر فقط دو ردیف 5 صندلی دارد.

فورد اکسپدیشن XL STX 2021 هنوز به صورت استاندارد با سیستم سرگرمی صفحه نمایش لمسی و سیستم کنترل آب و هوا به صورت 3 منطقه ای ارائه می شود ، اما این نسخه دارای رادیو ماهواره ای SiriusXM و برخی ویژگی ها نیست. راهنمای استاندارد راننده برای مدل های XLT.

اخبار کامل را مشاهده کنید اینجا

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *