مسابقه خفه کردن دو خواهر Phuong Trinh – Thu Hien در ابر روشنفکران ویتنامی

مسابقه خفه کردن دو خواهر Phuong Trinh – Thu Hien در ابر روشنفکران ویتنامی

[ad_1]

فونگ ترینه عاملی است که در فصل 2 سوپر هوش ویتنام نقش دارد ، او بازیکنی است که در دور قبل یک پیروزی چشمگیر کسب کرده است. در این چالش ، ترینه با حریف خود Thanh Liem و ، شگفت آورتر ، خواهرش تو هین ، بهترین مرد مدرسه ، ملاقات کرد و Phuong Trinh را به دنبال علاقه خود ترغیب کرد.

سرکوب نبرد اطلاعاتی دو خواهر Phuong Trinh - Thu Hien در ویتنام سوپر روشنفکر 1

مجموعه ای از 3 ابر روشنفکر ویتنامی (عکس اینترنتی)

در اعلان جنگ ، خواهران Phuong Trinh و Thu Hien با یکدیگر جفت شدند ، حریف Thanh Liem بود. هر دو آنها در مسابقات مبادله شرکت کردند و رنگ ها ، الگوها و اندازه های 250 عروسک پیچیده روسی را به خاطر سپردند. سپس عروسک ها رد و بدل می شوند و به راحتی “یک حافظه کوتاه کور” ایجاد می کنند.

سرکوب نبرد اطلاعاتی دو خواهر Phuong Trinh - Thu Hien در ویتنام سوپر روشنفکر 2

پنجشنبه

در حالی که Thanh Liem یک استراتژی نظارت دقیق را انتخاب کرد ، Phuong Trinh و Thu Hien فقط برای مشاهده فاصله داشتند. 3 امتیاز اول Thanh Liem به طور مستقیم برنده شد ، اما در پایان هر دو خواهر بالا رفتند و در کمال تعجب داوران و تماشاگران پیروز شدند.

>> همچنین مشاهده کنید: والدین از مشکل “3 نسل” عصبانی هستند ، کاربران شبکه چالش را قبول می کنند

سرکوب نبرد اطلاعاتی دو خواهر Phuong Trinh - Thu Hien در ویتنام سوپر روشنفکر 3

این دو خواهر در روشنفکرهای فوق العاده ویتنام رقیب شدند (عکس اینترنتی)

این پیروزی خواهران را در حلقه مستقیم یکدیگر قرار می دهد. در این دور ، “جفت خواهران” باید دسترسی سریع به داده ها را داشته باشند تا تعداد عروسک های نمایش داده شده در صفحه گروه عروسک ها را نشان دهند.

سرکوب نبرد اطلاعاتی دو خواهر Phuong Trinh - Thu Hien در ویتنام سوپر روشنفکر 4

پیروزی نهایی متعلق به Phuong Trinh است (عکس اینترنتی)

اگر در قسمت اول خواهر بزرگتر که اغلب در کلاس اول است ، دائماً با سرعت صاعقه برنده می شد ، که باعث وحشت خواهر او می شد ، در قسمت بعدی مخاطبان شاهد آزار و اذیت امتیاز هر دختر بودند. عروسک های 2 خواهر. سرانجام ، پایین آوردن جسد از نردبان از Phuong Trinh کل استودیو را بی روح کرد. اگرچه قسمت اول جبران نشد ، اما در 2 قسمت آخر خواهر از بهترین خواهر کلاس پیشی گرفت و در فینال پیروز شد.

>> همچنین مشاهده کنید: یافتن اطلاعات در مورد معلمی که با استفاده از دستان خالی خود داغترین حلقه شبکه های اجتماعی را ترسیم می کند ، زیبایی شگفت آور

سرکوب نبرد اطلاعاتی دو خواهر Phuong Trinh - Thu Hien در ویتنام سوپر روشنفکر 5

بازگشت غیرمنتظره او را متعجب کرد و هیئت منصفه و تماشاگران مبهوت شدند. سرانجام ، Phuong Trinh جایزه Super Intelligence ویتنام را بدست آورد ، که در تیم Super Intelligence که بسیاری از جوانان آرزوی آن را داشتند ، ثبت شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *