مرد ثروتمندی که MC VTV را در هواپیما پیشنهاد می کرد ، هنگامی که به همجنسگرایی مشکوک شد ، درمانده شد

مرد ثروتمندی که MC VTV را در هواپیما پیشنهاد می کرد ، هنگامی که به همجنسگرایی مشکوک شد ، درمانده شد

[ad_1]

در روزهای اخیر ، کلمه کلیدی “Phan Ngoc Ha My” بیشترین جستجو را در صفحه جستجوی Google داشته است. دلیل اینکه این دختر وقتی از طرف دوست مدیر عامل شرکت ویت هونگ یک هواپیمای زیبا به او پیشنهاد شده بسیار مورد توجه قرار گرفت بسیاری از افراد را تحسین کرد. بلافاصله پس از آن ، هر حرکت خودی بسیار مورد توجه جامعه آنلاین قرار گرفت.

مرد ثروتمند MC VTV را در هواپیما پیشنهاد داد و وقتی مظنون به رابطه جنسی شد 1 پاسخ داد
ویرایشگر زن زیبا Phan Ngoc Ha من در هواپیما پیشنهاد می کنم. عکس توسط FBNV

مدیر عامل شرکت ویت هونگ به تازگی در صفحه شخصی خود وضعیت چشم نوازی را منتشر کرده است. ویت هونگ گفت: “به شما تبریک می گویم ، حتی اگر شما نمی دانید من کیستم. من مدت هاست شما را دنبال می کردم و هنوز هم فکر می کنم تا امروز همجنسگرا هستید.” . “آیا کسی مثل او فکر می کند؟”

مرد ثروتمند هنگام مشکوک شدن به رابطه جنسی 2 ، MC VTV را با دست بالا در هواپیما ارائه داد
خط مشترک مدیر عامل شرکت ویت هونگ توجه ها را به خود جلب کرد. عکسهای صفحه

دیده می شود که پس از علاقه آنها به دلیل پیشنهاد ویژه ، شایعات زیادی پیرامون شخصیت های اصلی ظاهر شدند. به دلیل انتشار داستان عشق خیلی دیر در 41 سالگی ، س questionsالات زیادی در شبکه های اجتماعی مربوط به جنسیت این غول بود. وقتی ویت هونگ از او س askedال می شود عصبانی نیست ، به صراحت به س questionsالات ظریف مانند این پاسخ می دهد

مرد ثروتمند هنگام مشکوک شدن به رابطه جنسی 3 ، MC VTV را با دست بالا در هواپیما ارائه داد
به نظر نمی رسد که این غول از پاسخ دادن به نظراتی که جنسیت او را زیر سوال می برد ترس دارد. عکسهای اینترنتی

شناخته شده است که مدیر عامل شرکت هونگ دین ، ​​یک میلیونر در زمینه فن آوری است ، وی بنیانگذار JoomlArt است ، که محصولات آن توسط 50 میلیون کاربر در سراسر جهان متعلق است. او پس از پیشنهاد برای ایستگاه VTV BTV Phan Ngoc Ha My دیده شد. این زوج وقتی یک مدیر عامل با استعداد باشند یک “زن و مرد با استعداد” در نظر گرفته می شوند و همچنین یک ویراستار زیبا هستند که انگلیسی و فرانسوی صحبت می کند ، می تواند چینی و کره ای را بفهمد و همچنین جوایز زیبایی بسیاری را از آن خود می کند. به ویژه ، Ha My همچنین زمانی که دانشجویی بود که به رئیس جمهور دونالد ترامپ به مناسبت آمدن به ویتنام برای شرکت در APEC 2017 گل اهدا کرد ، شناخته می شود.

مرد ثروتمند هنگام مشکوک شدن به رابطه جنسی 4 ، MC VTV را با دست بالا در هواپیما ارائه داد
پیشنهاد عاشقانه در هواپیما. عکسهای اینترنتی

مدیر عامل 41 ساله در صفحه شخصی خود پیام شیرینی به نامزد جوان 16 ساله خود ارسال کرد: “عزیزم Ha My ، در 590 روزی که شما را می شناسم ، زندگی من بسیار تغییر کرده است. شما باهوش ترین ، خنده دارترین و زیباترین زنی هستید که تاکنون ملاقات کرده ام. هر روز با شما یک سفر هیجان انگیز است و مهمتر از همه ، وقتی با شما باشم واقعاً می توانم خودم باشم. ”

مرد ثروتمند در هواپیما به MC VTV پیشنهاد داد و وقتی مظنون به رابطه جنسی شد ، پاسخ داد
این دختر توسط بسیاری تحسین می شود. عکسهای اینترنتی

خط اشتراک گرم و شیرین مدیر عامل شرکت Viet Hung باعث می شود بسیاری از مردم به Ha My حسادت کنند. بسیاری از مردم منتظرند شاهد عروسی قرن برای این زوج باشند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *